BABY WOW Chatty Emma vs Baby Wow Charlie The Interactive Baby...


Reklamy Zabawek Dla Dzieci : Angry Birds, Barbie, Baby Annabell, Baby Born, Batman, Ben10, Bratzilliaz, Brio, Cars, Dickie, Disney Princess, Dora, Filly, Fireman Sam, Fisher Price, FurReal Friends, Hello Kitty, Hot Wheels, Imaginext, KRE O, Lalaloopsy, Lego, Littlest Pet Shop, Matchbox, Max Steel, My Little Pony, Monster High, Nancy, Nenuco, Nerf, Pinypon, Play Doh, Polly Pocket, Power Rangers, Simba, Smoby, Spider Man, Tonka Chuck, Transformers, Thomas & Friends, VTech.

Ostatnio komentowane:


11:05 bardzo fajny klan
PAZIU co nie XD
Zobacz »
Wchodzę obejrzeć te reklamy tylko po to żeby zobaczyć jak banda 13 latków w komentarzach pisze "po chuj to" PogO Zobacz »
Ludzie niewierzcie mu to fałszywy Bosak z zeskanowaną silikonowa maską i fałszywe studio czci godnej gazety Super Express,skandal! zgłaszam tą hucpe,miarka sie przebrała Zobacz »
loaloakolaoksmjwidnqjidwnaqiidunef8wunbewhfid fivg fdiiqqqqqqpqpqpqpqpqpqqpqqpqppqpqwpqoqpqpowpqowoqpqpwow (znajdz ukryta emotke qwp) Zobacz »
Ja jestem od pacządku juiosrkiego jak nagrywal hello neigbor ale mialem nowe konta i pozpiminalem o haslach od kont wienc no Zobacz »
Brot zaczęłem cię oglądać w 2016 kiedy kogama była grana i planty gw2Kiedyś to było...
<3
Zobacz »
a to fajne momenty były szczególnie 4:10 gdzie ktos ci włączył kamere na usta tak BTW ja to leavie_ Zobacz »
A jeśli mam telefon to też mogę nie hodzi mi o rmotke nam dużo ale czasem nie mam powiadomienia,? a będzie dziś jesce live z twitch? Zobacz »
A o umieszczonej w Polsce, w Starych Kiejkutach bazie wojskowej CIA, w której torturowano członków Al'Kaidy podejrzanych za zamachy na Word Trade Center nadal cicho <: Zobacz »
Wow super przewodnik! Wahałam się do którego z tych miejsc pójść i teraz wiem ze najlepiej po prostu do wszystkich po kolei ? Zobacz »
2:11. START ODCINKA tak w połowie Zobacz »
Mógłbyś kiedys przyjechac do marek na pupmtracku skatepark podam ig i napisz do mnie oprowadze cie po naszych spotach Zobacz »
Hades mam dobrą strategie na te grę muszisz wykopać dziurę a potem ją wysadzić żeby była bez dna to wrogowie nie przejdą :) Zobacz »
Moje klimaty jeziorne:)Fajnie się pływa, nie...:) Łódka z klimatem-moje ulubione bo wpisują się idealnie w klimat Mazur... Zobacz »
Witam multiplikatory dosyc ciekawa sprawa ale na początku nerów sporo jest żeby dobrze ogarnąc je ;P
Ja mam dwa i myśle ze u Siebie na kanale zrobie konkrus jakiś aby je wygrać bo Ja nie bede uzywac
Zobacz »
Kuba przy żłobie rady miasta, jego mamusia przy korycie sejmowym. Jedyne o co teraz walczą, to żeby pozostać przy korycie. Zobacz »
Witam żółtą rodzine???polecam biografie pana Szymona ??? https://youtu.be/47lNE-Lris0 Zobacz »
0:08 it's a French Bulldog Zobacz »
Ja miałem na VHSie pod tytułem "Taniec Diabła". Kapitalne soundtracki ale niestety mam tylko w mp3. Zobacz »
Jak włóczykij z tą nerka... Okropnie.. Cała ta stylizacja nie podoba mi się.. Nie pasuje do niej i pogrubia moim zdaniem.. Przepraszam ale jestem bardzo szczera osoba... Zobacz »
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=QDqB9_lIxsQ


Kraina Bajki ciekawostki

Kraina Bajki ciekawostki

Historia kanału Kraina Bajki zaczyna się w dniu 2012-10-09 22:59:33.
Kanał od czasu założenia nagrał już, 1045 filmów przez okres działania kanału
filmy zostały wyświetlone 23259150 razy.
Aktualnie kanał śledzi ponad 481000 użytkowników.