GWINT I WOT STREAM


Moje streamy Chcesz wesprzeć kanał lub Facebook Chcesz wysłać powtórkę? Muzyka na streamach Aktualne info o WoT i nie tylko : Interesują Cię statystyki graczy , zerknij tu

Ostatnio komentowane:


Zobacz sb Robin kanał Maxmoefoe, też otwiera karty pokemon i super się go ogląda. Fajnie jakbyś tak jak on dla tych lepszych wyciągniętych kart pokazywał nam ich wartość rynkową ;) Zobacz »
Lifehack z ananasem działa ale nie na wszystkich gatunkach ananasa, ananas miodowy o ile dobrze pamietam nazwę je się w taki właśnie sposób i działa! Sprawdziłem sam na sobie ;) Zobacz »
Łał to była naprawdę dobra historia, a najlepsze w niej jest to że pokazuje że nawet złoczyńca może stać się bochaterem w niecodziennych okolicznościach. Zobacz »
Final expansion?????? NOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO!!!!!!!!!!!! Frostpunk was (is) a brilliant game. Please don't let it end now. Zobacz »
Ja właśnie jak bym wygrał konkurs to chciałem cię o to poprosić a tu się okazało ze ktoś mnie wyprzedził ale koks ci wyszła btw teselacja nazywa się ez tesselation Zobacz »
ale super <3 uwielbiam Twoje vlogi ;D powinnaś dodawać je codziennie bo z miła chęcią sie je oglada <3 Zobacz »
4:25 Dżentelmeńska postawa, to miłe że specjalnie ustąpiłeś by zagrać z przyjaciółmi. Zobacz »
Troche szkoda że jest mowa o jakimś sezonie Legends of Aria a o festiwalu 4 wiatrów w Guild wars 2 nie ma nawet szeptu. Chyba Guild wars 2 zasługuje na jakąś wzmiankę? Zobacz »
? Lubisz FM COMEDY??
TAK - (?)
NIE - (?)


ZA SUBKA ODDAJE 25 WYSTARCZY *NAPISAĆ POD MOIM FILMEM "GOTOWE"
Zobacz »
11:58-12:04 NIE, TAK SIĘ NIE ROBI! Zobacz »
Władku,palety drogie warte kupienia,dla zimnego typu urody i ciepłego oraz pomadki,top 5 do makijażu ślubnego ?ps.czyzby Tarte pojawił się w pl? Zobacz »
Nice melodic layer on this man! Got my +1 and can anyone reading needs to sub also... This is BIG. . Also, if you could hit up my latest video with a comment I'd appreciate it man. Thanks & Stay Creative! Zobacz »
Przy tej bitwie miałem flashbacki z 1 odcinka i bitwy w komodzie. Mam nadzieję że gra wyjdzie kiedyś na pc. Zobacz »
Aranżację masz zawsze kosmos ! <3 Ciekawe jakby brzmiał Twój kawałek anglojęzyczny np z Mario Bischin :) Zobacz »
15:48 kushi to ty masz dzieci? XD Zobacz »
Pytanie odcinka: Która firma najbardziej zainteresowała was swoimi produktami po tegorocznym "E3" i jaka gra szczególnie zwróciła waszą uwagę? Zobacz »
Najpierw w filmach występował czarny kot. Teraz do filmu wkreciła się rusałka. Ty to masz w domu chyba same demony..... Śliczne demony ale demony............ No i zazdroszczę Zobacz »
Świetny a zarazem śmieszny filmik waszym wykonaniu, nie da się oglądać bez śmiechu haha. Pozdrawiam was❤️ Zobacz »
Którą ekipę wolicie:
Ekipa friza ?
Ekipa kamusia ?


#mixer
Zobacz »
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=rcKOAv870Iw


DED87 ciekawostki

DED87 ciekawostki

Historia kanału DED87 zaczyna się w dniu 2009-08-31 21:10:51.
Kanał od czasu założenia nagrał już, 3036 filmów przez okres działania kanału
filmy zostały wyświetlone 16228263 razy.
Aktualnie kanał śledzi ponad 44100 użytkowników.