MineSerwer Minecraft Wekkendowe Oranie z widzami :


Zrzuć donejtem z sympatii mordo: =) Polecam poniższe adresy serwerów minecraft: MINESERWER.PL MINEFOX.PL MCSURVI.PL ROYALCRAFT.PL MINECRAFTOWO.PL ► POLAJKUJ na Facebook: ► OBSERWUJ NA INSTAGRAMIE: :)

Najlepsze komentarze:

xShad0w... Przydałby się jakiś odcinek z wojowników dusz na mineserwer :) oczywiście jeśli najdzie ci chęć nagrania takiego
DremQ... Banan naprawisz tabliczki na serwerze n1.craftboard.pl
i sprawdz na forum co napisał lookas76
Genowef... Szybkibanan co mam zrobjc bo nie moge się połonczyci na tryb wojownicy vs potwory
Maksymi... Na kiedy przewidujesz start rpg v2?
MagicWo... Jak byś mógł to zrób streama na WD na MF albo na ms
Kierrez... NAPRAW WVSP NA ROYALCRAFT
Najker ... Witam! Proszę o pomoc! Zapomnialem hasla do konta Uranmajster na serwerze minefox.pl! Proszę o szybką odpowiedź!!
Wojtek ... Prosze , Szanowny bananie , napraw wreszcie Minecraftowo.pl , wydałem tam bardzo dużo hajsu , byłem pierwszy w tabeli na woj vs p 1 , grałem tam 24h na 7 , pamiętam jak nagrałeś tam pierwszy film, nie dało się wejść, a teraz nie ma tam nikogo i niczego, a co najgorsze to wszystkie itemy na woj dusz i woj vs p przepadły.... pisze podobne komentarze pod karzdym twoim filmem , prosze napraw ten serwer , nagraj coś na nim , poleć go , lub daj mi wszytkie przedmioty kupione przez sms na innym serwie , prosze przeczytaj to , marzę i myślę cały czas o tym żeby ten serwer znów był aktywny, był to mój ulubiony serwer , tylko tam mogłem spędzić cały dzień grając. Smutno mi z tego że cały muj wkład w ten serwer przepadł, lvl , pieniądze, przedmioty i co najważniejsze to czas potrzebny na to .
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=0cViVb28XgU


SzybkiBanan ciekawostki

SzybkiBanan ciekawostki

Historia kanału SzybkiBanan zaczyna się w dniu 2012-01-07 00:18:45.
Kanał od czasu założenia nagrał już, 833 filmów przez okres działania kanału
filmy zostały wyświetlone 12263524 razy.
Aktualnie kanał śledzi ponad 60400 użytkowników.
ook Air 11 Kolor Czarny' />
148.99
Sprawdź »