WBIJAM RANGĘ W OVERWATCH.


Fanpage: Grupa Potiony Kataku: REGULAMIN 1. Nie wrzucamy linków 2. Nie obrażamy innych 3. Nie piszemy Capslockiem 4. Nie spamujemy 5. Nie marudzimy o zmianę gry 6. Nie reklamujemy siebie/innych 7. Nie przeklinamy za dużo 8. Nie prosimy o moda 9. Nie pytamy o odcinki 10. Szampańsko się bawimy ;) 11. Spoiler ban/timeout 12. Gram do której gram, nie pytaj kiedy koniec 13. Nie prosimy o pozdrowienia 14. Nie podrywamy Marty ani Kataku

Ostatnio komentowane:


Fredber się wymawia i bedie nawalał co chwilę i musisz zamykać wszystko i poczekać hwile taki sposób na fedbera Zobacz »
Od 13:43 płacze ze śmiechu cały czas??????? Zobacz »
kador kiedy fs19 na modach na mapie felsbrun??? bo jak będzie to kup plis MASSEYA FERGUSONA 8740S jest na modhubie.Leci sub do Ciebie mordo i pozdrawiam? Zobacz »
Ja jestem ciekawa ike bylo na liczniku???jak bylam w Polsce jechalismy samochodem strasznie szybko a i tak wszyscy nas wymijali??dla mnie 60 mph to szenstwo? Zobacz »
Nice set ? CHECK OUT MY HOUSE MIXES ???? https://youtu.be/2iDbAtkag0g Zobacz »
Taka prawda jest taka że żaden rząd nie chce taki zmian... Bo by się okazało że Polacy godnie żyją i polityków zaczęli by traktować jak swoich pracowników a nie jak nietykalną kastę... Zobacz »
" Bedziecie braty, albo baty"......" Dla Tilli idą duszę, albo poczują w zyci kusze" Zobacz »
Kozak akcja z awp na początku, po prostu niewiarygodne
Pozdrawiam serdecznie
/tradeoffer/new/?partner=446197828&token=1hiWCmfE
Zobacz »
Może odcinek o rozmaitych dziwacznych gadach morskich z triasu Chin, jak Atopodentatus, ale również wiele innych form? Zobacz »
6:48
Ljay źle powiedziałeś w tym momencie. Zasady są po to żeby je łamać.
xD
Zobacz »
To można jeszcze zrobić aktualizację z Win7 na 10 ? Mieli to swego czasu jakoś zblokować. O ile dobrze pamiętam swego czasu Microsoft dawał czas na upgrade do końca któregoś roku. Zobacz »
Widzicie Mateuszek o nas się troszczy nie zrobił 10 min i nie musieliśmy oglądać dodatkowych reklam ? Zobacz »
Co najpierw mleko potem płatki czy płatki i potem mleko bo kolega mówi że najpierw mleko a ja że najpierw płatki jak myślicie kto ma rację? Zobacz »
„Wegetarian bardzo łatwo wykarmić. Tylko trzeba pamiętać, żeby pięć razy do dnia ich przepalikować. Inaczej trawę w promieniu łańcucha do gołej ziemi wyżrą!” Zobacz »
Kolejny raz Motobanda pokazuję że potrafi z całego nawału motocykli wyłuskać takie fajne perełki jak ta tutaj. Zobacz »
Cześć ariowit fajnie premiera na twoim kanale bardzo mi się podoba pozdrawiam serdecznie miłego wieczoru dla ciebie ariowit ?️?️?️?️?️?️?️?️?️?️?️?️ Zobacz »
Cześć ariowit jestem pierwsza komentarzu super premiera na twoim kanale bardzo mi się podoba pozdrawiam serdecznie loki kisski i besoski dla ciebie ariowit ??? Zobacz »
Lehu! Jak wymieniasz ze zrzutu perki to ustaw sobie tez na broni „w pełni naładowane” tym sposobem będziesz miał full ammo na falu , a nie 20 pestek ;) Zobacz »
Nie znam żadnej osoby, która mówi np. "złame, kąpe", a mieszkam w Kielcach od urodzenia. Pozdro. Zobacz »
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=WzEizuZMeJg


Kataku ciekawostki

Kataku ciekawostki

Historia kanału Kataku zaczyna się w dniu 2011-05-29 22:12:05.
Kanał od czasu założenia nagrał już, 214 filmów przez okres działania kanału
filmy zostały wyświetlone 4171844 razy.
Aktualnie kanał śledzi ponad 22200 użytkowników.