Jaworowicz, Terlikowski i Rutkowski publicznie gnoją...


Jaki los spotyka tych, którzy chcą realnie coś zmienić w Polsce? Można tego się łatwo dowiedzieć. Proszę zacząć od UWAŻNEGO obejrzenia tego programu: Później proszę przeczytać opis na stronie tvp: Do awantury wywołanej przez szefa Stowarzyszenia „Dzielny Tata” Michała Fabisiaka doszło w studio „Sprawy dla reportera” przy okazji rozpatrywania spraw o uprowadzenie dzieci przez ojców. Fabisiaka musiała wyprowadzić telewizyjna ochrona. Do tak ostrej reakcji sprowokowała dyskusja o wykorzystywaniu przemocy przy porwaniach dokonywanych przez działaczy „Dzielnego Taty”. (źródło: 09112017,34466793) I wtedy okaże się jasne, dlaczego wszyscy tak panicznie zareagowali na nagrywanie smartfonem programu tv. Stanie się też jasne jak słońce, że to nie Pan Fabisiak zaczął awanturę, tylko Pan Rutkowski, prawnicy i na końcu bezbronnego, zrozpaczonego ojca, publicznie poniżył gorliwy wyznawca Boga Miłości, upasiony Pan Tomasz Terlikowski. Telewizja kłamie? Nie, to ludzie kłamią. Państwo Polskie nigdy nie będzie silne, dopóki będzie można publicznie zniszczyć człowieka niemalże tak, jak robiono to za Stalina i Hitlera. Polska zawsze będzie słaba, jeśli prawo będzie służyć podłości i obcym interesom, a kryminalista ramię w ramię z ultrakatolikiem, będą lżyć i upokarzać publicznie ludzi walczących z podłością. Źródło zdjęcia: publicystykatvp Moje książki i nagrania znajdziesz tutaj: Zapraszam Marek Kotoński Braciasamcy.pl Radio Samiec Pytania proszę zadawać tu: Forum: Strony do odwiedzenia i poczytania: Mój fejsik: Książki i nagranie synchronizujące do kupienia:

Ostatnio komentowane:


Nie znam żadnej osoby, która mówi np. "złame, kąpe", a mieszkam w Kielcach od urodzenia. Pozdro. Zobacz »
#Pomysł - USA vs WIELKA BRYTANIA Zobacz »
Przecież to tak jest że drugie miejsce z grupy E gra z pierwszym miejscem w grupie F i odwrotnie. Czyli Polska - Francja i Hiszpania - Portugalia Zobacz »
0:30 mówi o przeszczepie włosów Zobacz »
ważne info kanibali można spalić w dowolnym ognisku jak sie spalą będą kości z których można zrobić pancerz
lajkujcie żeby widział
Zobacz »
mam pytanie co do tych gum co polecasz
czy one się zawijają na nogach? kupiłam z innej firmy i się zawiajają przez co ich nienawidzę....
Zobacz »
Serio za to trzeba płacić ponad 100 pln, i później jeszcze za battlepassa? Szczerze mówiąc to nawet jakby było f2p to pewnie bym nie ściągnął.. Zobacz »
Woow. Zajefajnie. Super miejsce.
Dzięki za vloga. Zawsze to trochę słońca w tej szarej Anglii.
Zobacz »
Ja też robię czasami makijaż produktami do konturowania ale zamiast bronzera daje róż a w zewnętrzny kącik bronzer i wygląda to przepięknie. Pozdrawiam ?? Zobacz »
Może ja się nie znam ale według mnie te klapki w ogóle nie są eleganckie. Może przez te literowe nadruki takie nijakie.. co z tego że dior... Zobacz »
suba daj plagusowi i dzwona pierdolnij i dzwana pierdolnij !!! ooooo suba daj plagusowi i dzwonaaaa pierdolnij!!! iiiii dzwooonnnnaaa pierdolnij !!!! Zobacz »
Za komiksy + a co do słuchawek to przeważnie patrzę ile mam na to kasy ponieważ nie jestem audio maniakiem. Zobacz »
Będą live"y z tej gry na TWITCHU? A ogólnie ta gra przypomina mi trochę GREEN HELL z grafiki. Zobacz »
Mam dużo ubrań z Sinsaya i trzymają się dłużej niż dwa tygodnie przy tym ceny są o wiele lepsze niż w Zarze Zobacz »
Ale wiesz że zrobiłeś zapis świata gdy ziuta żyła i możesz wczytać świat i mieć ziute spowrotem i ją w domu zostawić ty gałganie gupi Zobacz »
Jeśli chcesz abym właśnie ja tobie oceniał kanał to wbijaj do mnie daj subka i pod najnowszym odcinkiem napisz fajny odcinek..... Zobacz »
8:47 ty tam powiedziales kurna czy kur** Zobacz »
Przepiękny klimat gadorsko - korski ; dzięki, dzięki Zbyszku ❤️?❤️
Korski znaczy (w j. francuskim) doslownie « doprawiony (pelny, glęboki w smaku)
Tkhana
Zobacz »
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=BQPkXdodj-Y


Kapi ciekawostki

Kapi ciekawostki

Historia kanału Kapi zaczyna się w dniu 2016-11-01 21:54:06.
Kanał od czasu założenia nagrał już, 1 filmów przez okres działania kanału
filmy zostały wyświetlone 88 razy.
Aktualnie kanał śledzi ponad 2 użytkowników.