Tortoise ostatnie bitwy przed buffem World of Tanks


Zarejestruj się i graj czołgami Zapraszam do grupy na FB Tutaj fanpage Donacje dla Hallacka jeżeli chcesz wesprzeć mnie i kanał: Powtórki i wszelkie sprawy na adres Udanego dnia! :)

Najlepsze komentarze:

_Villen... Wczoraj odkryłem i kupiłem Godzillę ale ten grind był mozolny. Gdyby nie rezerwy to by się nie udało. A swoją drogą to już wiem dlaczego za moją najlepsza bitwę na Tortoisie nie dostałem "M". Powiem tylko, że było 5 fragów ponad 6k dmg i 100 punktów obrony bazy. Bazowego coś ponad 1300 a i tak tylko I klasa. Widać dużo ludzi goni po darmową dychę.
Stef Lo... Usuneli by gold gra by byla ciekawsza
Starry ... Dla mnie AT-7 było koszmarem a AT-15 i Tortoise to jedne z najlepszych maszyn w grze według mnie.
robert ... Jeszcze 85 tys. do Godzilli. Z rezerwami i kontem premium 2 godziny dziennie po 20 tys. Wczoraj 26 bitew w 4 godziny i 5 zwycięstw. Kocham weekendy z mnożnikiem x 5 gdy wszyscy lecą na pałę. :)
Sokinsk... ja pare razy 6 k na ferdku :PP
Krzysie... 11:47 to czasem nie autoaim? Przez skałę namierza?
Tupt3K... o nie wiedzialem o tej miejscowce na przeleczy. Fajnie bedzie do obrony w bardzo krytycznych sytuacjach ;)
Biedny ... 14:46 co ta 112 zrobiła xd
Poziomy... Tortoise jest beznadziejny. Jeden wielki weakspot, i te 20km/h... Jak go przejdę to muszę wyleczyć nerwice której się przez niego nabawiłem. A oczywiście poprawią go jak go przejdę. Jak zawsze. Logika WG.
dominik... Hallack teraz tortoise dla byle jakiego td tego tieru jest przebijany byle gdzie ja np. Grając moim su-122-54 strzelam tortoisowi na lewo od jażma jak sie na niego patrzę a mam zaledwie 258 penetracji
Thorin ... Dopóki nie zrobia czegoś z amunicją premium to takie buffowanie pancerza niewiele da.
Ojciec ... Kocham ,,żółwia" pomimo że mam już daaawno FV ale i tak go nie sprzedałem i nie sprzedam
Dawid C... Dzięki za pokazanie mojej bitewki :)
MiraZGa... Proszę hallacku mutz
Damian ... Zagra Pan coś T110E5 proszę
Nyguss... Ostatnio identyko sytuacje miałem jestem w połowie 5k dmg druga flanka niby dawała rade i nagle dupa 6 fragów jestem pod bazą a tu nasi popadali i 1 kapuje, 3 ogryzki bija do mnie z 3 stron i porażka...Topielców powinno się karać srogo... a szczególnie tych co lubią utonąć bo na xvm mało %...
Skorwin... Kiedy ta aktualizacja?

Ps. Mnie zostalo 22k doś. Oraz ponad 3 miliony do zarobienia. Moim zdaniem ten td powinien dostac buffa to przedniego pancerza właściwego i jakieś plyty przeciw kumulom. A takze zwiekszenie kalibru dziala fo 122mm. Bo z stv 103-0 nie ma szans a na wieksze dystanse to już w ogóle.
Keicam... Nie oszukujmy się, w tym momencie, jedyną zaletą tego czołgu jest DPM, mały buff do np. pancerza garnka na pewno nie zrobiłby z tego czołgu OP maszyny a poprawiłoby to samopoczucie gracza.
The Kso... Mój ulubiony tdk...jedzie jak walec i szybko strzela, ja mam reload 5,99 więc rewelka, to na nim zdobyłem jedynego Radleya - naprawdę polecam. Za to godzilla to dla mnie porażka, kompletnie nie umiem grać tym ustrojstwem. Dzięki Piotrze za ten filmik. Udanego wieczoru.
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=ZN77fo36igY


AutoCentrum.pl ciekawostki

AutoCentrum.pl ciekawostki

Historia kanału AutoCentrum.pl zaczyna się w dniu 2011-04-15 16:17:13.
Kanał od czasu założenia nagrał już, 2029 filmów przez okres działania kanału
filmy zostały wyświetlone 150487349 razy.
Aktualnie kanał śledzi ponad 272000 użytkowników.