Hallack ciekawostki

Hallack ciekawostki

Historia kanału Hallack zaczyna się w dniu 2013-02-17 22:37:28.
Kanał od czasu założenia nagrał już, 4462 filmów przez okres działania kanału
filmy zostały wyświetlone 109826140 razy.
Aktualnie kanał śledzi ponad 171546 użytkowników.

Tortoise ostatnie bitwy przed buffem World of TanksZarejestruj się i graj czołgami Zapraszam do grupy na FB Tutaj fanpage Donacje dla Hallacka jeżeli chcesz wesprzeć mnie i kanał: Powtórki i wszelkie sprawy na adres Udanego dnia! :)Tortoise ostatnie bitwy przed buffem World Tanks

Najlepsze komentarze:

_Villen...Wczoraj odkryłem i kupiłem Godzillę ale ten grind był mozolny. Gdyby nie rezerwy to by się nie udało. A swoją drogą to już wiem dlaczego za moją najlepsza bitwę na Tortoisie nie dostałem "M". Powiem tylko, że było 5 fragów ponad 6k dmg i 100 punktów obrony bazy. Bazowego coś ponad 1300 a i tak tylko I klasa. Widać dużo ludzi goni po darmową dychę.
Stef Lo...Usuneli by gold gra by byla ciekawsza
Starry ...Dla mnie AT-7 było koszmarem a AT-15 i Tortoise to jedne z najlepszych maszyn w grze według mnie.
robert ...Jeszcze 85 tys. do Godzilli. Z rezerwami i kontem premium 2 godziny dziennie po 20 tys. Wczoraj 26 bitew w 4 godziny i 5 zwycięstw. Kocham weekendy z mnożnikiem x 5 gdy wszyscy lecą na pałę. :)
Sokinsk...ja pare razy 6 k na ferdku :PP
Krzysie...11:47 to czasem nie autoaim? Przez skałę namierza?
Tupt3K...o nie wiedzialem o tej miejscowce na przeleczy. Fajnie bedzie do obrony w bardzo krytycznych sytuacjach ;)
Biedny ...14:46 co ta 112 zrobiła xd
Poziomy...Tortoise jest beznadziejny. Jeden wielki weakspot, i te 20km/h... Jak go przejdę to muszę wyleczyć nerwice której się przez niego nabawiłem. A oczywiście poprawią go jak go przejdę. Jak zawsze. Logika WG.
dominik...Hallack teraz tortoise dla byle jakiego td tego tieru jest przebijany byle gdzie ja np. Grając moim su-122-54 strzelam tortoisowi na lewo od jażma jak sie na niego patrzę a mam zaledwie 258 penetracji
Thorin ...Dopóki nie zrobia czegoś z amunicją premium to takie buffowanie pancerza niewiele da.
Ojciec ...Kocham ,,żółwia" pomimo że mam już daaawno FV ale i tak go nie sprzedałem i nie sprzedam
Dawid C...Dzięki za pokazanie mojej bitewki :)
MiraZGa...Proszę hallacku mutz
Damian ...Zagra Pan coś T110E5 proszę
Nyguss...Ostatnio identyko sytuacje miałem jestem w połowie 5k dmg druga flanka niby dawała rade i nagle dupa 6 fragów jestem pod bazą a tu nasi popadali i 1 kapuje, 3 ogryzki bija do mnie z 3 stron i porażka...Topielców powinno się karać srogo... a szczególnie tych co lubią utonąć bo na xvm mało %...
Skorwin...Kiedy ta aktualizacja?

Ps. Mnie zostalo 22k doś. Oraz ponad 3 miliony do zarobienia. Moim zdaniem ten td powinien dostac buffa to przedniego pancerza właściwego i jakieś plyty przeciw kumulom. A takze zwiekszenie kalibru dziala fo 122mm. Bo z stv 103-0 nie ma szans a na wieksze dystanse to już w ogóle.
Keicam...Nie oszukujmy się, w tym momencie, jedyną zaletą tego czołgu jest DPM, mały buff do np. pancerza garnka na pewno nie zrobiłby z tego czołgu OP maszyny a poprawiłoby to samopoczucie gracza.
The Kso...Mój ulubiony tdk...jedzie jak walec i szybko strzela, ja mam reload 5,99 więc rewelka, to na nim zdobyłem jedynego Radleya - naprawdę polecam. Za to godzilla to dla mnie porażka, kompletnie nie umiem grać tym ustrojstwem. Dzięki Piotrze za ten filmik. Udanego wieczoru.
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/channel/UCBfm21aFzg5e2cwePRLCQhA