Tworzymy grę jak MINECRAFT! | LIVE


Darmowy donate: Donate: ⚠ Harmonogram stream'ów: Kontakt: Discord: Strona gry: [FAQ] Q: Dasz moda? A: Daje moderatora tylko osobom, które znam osobiście, lub które są aktywne pod moimi filmami lub live. Póki co, dana ilość moderatorów jaką mam mi wystarcza! :D Q: Zagrasz w XYZ na live? A: Nie. Q: Dodasz XYZ do gry? A: Poki co, mam inne plany :) Q: W czym tworzysz gry? A: Gry tworzę na silniku Unity3D, a skrypty piszę przy użyciu Visual Code'a Q: Dodasz na facebooka/snapchata itp? A: Na takich portalach mam prywatne konta,. Chciałbym aby w kontaktach były tylko osoby które faktycznie znam :P Q: Kojarzysz mnie? A: Tak. Q: Czym nagrywasz? A: Nagrywam w Action!, streamuje w OBS. Q: Ile masz lat? A: 16 Q: Jak długo tworzysz gry A: Od 4 lat. Q: Jak zaczac tworzyc gry? A: Q: Kiedy wydasz gre? A: Nie wiem. Q: Czy gra będzie za darmo? A: Tak. Q: Kto jest autorem muzyki w tle? A: Twórcy: TheFatRat ( Tobu ( Epidemic Sound () [ZASADY] (Oglądając/słuchając streama, akceptujesz je!) 1. Za ciągłe błaganie o moderatora = timeout & wykluczenie z wyboru 2. Za przeklinanie/wyzywanie mnie lub innych osób = timeout 3. Za nagminny spam = timeout. 4. Reklama = Ban 5. Pytanie się o rzeczy znajdujące sięw FAQ = Timeout 5. Szanujmy się nawzajem :) Regulamin będzie ciągle aktualizowany, lepiej abyś czytał go przed każdym live :D Production Music courtesy of Epidemic Sound:

Ostatnio komentowane:


dlatego MyZone dostał perma na WyspieRP 3 razy przypierdolił 300km/h i jedyne co to "ala" i chuj jedzie dalej Zobacz »
Lava
Tombstone
Balon
Valkyria
Miniony
Zap
Fireball
Inferno dragon
Zobacz »
kod do sejfu który kupiliście to 4 8 2 6 tak jak nazwy tych osadników . łapkujcie żeby widział Zobacz »
Myślę że największa obawa jest zły kolor, szczerze jeszcze nigdy nie miałam dobrze dobranego podkładu. Zawsze albo za ciemny albo za jasny :/ Zobacz »
#Karma oby Karma mnie nie dopadła XD Zobacz »
Wkurwia mnie jak Rockstar wrzuca trailer w datę premiery. Na chuj komu trialer jak można już zagrać? Zobacz »
Miałam to tylko różowy kolor i zgadzam się z Tobą do tego różowy pobrudzil mi wszystkie ubrania :) Zobacz »
Drukarki Brotheta są ekstra, niezawodne. Ja swoją mam już chyba 7 lat. Wcześniej mialam 3 inne i żadna roku nie przetrwała. Mam nadzieję, że też będziesz zadowolona. Zobacz »
JEST TYLK9 JEDNA PRAWDZIWA SOLIDARNOSC WALCZACA TO ONI DALI NAM WOLNOSC I PIS A LEWICA I TECZOWA IDEOLOGIA LGBT ZNIEWOLENIE AMEN Zobacz »
Nie zdziwiłbym się gdyby się okazało że PiS organizuje te prowokacje żeby przykryć "fuck up" Vateuszka na szczycie w Brukseli. Zobacz »
A co jeżeli ktoś jest jawnym gejem i patriotą? xD Ewentualnie gejem,ateistą i patriotą, czy bycie Polakiem wymaga uczestniczenia w mszach ? Zobacz »
I co z tymi Hajerami, będą fryzjerami psów? Można zlikwidować wydobycie ale trzeba mieć dla Tych ludzi miejsca pracy. Nie bardzo widzę te miejsca. Rząd do tej pory to umie tylko rozdawać nie swoje pieniądze. Zobacz »
Mia już taki doroślak ❤️ Ja właśnie puściłam sobie Wasz filmik jako relaksik przed sprzątaniem po moim synku ? Buziaki dziewczyny i zapraszam też do siebie w wolnej chwili ? Zobacz »
Co ma do zaproponowania? Korona świrus i kagańce na twarz, wysokie podatki i uwłaczające godności zasiłki socjalistyczne typu 700 Minus, emerytura dla maDek za nic. Zobacz »
"Ojczyzno moja ukochana, Polsko ... Bóg cię wywyższa i wyszczególnia ... Umiej być wdzięczna" z ust Jana Pawła II: https://youtu.be/ayZdAleUwpM Zobacz »
Tak go koleje losu wyrzuciły że został Volksdoicze i z Donaldem służą lewicowej Europie sponsorowanej przez Rosję w sposób pośredni Zobacz »
Serial Mission Impossible zarobił około 3.5 miliarda dolarów. Mają kase.
Minimum 50 milionów zeta za most.
Zobacz »
Super.... Z debile jeżdżą na wakacje i rozsiewają wirusy, wesela msze szkoły..... ? ? ? ? ? ? ? Zobacz »
https://youtu.be/A4qHO19YphM bardzo ważny materiał o imunizacji UDOSTĘPNIAJCIE Zobacz »
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=taL63q_oC28


TerQ ciekawostki

TerQ ciekawostki

Historia kanału TerQ zaczyna się w dniu 2016-07-02 17:14:33.
Kanał od czasu założenia nagrał już, 57 filmów przez okres działania kanału
filmy zostały wyświetlone 188102 razy.
Aktualnie kanał śledzi ponad 14400 użytkowników.