PTCGO CZY JA JESZCZE UMIEM W TO GRAĆ ??


Fanpage: Grupa Potiony Kataku: REGULAMIN 1. Nie wrzucamy linków 2. Nie obrażamy innych 3. Nie piszemy Capslockiem 4. Nie spamujemy 5. Nie marudzimy o zmianę gry 6. Nie reklamujemy siebie/innych 7. Nie przeklinamy za dużo 8. Nie prosimy o moda 9. Nie pytamy o odcinki 10. Szampańsko się bawimy ;) 11. Spoiler ban/timeout 12. Gram do której gram, nie pytaj kiedy koniec 13. Nie prosimy o pozdrowienia 14. Nie podrywamy Marty ani Kataku

Ostatnio komentowane:


Aloes z firmy Skin79 „Jeju Aloe” zawiera aż 99% aloesu i znajdziesz go choćby na Ezebra za ok 30zl (ale bywa w promocji) ? Zobacz »
16:56 ale berberta zapiszczałeś Zobacz »
Saletra amonowa może służyć jako utleniacz do ładunków wybuchowych. Sama w sobie nie wybucha, ani nawet się nie pali Zobacz »
Miałam oba te kremy BB i moim zdaniem lepsze kolory maja zwierzątka, ale wole osobiście ten pomarańczowy. Miłej środy. Zobacz »
Więcej takich odcinków Mati pls.
(Nie wiedziałem że to nowy odcinek myślałem że to stary xdddd
Zobacz »
Obejrzałem pierwsze 7 minut jego rozgrywki i jestem zażenowany jego grą. I to serio jest gracz? Wchodzi na platformę ze strzałkami że kręcą się tylko w jedną stronę, a ten halo co jest boże nie.. Zobacz »
Co do wszelkich porad to piszemy je z wielką przyjemnością. Cieszymy się, że możemy razem z Tobą Docentus tworzyć Los Centos :D Zobacz »
Może weźmiesz do następnego odcinka jeszcze albo Mattynia albo Admirosa?
A seed jaki bym ci dał to "dragon" i "the end"
Zobacz »
Siema mam takie pytanie bo gram na ps4 i dalej nie wiem jak uzywac pancerzy zeby nie bylo między nimi przerwy wiecie może jak? Zobacz »
oco chodzi z tymi smugami bo jak jeciałem sobie na stadion to za gosciem leciała taka czerwona smuga jak to odblokowac ? ? ?? Zobacz »
Bardzo lubię Grzegorza Górnego jeszcze od czasów Frondy. Inteligencja i pracowitość. Śliczna żona pięknie śpiewająca pogratulować. Zobacz »
Skosiliście wszysto czy nie jeszcze? Bo tam zlało w poniedziałek i wtorek w solcu i okolicy ze teraz to trzeba czekać pewnie do piątku albo jutro cos sie pokosi. Pozdo Zobacz »
Boże błogosław Polskę i kapłanów!!!
Boże błogosław Polskę i kapłanów!!!
Boże błogosław Polskę i kapłanów!!!
Zobacz »
Jako właściciel Sahary potwierdzam te dane. Dodam, że szybka trasa mieszana (autostrady i krajowe) to 10 - 11 a miasto 12-13. Jak na ponad 2 tony, CX 0,45 i osiągi to jest całkiem OK. Zobacz »
Aż szkoda ze scott nie tworzy takich wstępów i gamepleyów do FNaF,a . To takie smutne ze FanGame wyglądają lepiej od oryginału:// Zobacz »
12:24 ale zjebał jak by zabił by wygrali mega miss Zobacz »
7:05 ja też przebieram nóżkami ? Zobacz »
18:45 to jest chyba duży świerk
(jak się mylę to poprawcie)
Zobacz »
Thunder rain- 6
Tyrant- 8+
Styx- 8-
Wyrzutnie bardzo fajne a jak za taką cenę tylko brać xd :)
Zobacz »
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=2ztDQxoo784


Kataku ciekawostki

Kataku ciekawostki

Historia kanału Kataku zaczyna się w dniu 2011-05-29 22:12:05.
Kanał od czasu założenia nagrał już, 214 filmów przez okres działania kanału
filmy zostały wyświetlone 4171844 razy.
Aktualnie kanał śledzi ponad 22200 użytkowników.