Assassin's Creed: Origins 24 Memfis

Assassin's Creed: Origins ceny na PC Assassin's Creed: Origins ceny na Konsole Rock PLAY: Moja książka: Assassin's Creed: Origins czy ktoś jeszcze czekał na tą grę? Po rocznej przerwie w wydawaniu serii Assassin's Creed, Ubisoft przychodzi z wyczekiwanym Assassin's Creed: Origins i wszystko wskazuje na to, że mamy do czynienia z najlepszą grą serii od wielu lat. Jak sprawdzi się Assassin's Creed: Origins w nowym systemie walki? Zobaczcie sami :) Ważne linki: ^^ Wspieraj mnie i dołącz do zamkniętej grupy Patroni Rocka: ^^ Internet od MOICO ^^ Sprzęt Rocka ^^ Forum ^^ Facebook: ^^ Rock ^^ JaRock ^^ Grupa FB Ekipa JaRock Ten film znajdziesz wyszukując: Assassin's Creed: Origins Gameplay Assassin's Creed: Origins Let's Play Assassin's Creed: Origins Rock Assassin's Creed: Origins JaRock Assassin's Creed: OriginsAssassin&039;s Creed: Origins Memfis


Najlepsze komentarze:

Oskar19... Pozdro z Foreventury.
RedHong... Super
adwr cs... Nagrywaj dalej proszę <3
FireJac... Moze gdyby uczylo sie wiecej ludzi (kiedys), zamiast tylko duchowni, to byloby lepiej?
FireJac... 23:40 ooo, pamietam te opowiesci, w grach z wowa na yt <3
Szakal... 3:04 DOTA XD
Beata P... Rock skończyłam już acorigins i powiem ci że koniec jest dość zaskakujący, i sprawdź jak to się u ciebie na ps robi ale jak ja na komputerze klikam shift+e to moja tarcza ich tak jakby odpycha i oszałamia.
Nicolas... Wielki Sfinks ma 20m wysokości. Czy to mało? Dużo? Zależy dla kogo.
I co Ty Rock wymagasz od pałacu w Knossos? To są ruiny sprzed czterech tysięcy lat. A właściwie pozostałości ruin...
Pete En... Remigiusz, oczywiście grasz jak chcesz, ale czy asasynowi nie wypada bardziej walczyć ładną zwinną szabelką? Te siekiery i włócznie na plecach psują jego wizerunek jako skrytobójcy i nie pasuje tak bardzo. Ale seria świetna :)
Pio pio... BRAWO ROCK !!! 12.53 w końcu wyjąłeś ciężką broń a nie tak jak ostatnio Cię pałowal tym mieczorem ?
Wojciec... Jakie masz konfiguracje kompA ze tak chodzi płynnie? :-)
Agent B... A czy rozum nie pochodzi od Wyższego Bytu ( dla mnie Boga ) ?
Timed C... Nie ogladam serii bo nie chce spojlerow. Wiec oto moje pytanie: warto zagrac dla opowiadania? Ciekawe jest?
Kacperk... Masz łuk to czego nie walczysz z wrogami na dystansie miałbyś przewage
Maras _... A dlaczego sprzedajesz broń?Jest nozliwosc jej rozlozenia i dostajesz surowce :) Pozdrawiam i dziekuje za Szklarska Porebę w jednym z poprzednich odcinków :)
EasyGam... Rock jeżeli chcesz żeby Bajek miał brodę to w menu wyposażenia naciśnij R2 i trójkąt oraz L2 i trójkąt
?owca M... Teraz oglądam dopiero te odcinki. Ta seria bardzo mi się sbodobała, więc czekam na nowe odcinki.
Po Pros... 50 :D
Foxy Th... Remigiuszu zerknij tutaj, to coś o czym pomyślałem oglądając Twoje odcinki: http://www.eurogamer.pl/articles/2017-11-08-assassins-creed-origins-zmiana-fryzury-i-brody-bohatera (Dajcie łapki, żeby widział)
Labroq... Rock, według tego co mówisz to religia jest tym co przychodzi po nauce, jest czymś do czego ludzie odwołują się w razie upadku. Ale historia pokazuje nieco inny rozwój wypadków. Zwykle kiedy ludzie zbierali się w grupy, następował rozwój religii, i to nie koniecznie jednej. Jedni mieli takich bogów a drudzy jeszcze innych. Dopiero w trakcie życia społeczeństwa rodzą się jednostki które powoli przestają przypisywać rzeczy takie jak burze, nieszczęścia i wszystko inne bogom. Wygląda na to, że to nauka jest tym co przychodzi po religii, jest wynikiem wielu lat doświadczeń ludzkości. Ale faktem jest że wiele jednostek czuło by się zagubionych bez wpływu religii. Religia może służyć jako takie naturalne narzędzie kontroli społeczeństw, i to nie zawsze w złym sensie. Czasem mi żal że nie rozwijasz głębiej tych myśli, mało kto chce w ogóle poruszać takie tematy...
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/user/RockAlone2k