Zagrajmy w LEGO City Tajny Agent 100% odc. 74 Śródmieście 100%...


Oto siedemdziesiąty czwarty odcinek mojej serii Zagrajmy w LEGO City Tajny Agent (lub jak kto woli: Zagrajmy w LEGO City Undercover PL). Kontynuujemy drogę do 100% tym razem eksplorujemy Śródmieście. Produkcja została stworzona przez studio TT Fusion, a ja przechodzę na 100% wersję na PC. LEGO City Tajny Agent (LEGO City Undercover) to zdecydowanie jedna z najciekawszych gier ze słynnego cyklu LEGO. Wcielamy się w policjanta Chase'a McCaina i trafiamy do tytułowego miasta LEGO City, gdzie zajmujemy się wykonywaniem najróżniejszych misji. Jednocześnie dostajemy pełną swobodę w poruszaniu się po mieście, niczym w wielu innych sandboksach tego typu. W serii Zagrajmy w LEGO City Tajny Agent (Zagrajmy w LEGO City Undercover) pokażę Wam przejście całej gry na 100%. LEGO City Tajny Agent (LEGO City Undercover) to gra mająca oficjalną premierę w Polsce 7 kwietnia 2017 roku na PC oraz konsolach PlayStation 4, Xbox One i Nintendo Switch. Jeszcze wcześniej, bo od marca 2013 roku, tytuł był dostępny tylko na Wii U i 3DS ie. W naszym kraju LEGO City Tajny Agent (LEGO City Undercover) wydano przez firmę Cenega w polskiej kinowej wersji językowej (napisy). Muzyka z intra: Katrina & The Waves Walking On Sunshine Spis moich wszystkich serii "Zagrajmy w" wraz z linkami: Sarge na Facebooku: Sarge na Twitterze:

Najlepsze komentarze:

adam Kr... super gra ,nieprawdaż ?
Wilhelm... Mega odcinek
Karol P... po co zbierasz te superklocki masz ich milion ?
clicker... Jutro wyspa wolności plis
NeFreX... Nie ma jak z samego rana oglądać sobie lego :) polecam
Bartosz... Fajny dłuższy odcinek. No już nie mogę się doczekać końcowego odcinka z wyspy Wolności i wykupienia wszystkich postaci i aut , ale także zawód żalu skończenia się takiej fajnej serii jaką prowadziłeś z Lego City : Tajny Agent i wykończenia jej na 100 %. Niesamowite to było oglądanie wszystkich odcinków i tego który jeszcze został. Dziękuje Sarge .
Bia?y W... Fajny odcinek
Kamil K... Cooooo prawie godzina ! Wielki szacun WIELKI !!! Lecimy po te sto prooo ??? :) :)
Shilohp... Ilekroć Chase krzyczy "Stop! Police!", słyszę "Stop, please!". Przy całym tym długim odcinku byłem przekonany, że nie będzie kolejnej Roboty dla młota. Dziś jeszcze czas na robotę dla "Młota Ewy".
Patryk ... Fajna muzyka
Andrzej... Super odcinek :)
Kubix 3... Sarge ja też mam lego city
Marcel ... Taki długi odcinek szybko robisz te odcinek z lego City tajny agent sarge jesteś najlepszym youtuberem
Pacu? p... Super odcinek Dziękuję Sarge
ReVoG P... Sage dasz rade wstawić odciek z lego City :tajny agent????
nieustr... A już myślałem że liczba odcinków przebije Wiedźmina xD
kolo no... Czyżby jutro koniec serii? :0 juz nie umiem doczekać się twoich przemyśleń na temat gry ;D Gdy już z bierzesz wszystkie złote klocki to wróć się tam gdzie się znajduje posterunek policji :)
Marcin ... Czy mnie oczy nie mylą? Ponad 57 minut?! Sarge jesteś niesamowity!
Marcelo... Super prawie godzinny odcinek.
Anonimo... Wow ! Godziny materiał z Lego City tajny agent. Szkoda że już coraz bliżej końca :(
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=WfmRcywNcr4


Hejłobuzy ciekawostki

Hejłobuzy ciekawostki

Historia kanału Hejłobuzy zaczyna się w dniu 2014-05-18 02:01:10.
Kanał od czasu założenia nagrał już, 514 filmów przez okres działania kanału
filmy zostały wyświetlone 88500434 razy.
Aktualnie kanał śledzi ponad 514000 użytkowników.