Musisz to wiedzieć266Czy "naszym" ministrom chodziło o taką reakcje z Ukrainy ? CW24tv


Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=qb4jaIF6gOUNajlepsze komentarze:

Siestrz... trzy głowy smok wiecznie atakujacy Słowian ... judaizm chrześcijaństwo i islam ... słyszymy o tym od czasow babilonu i nic z tym nie robimy
This Is... Dobrze powiedziane, wojna światowa wybuchła bo zabito jakiegoś tam Ferdynanda buhahahahahah i tak do tej pory ludzie w to wierzą.
isiuuu... Panie redaktorze, wojna w Korei Pln. jest tylko odwróceniem uwagi of wojny z Iranem. Tam jest zwrócone oko Izraela i Ameryka zrobi co jej Izrael rozkaże. Już pierwsze kroki zostały zrobione i rakieta Irańska została wystrzelona na Arabii Saudyjskie miasto.
Eveline... Wcześniej Ukraina się podzieli , niż nas podzielą . W dalszym ciągu jestem za dostępem do broni dla każdego normalnego Polaka
A N K H... tunel gotarda - i fukushima - piotr bein fukushima 1 2 3 4 - laczcie fakty samodzielnie.
www.corium.cba.pl
Kosmo o... Ukraina była analizowana.

https://youtu.be/meTpBZHFL0c

Rozwalany jest cały Rimland.
tworzy się strefę permanentnego haosu i napięcia na całym rimlandzie wokół dwóch ośrodków siły na kontynencie euroazjatyckim.
i musimy uważać... bo my też teraz możemy być analizowani ale o tym za chwilę.
Roszczenia terytorialne?
ukraińskie?...
Niemiecki rząd w odpowiedzi na głos z polski o reparacjach stwierdził że fajnie by było gdyby Polska oddała Niemcom utracone ziemie po wojnie, to czego mogą chcieć Ukraińcy to jest Generalna Gubernia i to chyba nie jest pomysł Ukrainy tylko Niemiec.
Co do sytuacji Polski...
tego co się tak na prawdę dzieje.
Fragment z Wikipedii, moim zdaniem kluczowy...

Mackinder, brytyjski geograf, jest autorem najsłynniejszej koncepcji geopolitycznej związanej z ukutymi przez niego pojęciami: World Island (Światowa Wyspa) i Heartland (Obszar Centralny; pierwotnie Pivot Area – Obszar Osiowy). Jego zdaniem to na Światowej Wyspie (obejmującej Eurazję i Afrykę) rozgrywały się najważniejsze wydarzenia dziejowe. Na tym obszarze wyznaczył rejon krytyczny – Heartland, usytuowany w jego środkowo-północnej części. Geopolityczne prawo Mackindera sprowadzało się w skrócie do stwierdzenia: Kto panuje nad Wschodnią Europą, panuje nad Obszarem Centralnym; kto panuje nad Obszarem Centralnym, panuje nad Światową Wyspą; kto panuje nad Światową Wyspą, panuje nad światem[4].
W 1943 zmodyfikował nieco swoją teorię, stwierdzając iż morski odpowiednik Heartlandu stanowi Midland Ocean Basin, czyli basen północnego Atlantyku od Gór Skalistych w Ameryce Północnej do rzeki Wołgi na pograniczu Europy i Azji. I dopiero połączenie potencjału głównych mocarstw zarówno w ramach Heartlandu: ZSRR, Chin i Niemiec, jak i basenu północnego Atlantyku: USA, Wielkiej Brytanii i Francji spowoduje, że oba te ośrodki będą w stanie rywalizować o panowanie nad światem[5][6]. W ten sposób Mackinder przewidział, że z Heartlandu i basenu Atlantyku wyłonią się dwie potęgi: USA i ZSRR, które rozpoczną walkę o władzę nad światem, a rejonem ich starcia stanie się Płaszcz Próżni: Azja wschodnia, Indie, Bliski Wschód, Afryka Północna.

Ciekawe prawda?
podam jeszcze link do bardzo interesującej rozmowy pana Jacka Bartosiaka, naszego eksperta od geostrategi.

https://youtu.be/YjqRV6G4zwU

mamy nowe rozdanie.
Nową zimną wojnę.
idąc nowomowami mamy pęłzającą dziwną hybrydową wojnę.
Neomarksistowską w której jest nowe rozdanie.
Na razie mamy do czynienia z czymś poniżej progu wojny ale to nie znaczy że to nie może w każdej chwili wejść w fazę gorącej trzeciej wojny światowej.
Mówiąc wprost.
Ameryka obecnie robi co może żeby Eurazja nie mogła rzucić Stanów Zjednoczonych na kolana.
było to bardzo widać w okresie 2014/2016 rok.

https://youtu.be/UccLAgszLE8

Generalnie sytuacja jest taka.
Dla nas.
historia świata to historia Europy.
a rozwój świata opierał się o dwa płuca świata.
Chiny i Europę.
Cały nasz rozwój tak wyglądał aż imperium osmańskie stało się swoistym korkiem który zakorkował stary jedwabny szlak i Europa Zachodnia zaczęła poszukiwać Chiny drogam oceanicznymi.
Zachodnia Europa szukała tego drugiego płuca a znalazła coś ciekawszego...
Hegemona który obecnie boi się że straci prymat.
CHYBA........
Chyba był taki pomysł żeby spalić jedno z płuc świata w ogniu wojny.....
jedno z płuc, Europe......

https://youtu.be/yO7YlbgdLFo

Absolutnie nie powinniśmy brać udział w działaniach wojennych, jeden dość sławny Vloger ostatnio mówił że NATO wymyśla sobie że będzie stawiać nam jakieś ultimatum.
Szafuje się naszymi obawami przed Rosją.
Zachód zniszczył kompletnie naszą gospodarkę a co za tym idzie dalej armie.
Szafuje się naszymi obawami przed Rosją i być może jeszcze dodatkowo Niemcy będą nas rozgrywać między Rosją, Ukrainą i pozostałymi krajami bałtyckimi takimi jak Litwa Łotwa i Estonia a potem jak dojdzie co do czego to państwa zachodu będą zwalać wszystko na Polskę że to przez nas.
Planowali wojnę.
chcą żebyśmy byli po określonej stronie, tylko czemu polska przez te państwa została zmarginalizowana az do takiego stopnia.
Maksi K... Podlewali chwasty zamiast wyrywac to sie rozros£y za miedze.
B W... Uwielbiam oglądać Pana program mistrzostwo Świata dla najlepszego dziennikarza globu pozdrawiam i wytrwałości życzę
D. R.... Obama wyznaje, że przewrót na Ukrainie to dzieło Ameryki! [2015] www.youtube.com/watch?v=jfhjhKs94A0
Kto robi politykę na Ukrainie i gdzie indziej? www.youtube.com/watch?v=RBAHnQhxHZA&t=50s
Poroszenko nazwał Żydów budowniczymi Ukrainy |POLECAM! https://forumemjot.wordpress.com/2016/02/14/poroszenko-nazwal-zydow-budowniczymi-ukrainy-polecam/
prawda ... Witam bardzo serdecznie.Uwazam ze program CW24TV jest najlepszym kanalem na YT duzo lepszym niz W REALU24 ITD...USA ma 154 bazy wojskowe na swiecie.Sytuacja w Polsce jest dramatyczna czy to ekonomicznie czy w zwiazku ze sciaganiem Ukraincow czy Zydow.Kaczynski jego korzenie pochodza z ODESSY,marszalek sejmu Kuchcinski tez jest Ukraicem.W Polskim rzadzie jest mnostwo ZYDOWSKICH-UKRAINCOW sa to potomkowie chazarscy i teraz na naszych oczach nie dosc ze buduja JUDEO-POLONIE to Morawiecki -ZYD rozdaje Ukraincom nasze pieniadze i polskie paszporty to samo tyczy sie zydow zamieszkalych w Izraelu Polski rzad wyplaca im 240 milionow zl. rocznie.PIS nienawidzi POLAKOW a sciagadnie nachodzcow ze wschodu i wielki ANTYPOONIZM zakonczy sie rozlewem krwi pewnego dnia,oczywiscie ja tego niechce i nikomu tego nie zycze.Tylko 3 kraje zostaly na swiecie gdzie nie ma panowanie Banku Centralnego.Korea polnocna,Rosja i Iran ( BYC MOZE CUBA ALE NIE JESTEM PEWIEN) Dlatego USA ma tak wielka ochote napasc te kraje.Z drugiej strony mamy Putina i Rosje gdzie ci stanowczo powiedzieli ze jak USA zaatakuje KOREE to moze dojsc do konfliktu swiatoewco ( MOCARSTW).POZDRAWIAM BARDZO SERDECZNIE!
Bogdan ... Polscy politycy!? Którzy to są nasi !!!!?
Janusz ... To jest proste, dobrze widzą, co robią siepacze z UKRAINY, tylko rżną głupów, bo są tylko marionetkami USRAELA. Polityka tych ostatnich POLAKÓW ma głęboko w dolnej części pleców.
Balbina... ''HEJ ''''BANDEROWCY '''!!! DZISIAJ TO WY NAS NIE STRASZCIE !!!! TO NIE TE CZASY !!!!! TRZYMAJCIE SIE PLOTU.....DZISIAJ TO BYSCIE SIE PRZEKONALI ..'''KIM SA POLACY ''''''''' !!!!!!! DZIADAMI JESTESCIE .. SMIECIAMI ..TAKICH SMIECI SIE POZBEDZIEMY !!!!!!
Simon S... W dobre intencje rosji raczej nie wierze, tak samo jak jak i innych krajów.
Balbina... PUTIN TO MADRY FACET ... JAK SIE COS ZACZNIE .TO WTEDY ZABIERZE SIE ZA BAN...DYTOW ''''''''' AMERYKA ''PRECZ Z WAMI ...WON Z MOJEJ POLSKI !!!!!!!!!!!!
Balbina... NASI ZDRAJCY JESZCZE BEDA UCIEKAC Z POLSKI RAZEM Z '''''' BANDEROWCAMI '''' PUTIN ZROBI Z NIMI PORZADEK.. JAK SIE WKU...WI !!!!! TO SIE JESZCZE PRZEKONAJA ...'''''BANDA UPA ''''''''''''
jan kow... A nie mówiłem ze ukry to kurewska swołocz
Gero Kw... nie widza nic przydal by sie taki rozbor wkoncu moze polacy mieli by szanese zawalczy o swaja ojczyzne a nie gineli i nie zabijali na rozkaz inych kraji czy sojuszu pfff jesesmy bezpieczni nalezym do Nato hahah niedobitki beda walczyc o tlen na patyki wnuki naszych dzieci o i;e beda chialy miec dzieci strasza wojna atomowkami a pocichu zadluzaj spoleczenstwa by miec coraz wiecej kasy wiecej wladzy ? ktos wie? moze Pisiory albo Pedaly z opozycji nie obrazajac kochajacych inaczej hhe
CW24tv ciekawostki

CW24tv ciekawostki

Historia kanału CW24tv zaczyna się w dniu 2010-04-03 10:58:00.
Kanał od czasu założenia nagrał już, 18852 filmów przez okres działania kanału
filmy zostały wyświetlone 62253664 razy.
Aktualnie kanał śledzi ponad 95400 użytkowników.