GTA IV W TWD?! Ciekawostki Z] The Walking Dead #31 | Easter Eggs Make Your Life Greener


Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=5yBudhQAkaoNajlepsze komentarze:

Rasel s... Tego typu filmy robią się już nudne... Potrzeba rewolucji na twoim kanale :)))
Gowa... jak zwykle like ;c
to_nie_... [Ciekawostka] 99% osób które oglądały/przeszły TWD A New Frointer zakochały się w Clementine
Należysz do tych osób? Bo ja tak :D Jak należysz do tych osób zostaw Like :DAle bym się śmiał jakby Jan dał mi Like xD
Hubert ... Wszystkie już wiedziałem ;( No ale odcinek trzyma poziom...
Parę ciekawostek odemnie :
W sezonie 1 po między epizodami 1-2 jest spora luka czasowa ( bodajrze 3 miesiące) Ale po dokładnej analizie duialogów można założyć co dokładnie robuili podczas tego czasu:
- Pierwszej nocy zastawili wjazd do Motelu samochodami i poszlii w kimę ( plan kennego pod koniec 1 epizodu)
- Przez następny tydzień lub dwa dostawiali meble do barykady, przeszukiwali Motel w poszukiwaniu zapasów i wykorzystali już te z apteki ( w epizodach 2 i 3 na terenie motelu widzimy ograbione automaty z żywnością, a przed przybyciem grupy Lee były nie naruszone)
- Gdy koło 3 tygodnia grupie zaczeło brakować zapasów, a trupy zaczeły wyłazić z lasu i naruszać barykadę, Lily postanowiła zorganizować pierwszy wypad. Ona, Lee i Kenny ruszyli samochodem kennego do Airport Robins. Jest to ogrodzone lotnisko wojskowe w którym kiedyś Lily pracowala jako pilot wojskowy lub mechanik wojskowy. Ekspedycja miała na celu przyprowadzenie pomocy do motelu, lub alternatywnie namierzenie nowego schronienia / zgromadzenia zapasów. Po dotarciu na miejsce grupa orjentuje się że po mimo potężnego ogrodzenia, wirus rozniósł się od środka tej bazy, przez co doszło do strzelaniny co tylko powiększyło liczbę sztywnych na terenie lotniska ( w e1 przed aptekom dochodzi do szturmu wojska na trupy, nie stety nie udany. Ci co ocaleli wrucili do bazy pogryzieni i dalej to wiadomo.... A strzelaninę z lotniska słychać pod Koniec tego epizodu). Więc tak. Pas startowy był pełen szwendaczy, ale lily doskonale znała to miejsce więc bez większych problemów wprowadziła ekipę do środka omijając horde. Dotarli do zbrojowni, która była w większości oprużniona. Półki na broń długą były puste, ale w nie których szafkach udało im się zgromadzić Trochę sprzętu, mianowicie znaleźli: 3 Glocki 17 i 1 Glock 19 oraz parę pudełek amunicji 9x19 parabellum. Gdy Lilly, kenny i Lee mieli już broń ruszyli w stronę wojskowej kantyny by uzupełnić zapas żywności. Tam znaleźli jednego ocalałego. Był to znany nam żołnierz Mark. Gość stracił swoją broń i ukrywał się tu od czasu ataku sztywnych. Postanowili go wziąść że sobą. Lily na początku była co do tego sceptyczna, ale zgodziła się tylko dla tego że miał klucz do spiżarni. Grupa zabrała się do szabrowania wojskowych racji żywniściowych. Gdy spakowali jakąś połowę do środka wdarły się trupy przyciągnięte przez hałas. Lee i reszta uciekli tylnym wyjściem. Podczas ucieczki Lee zatrzasnoł za sobą drzwi od spiżarni ratując się przed atakiem, ale jednocześnie odcinając się od zapasów.
- Parę dni po powrocie Lee i Kenny wracają do macon do apteki by zgarnąc leki dla Larego.
- Grupa wzmacnia barykadę dobudowując ogrodzenie. Użyli do tego materiałow znalezionych na lostnisku wojskowym. Użyli między innymi: stalowych prętów, które wbili w ziemię tworząc pewno rodzaju rusztowanie dla ogrodzenia. Później na nie przymocowali stalowe deski, . Na sczycie tych prętów umocowano drut kolczasty. Bramę zrobili z kontenerów na śmieci do którego przymocowano, strukturę ogrodzenia i kólka od wuzka sklepowego. Co ciekawe na ten pomysł wypadł Larry. Wszelkie Dziury uzupełniono drewniany paletami i deskami. Podpurki potrzymujące odrodzenie to deski, opony i meble. Brzmi nieźle, ale to była prowizorka. Jak sam Lee przyznaje, pomimo użycia wojskowych materiałow to ich ogrodzeniu dużo brakuje do tego z lotniska.
-Lee i Kenny wybierają się w teren po raz kolejny. Tym razem celem jest sklep z Bronią w Macon. Niestety był już obrabowany przez ludzi z Safe lost. Mimo to znaleźli 3 karabiny myśliwskie, 2 lunety oraz parę pudełk z odpowiednią amunicją.
- Mija pierwszy miesiąc. Lilly zaczyna dzielić broń w śród załogi. Namierzyła ona dogodne miejsce do ćwiczeń zdala od motelu. Tam zaczeła regularne treningi strzelectwa i obsługi broni.
- Jazda po między motelem, a ich "strzelnicą" pożarła sporo bęzyny, przez co Lee i Kenny musieli przetestować swoje nowo nabyte umiejętności na kolejnym wypadzie. Mieli oni ruszyć po bęzyne. Udali się na najbliższą stację bęzynową, ale na niej nie było już bęzyny. Znaleźli jednak puste kanistry i wąż. Z paru wraków wyciągneli sporo bęzyny. Po zapełnieniu kanistrów ruszył w stronę motelu. Jak na złość samochód kennego odmówił posłuszeństwa i trzeba było go porzucić.
Podczas drogi powrotnej musieli powystrzelać parę trupów, ale mimo wszystkich problemów udało im się wrucić.
-Po starcie wozu Kenny się podłamał, ponieważ od paru tygodni rozważał opcję powrotu na drogę na tereny nadmorskie. ( kenny na początku epidemi planował udać się do siostry katii, która mieszkała w Mephis. U niej przeczekać pierwsze dni i wrucić do florydy na swoją łudź)Zaczoł siě przyglądać kamperowi, który stał w motelu. Po paru wglądach pod maskę odkrył że wóz jest ogólnie w dobrym stanie, ale chłodnica jest uszkodzona, mechanizm związany z zapłonem silnika jest znisczony, oraz parę drobnych usterek. Wiedział że Lily będzie przecina jego planowi i że nie zgodzi się na ekspedycję dlatego namówił Lee by wspólnie się wymknąć po chichu z motelu, dostać się do najbliższego warsztatu, zgarnąc co potrzeba i wrucić. Plan się powiudł, dzięki czemu Kenny z zapasem niezbędnych części i narzędzi rozpoczna swoją prace nad kamperem. To właśnie kończy drugi miesiąc.
- Przez trzeci miesiąc Lee skupiał się bardziej nad opieką nad Clem ( dotąd wyręczała go Katia). Zaczoł wchodzić w bliższe relacjie z Carley / przyjażń z Dougiem. Oraz wspólne rozmowy wieczorami wokuł ogniska z ekipą. Ogólnie Lee korzystając z względnego bezpieczeństwa i dobrego stanu zapasów starał się cieszyć się życiem. Starał się choć na chwilę zapomnieć o przetrwaniu. Nie stety to nie trwało długo. Po paru tygodniach jedzenie z kantyny zaczeło się kończyć i znów trzeba było wznowić ekspedycję. Nie stety żadko udawało im się coś znaleźć. Mark postamowił Wspomuc Lee i Kennego w ich ekspedycjach dołączjąc do nich. Lecz i to wiele nie dało. Ekspedycje odbywały się coraz częściej i częściej. W pewnym momencie robili po parę wypadów w ciągu nie całego tygodnia. Nic nie przynosiło rezultatów. W końcu ktoś wypadł na pomysł by spróbować polowana. To Trochę pomogło. Zrezygnowano z ekspedycji i rozpocęto regularne polowania w tym samym składzie.
I tak mineły te 3 miesiące...
Część poszczególnych wydzrzeń to oczywiście domysły oparte na dialogach i znalezionych przedmiotach w grze.
No dzięki że chciało ci/wam się czytać.
Jan Zbe... To co, lajk za Wielki Powrót? :D
Norbert... 2:47 przypomina mi grupa gdzie występował Vernon z The walking dead sezon 1
?ananas... 2:57 Ej ten szwedacz po lewej to nie jest przypadkiem Dawid z TwD TnF
krUx pl... Mam prośbę. Jestem biedny:( probowalem otworzyc skrzynki na party-case.com. Po doladowaniu skinem za 7 euro nie chce wyplacic mi skinów.Help!
krychaa... Dawaj cokolwiek ponieważ wychodzi ci to świetnie :)
Sparky!... Janek ( daj to do odcinka :D) wiesz co mi się kojarzy z tobą tak w 90% ten martwy zombie na początku każdego odcinka xDD
sin car... Jak już pomyślałeś już o mojim pomyślę to odpowiedz w komentarzu (:
robert ... Aa akurat ostatno kupiłem GTA 4 z dwoma dodatkami XD
Patryk ... Przed chwilą skończyłem grać w 1 epizod drugiego sezonu i jak idzie się na ryby z Petem i Nickiem to tak na "środku" rzeki po rozmowie z Petem, jak skręcimy w lewo to może tam leżeć Christa z jakimś gościem w okularach!
Legenda... Na samym początku wzieles oddech


P.S.dalem 69 komentarz :D
B0BI... Czy przypadkiem Beth nie dostała w łeb?
Clement... Go ha go ha | 3zł
Reserge... Ciekawostki z serialu "Rick and Morty"
Foxxuu2... Bardzo dobry odcinek proszę o więcej
Jan Zbedny ciekawostki

Jan Zbedny ciekawostki

Historia kanału Jan Zbedny zaczyna się w dniu 2013-11-16 17:37:19.
Kanał od czasu założenia nagrał już, 561 filmów przez okres działania kanału
filmy zostały wyświetlone 15089309 razy.
Aktualnie kanał śledzi ponad 116000 użytkowników.