MATKA NATURA LISY i SZOPY #1] 10 zwierzaków challenge?!


Jeśli podoba Wam się mój pomysł na rozgrywkę z dodatkiem ‘’Psy i Koty’’ będzie mi miło jeśli zostawicie łapkę w górę PS. Koniecznie rozwińcie opis by poczytać zasady! ____________________________________________________ ZASADY Aby ukrócić te bezsensowne oskarżenia i nie musieć się tłumaczyć z czegoś czego nie zrobiłam postanowiłam zmienić zasady na jeszcze inne :) 1. Matka Natura zajmie się przywróceniem do simowego świata LISÓW oraz SZOPÓW. W tym celu z dwóch ostatnich na świecie parek postara się przywrócić te rasy (po minimum 5 nowych lisów i 5 szopów – potomków będę wyprowadzała „w świat” kiedy osiągną dorosłość) 2. Podopieczni Matki Natury będą uczyć się sztuczek, dobrego zachowania, itp., a ona zapewni im wyżywienie, będzie dbała o ich higienę, rozrywkę, itp. 3. Paweł (chłopak, którego Matka Natura uratowała zaraz po tym jak chciał odebrać sobie życie) w naturalnym środowisku będzie szukał szczęścia poprzez opiekę nad zwierzętami oraz pomagał w codziennych zajęciach. Czy między nim, a Matką Naturą rozwinie się związek? POMYŚLIMY :) Matka Natura będzie: * Simoroślą! * miała cechy: miłośniczka psów oraz miłośniczka kotów * miała aspirację: przyjaciółka zwierząt i ją wypełni * maksymalną umiejętność tresowania zwierząt i ogrodnictwa * przynajmniej 5 poziom umiejętności gry na „cymbałach” i malowania * utrzymuje się ze sprzedaży plonów i obrazów ____________________________________________________ ≫ ZNAJDZIESZ MNIE NA: ◆ Instagram: ◆ Fanpage: ◆ Grupa na FB: ◆ Snapchat: paulaes.pl ◆ Blog: ____________________________________________________ ≫ RZECZY UŻYTE W TEJ SERII: * działka: * zmiana włosów u Simorośli: * tatuaże: * sukienka: ____________________________________________________ ✉ KONTAKT/WSPÓŁPRACA: ____________________________________________________ ◆ Podobał Ci się odcinek? Daj łapkę w górę to dla mnie motywacja do dalszego nagrywania! :* ◆ Jesteś tu nowa/y? zasubskrybuj:

Najlepsze komentarze:

Wercia ... Hopelinka skąd masz szopy ???
Iga Lol... Ten dom to mody? Bo ja mam simsy i tez taki chce ?
ronax... Z kąd masz tą wyspę? Plis odpowiesz szybko?
emma aa... niektórzy ludzie są tacy złośliwi że nie patrzą na serie
Zuzanna... Biedna hopelinka
Piese? ... Zeby byc simorosla ( Nwm jak sie pisze :( ) trzeba miec jakis dodatek czy cos? :c
Piese? ... Zeby byc simorosla ( Nwm jak sie pisze :/ ) to trzeba miec jakis dodatek czy cos? ( Sry nie wiem nooo :c )
Wisienk... Dla zwierząt mogą być same imiona ;)
CookieM... Hopelinka chce ci też powiedzieć że zwierzak w simsach jak ma za mało czułości to może uciec.Ja tak samo miałam. ? Masz taką wiadomość ?
ronax... Hopelinka zrub grę moviestarplanet w the sims 4
Ducia g... Hopelinka możesz pobrać moda na sterowanie zwierzakami (PS. Można zmienić umaszczenie szopom)
gugulin... Nie trzeba dawać nazwiska
Paulina... Dodaj jakieś inne leśne zwierzęta
Mela q... Nie trzeba dawać nazwiska zwierzętom;)
Izabela... Poznaje się czy zwierzęta są bródne na ich czy ich tło jest pomarańczowe. Jak jest to trzeba się ich spytać co się stało i już się dowierz.
Julka D... ja tak zawsze robię że pomagam tym bezdomnym zwierzaką
Zabawko... OMG jaki sweet lisek
CzarnaT... Nie ja ci wieże z tym Kristem że nie wiedziałaś?
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=gvVpqHOFAT0


Hopelinka ciekawostki

Hopelinka ciekawostki

Historia kanału Hopelinka zaczyna się w dniu 2016-01-18 01:41:47.
Kanał od czasu założenia nagrał już, 589 filmów przez okres działania kanału
filmy zostały wyświetlone 28118439 razy.
Aktualnie kanał śledzi ponad 115000 użytkowników.