Katecheza ks. bp. Antoniego Długosza


Tajemnice chwalebne: Wniebowzięcie Najświętszej Maryi Panny

Ostatnio komentowane:


MAKA paka troll na widzu
Myjecie kamienie widza
A on wybiera jaki umyć
A pod tymi kamieniami będą nagrody.
Zobacz »
Mam pewna teorie, myśle że Imperator wiedział o tym że rebelianci wysadza Gwiazde śmiercii I nic nie zrobił żeby mieć podstawy do inwazjii na Hoth. Zobacz »
Tyburski najebal kasjusza jako pierwszy gratulacje ale sparing ogólnie dość wyrownany i nie wiadomo kto mówi prawde Zobacz »
Kaniowski ja myślę, że fajnie by było gdybyś założył program i tak jak "Cafe Futbol" będziesz analizował akurat Ty walki ?? Zobacz »
Jak miło Bogusiu że nagralas kolejny filmik ? pozdrawiam Cię serdecznie. Właśnie zaczynam urlopik i jestem w drodze nad morze, Międzyzdroje. Uwielbiam to miejsce, jeżdżę co roku. ? Miłego weekendu ?? Zobacz »
Wczoraj gadał o sprzedajnych jupiterach, a dziś sam dał dupy za 6 stów. Ale w sumie chuj, dniówka ładna za siedzenie na dupie Zobacz »
Ze względu na sklad i oblepianie twarzy tym podkładem go niekupie. Po zmyciu go z twarzy pozostaje na około tydz w porach Zobacz »
Super że ktoś zrobił coś by uczcić pamięć wujka Janka w sposób godny zamiast planować jak wbic na pogrzeb i robić oborę. Uszanujcie wolę rodziny i dajcie im spokój w tym smutnym dniu. Pozdrawiam Zobacz »
Cos jest nie tak covid19 choroba która jest bezobjawowa dla większości osób. Trzeba nosić maseczki które mogą doprowadzić do grzybicy płuc to nie ma sensu ? Zobacz »
1:50 idzie jak dzik w kartoflisko ? Zobacz »
Mogłeś nakręcić w mroku test kabli za pomocą spryskiwacza z wodą. Ciekawe czy miał przebicia. Zobacz »
"Przenosimy się na Białoruś, ale zostajemy w Polsce" Czego się spodziewać po kimś kto jeździ samochodem w kółko Zobacz »
KK to heretycy i instytucja finansowa mafijna z siedzibą w Watykanie splywajacym krwią i łzami dzieci zgwalconych i oszukanych ludzi Zobacz »
Odcinek prosty,, szybki fajny i na temat. A co do skrzybki, podoba mi sie desert eagle, kałach i ssg. Serducho dla Ciebie za ten zajebisty odcinek ❤. Trzyamj sie, cześć Zobacz »
A co jeśli twoje dziecko ciągle cię lekceważy i obraża. Zapierac się ciągle samej siebie i odpuszczać ,a jaki to ma skutek wychowawczy ? Zobacz »
Panie Maćku,nikt nie neguje covida, myślący człowiek neguje " pandemię" zaraźliwość , śmiertelność,i hit " medycyny politycznej" tzw.bezobjawowo?????? Zobacz »
Co do caustica to nie jest jego hairloom bo to co on trzyma to element jego podstawowego skina takze wątpie ze dostanie go Zobacz »
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=mdzfm6G1PeU


Radio Maryja ciekawostki

Radio Maryja ciekawostki

Historia kanału Radio Maryja zaczyna się w dniu 2014-03-03 15:48:04.
Kanał od czasu założenia nagrał już, 22494 filmów przez okres działania kanału
filmy zostały wyświetlone 47603723 razy.
Aktualnie kanał śledzi ponad 58700 użytkowników.