FIFA 18 2# Największe downgrady Rooney 81


Mój FB: W moich filmach jest szkolna skala ocen od 1 do 6 :) Wszystkie testy kart robię na standardowym (podstawowym) stylu gry więc wrażenia mogą być inne po zastosowaniu chemistry style.

Ostatnio komentowane:


Brakowało mi muzyka Yamato; mityczne opowieści mają w sobie po prostu "to coś" że chce się je oglądać. ? Zobacz »
Bry spoko to DLC mimo tego jakie sprawiło pierwsze wrażenie jako nieciekawe i nudne ale jednak spoko ma furki i dodało kilka ciekawych funkcji (np odsyłanie pojazdów bez potrzeby posiadania klubu) Zobacz »
? Lubisz MWK??
TAK - (?)
NIE - (?)


ZA SUBA ODDAJE 25 WYSTARCZY *NAPISAĆ POD MOIM FILMEM "GOTOWE"
Zobacz »
Omg wróciłem na ten kanał po 2/3 latach (dlatego że twój nowy sposób prowadzenia mi się nie spodobał) i widzę że dużo się zmieniło i ten fryz ?. Zobacz »
Ahhh kolejny wypełniony brednią materiał. Sztos Zobacz »
Chłopie musze sie do cb zapisac bo mi potrzebne nowe nogi xd licze na ten pełen profesjonalizm ktory tu ujżałem Zobacz »
Proszę Jasiu nie mam co oglądać dawaj kolejny sezon the walking dead?, no bo wiesz Jasiu najlepszy ???. Dajcie Pls like żeby widział XD pozdro dla Sysi Zobacz »
Ogladam te Twoje reklamy i ostatnio wyskoczyla mi angielska reklama antyperspirantu dla mezczyzn do jajek padlam ? Zobacz »
Gracek jesteś niesamowity i nie próbuj mi się zmieniać bo jesteś jedyny w swoim rodzaju?????Ty i Marmotka jesteście wspaniali???????dobranoc kochani? Zobacz »
W pierwszym kombinezonie bym podszyła dekolt, wyglądasz w obydwóch bardzo dobrze, super talię robią ?? Zobacz »
U have benn flexing alot well guess what mine just got delivered after waiting for 3 weeks

Edit: I ordered online coz this one site was advertising it so I bought it and it came today
Zobacz »
Cześć:) Jak zwykle piękna! Ja mam problem z kaszakami. Czy te igiełki też się przysłużą w takim problemie? Zobacz »
Bardzo mądry i pouczający odcinek. Dlaczego nie ma takich tematòw w tvp? Panie Kurski ? Biegusiem do tablicy i odpowiadać, w końcu ci płacimy! Zobacz »
Gowniane pakiety za dużą kasę, pakiet maks powinien kosztować 1000 coisn a te syfiastem maks 300....pojeb. ich z tymi cenami banda i tyle.....dobrze ze karnet w miarę tani dzięki za info i pozdro Zobacz »
Ja poznałam swojego męża na oazie, i faktycznie o dużo lżejsza droga razem :) te same wartości które opierają się na miłości, nie na egoizmie pozwalają nam cieszyc się kolejnym rokiem razem. Zobacz »
Statystyki konkretnego ogórka. Niby gracz ofensywny, a przez całą karierę strzelił tyle ile Lewy w ciągu miesiąca :). W dodatku 3 poziom rozgrywkowy w Hiszpanii... Czuka to przynajmniej jakoś jeszcze wyglądał. Zobacz »
Strasznie brzydki z zewnątrz, widać ze strasznie wąski a elementy nadwozia i ozdoby odziedziczone po nieznanym jeszcze starszym, większym bracie Zobacz »
Zapraszam do klanu Polandia!!! Typ: Otwarty. Minimum 1300 puch. Obowiązkowa aktywność i granie. JESTEŚMY 3 W POLSCE!!! Zapraszam w imieniu całego klanu Zobacz »
4:29 znam ten budynek bo mieszkam w Poznaniu tam jest siłownia i to jest blisko rondo kaponiera Zobacz »
Jest wielkim SKANDALEM że rząd nie potrafi godnie uczcić tej wielkiej bitwy (18-stej po względem ważności na świecie), zasłaniając jakąś wydumaną "pandemią"!!!...WSTYD I HAŃBA Zobacz »
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=rtPm-rP9o_M


Wojtas ciekawostki

Wojtas ciekawostki

Historia kanału Wojtas zaczyna się w dniu 2014-09-27 17:38:39.
Kanał od czasu założenia nagrał już, 422 filmów przez okres działania kanału
filmy zostały wyświetlone 1624677 razy.
Aktualnie kanał śledzi ponad 8800 użytkowników.