Unboxing z siostrą! TESORO EXCALIBUR SPECTRUM


✓✓✓ Rozwiń opis i zostaw łapkę w górę! :D ✓✓✓ ◆ TESORO EXCALIBUR SPECTRUM! ◆ Strona TESORO: ◆ Fanpage TESORO: ◆Poprzedni UNBOXING! ► Koszuleczky!!! ► Wbijaj na fanpage'a! ► Oglądaj moje lajwy! ► Subskrybuj po więcej! ... ► Postaraj się ze mną zagrać! ► Najszybszy kontakt ► Twórca miniaturki: ✔ ► Jeżeli Ci się ten materiał spodobał to wiesz… :)

Ostatnio komentowane:


Pokochaliśmy was razem nie odzdzielnie. Kto chce żeby znowu byli razem niech zostawi like pod tym kom. Zobacz »
Miałam nadzieję , że idzie to w dobrym kierunku , ale coś mi tu zaczyna śmierdzieć niestety !!!! Zobacz »
Ludzie w Polsce nie wiedza o Panu ostatniej desce naszego ratunku i Polski.Jak to zmienic.Jest lato siedza nad wodą i nie maja pojecia ,co naprawde dzieje się. Zobacz »
Polska to nie panstwo , a zrobiono poligon , bo rzad i wladza to nie Polacy ! Niedlugo bedzie wygladac jak Bliski Wschud ! Zobacz »
Dziekuje Panie Janku za Przekaz wiedzy i mam nadzieje ze Lodzie sie obudza i zaczna myslec LOGICZNIE . Zobacz »
Jestem pierwsza i pozdrawiam Pana prezydenta J.Z. Potockiego oraz wszystkich suwerenow 2RP ( mającymi już dowód suwerena) Zobacz »
Panie Prezydencie, ludzie mieli studnie z krystaliczną wodą, ale obecny rząd tak zmanipulował ich że zaniechali wyciągania tej wody i założyli sobie wodę z kranu miejskiego. Szkoda ? Zobacz »
Cześć ariowit jestem pierwsza komentarzu świetny odcinek bardzo mi się podoba pozdrawiam serdecznie loki kisski i besoski dla ciebie ariowit????????? Zobacz »
Cześć ariowit mega odcinek bardzo mi się podoba pozdrawiam serdecznie miłego wtorku i wieczoru dla ciebie ariowit ?? Zobacz »
Wywiad z księdzem prałatem udowodniono przez naukowców w ksiąźce dotyczy koronowirusa pandemji nie było i niema jak dotąd . Zobacz »
NIGDY NIE GLOSOWALEM W ALE NA PANA PANIE PREZYDECIE ZAWSZE I WSZEDZIE DOBRZE SIE PANA SLUCHA MOZNA ZUFAC JESTEM Z PANEM Zobacz »
Witam Pana Prezydenta ll RP. Nie mamy już nic jesteśmy niewolnikami. Taka jest prawda gdzie jest Polska Zobacz »
Wazne by nie ustäpić i iść do przodu..Proszę dalej walczyć o Polske...popieram Pana Panie Potocki..???????? Zobacz »
Przepraszam, ale wrzask jak na gęsim targu, i dlatego tak wyszło. Mam nadzieję że na 6 Sierpnia ludzie się wreszcie zmobilizują. Zobacz »
Cześć ariowit ekstra odcinek bardzo mi się podoba pozdrawiam serdecznie miłej środy dla ciebie ariowit ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️ Zobacz »
Cześć ariowit jestem druga komentarzu super odcinek bardzo mi się podoba pozdrawiam serdecznie miłego wieczoru dla ciebie ariowit ???????? Zobacz »
Polacy musimy wyjsc na ulice z Panem Prezydentem Potockim Ratujcie Polske Rodacy Zaklady Pozamykane Slazacy Gornicy Gdzie Jestescie Ratujcje Nasza Polske Zobacz »
Cześć ariowit mega odcinek bardzo mi się podoba pozdrawiam serdecznie dobranoc kolor snów dla ciebie ariowit????? Zobacz »
Cześć ariowit jestem druga komentarzu świetny odcinek bardzo mi się podoba pozdrawiam serdecznie miłej nocy dla ciebie ariowit ?????????? Zobacz »
No chyba pan nie może mówić o niewoli czy braku pieniędzy bo względem każdego innego z nas ma pan kasy co niemiara.Bez urazy. Zobacz »
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=bONzcZIPo8k


Fabek ciekawostki

Fabek ciekawostki

Historia kanału Fabek zaczyna się w dniu 2014-10-24 21:24:27.
Kanał od czasu założenia nagrał już, 0 filmów przez okres działania kanału
filmy zostały wyświetlone 0 razy.
Aktualnie kanał śledzi ponad 35900 użytkowników.