483. Srebrzysty Now Ksiezyca i Miesiac z Maria Bucardi ❤️...


Miesiac z Maria Bucardi Now Ksiezyca z Maria Bucardi link: Moje aktualne terminy i opis prac znajdziesz tutaj nacisnij linki: oraz Facebook ———————————————– Strona www – ———————————————– Magiczna Oaza – ———————————————– Rytualy dla Matki Ziemi – ———————————————– Jestem na google plus – ———————————————– Maria Bucardi na Naszej Klasie – ———————————————– Twitter – ———————————————– Instagram – ———————————————– Filmy i porady – ———————————————– Blog na blogger – ———————————————– Zyj zdrowo bez plastiku – Wskażę Ci Twoje mocne strony by je rozwijać Wskażę Ci Twoje możliwości by w pełni je wykorzystać Wskażę co Cię hamuje by usunąć blokady

Najlepsze komentarze:

kikolan... ma pani jakąś owadożerną roślinkę? ;) czy takie roślinki też są rajskie?;)
Anna Ka... To naprawdę ważne.. Właśnie to teraz robię, usuwam to wszystko co jest stare, niedobre.. Dziękuję za informację, będę wiedziała co robić.. Właśnie, nie mamy pojęcia I warto wiedzieć o co chodzi...
Grzegor... Podglądam tak sobie Ciebie od dłuższego czasu i staram się zapisywać na dany miesiąc. Bardzo mnie duchowość zaczęła interesować, ale ta 7 numerologiczna robi swoje. Widzę, po opiniach, że jesteś jedną z najlepszych. Mnie przekonujesz swoim głosem, sposobem wyrażania siebie, wiedzą, doświadczeniem. Nawet po Twoich pracach dla Matki Ziemi, widać jakim jesteś człowiekiem. Pozdrawiam i do usłyszenia :)
Kolonek... Ślicznie dziękuję, od dawna szukałem tak cudownej postaci jak Ty :)
Wiesiek... Podświadomość niestety jest kodowana przez rodziców, przeszłe pokolenia... Ja już wykupiłem kolejny dostęp do materiałów i zabieram się za lekturę Twoich książek oraz słuchowisk :) Pozdrawiam :)
Hans Kl... Do Ciebie Mario mam pełne zaufanie :) Najlepsza grupa dla osób chcących się rozwijać duchowo ;)
M S... Mario, ja kocham Twoje publikacje i książki. Nigdzie nie znalazłem tyle wiedzy magicznej, co u Ciebie. Pozdrawiam i polecam :)
Magdale... Zajmę się chętnie podświadomością i deklaruję swoją obecność na rytuale u Ciebie :) Na pewno są tam pewne zapisy, które znaleźć się nie powinny.. Tak jak u każdego człowieka :)
Bartosz... Ogród ładny, ale Ty to przebijasz swoja uroda wszystko... Najpiękniejsza rytualistka i w dodatku Nasza Polka! To tak w związku z tym Narodowym Świętem, które mieliśmy he he :) Postaram się być na rytuale, chociaż z pracą będzie ciężko, ale wszystko da się załatwić. Aniołki i Wszechświat mi w tym pomogą, pozdrawiam :)
Inga_78... Bardzo szanuję całą Twoją pracę dla Matki Ziemi, dla Nas....I Ciebie jako Anioła w ludzkiej postaci ??Ksiązki, które napisałas o magii są bardzo rzetelne i przede wszystkim dla mnie zrozumiałe.
Koz?ows... Na pewno coś negatywnego mam po przodkach, dlatego też nie omieszkam być na rytuale :) Z pozdrowieniami anielskimi <3
Panna M... Jeśli jakoś mogę przekonać gości tego filmiku i Twojego kanału Mario, to na swoim przykładzie mogę powiedzieć, że magia wykonywana z Tobą i wszelkie spotkania telepatyczne, po prostu działają CUDA!!
Andrzej... Biorę udział z moją żonką, oboje mamy rewelacyjne efekty. U niej zdrowie lepsze, u mnie finanse i jest superowo i elegancko :)
Roger_0... Pozdrawiam Ciebie Mario i zachęcam do udziału w spotkaniach magicznych, oj dzieje się. Same pozytywne rzeczy :)
Sara Sk... Czuję większa harmonie dzięki tym rytuałom... Będę w listopadzie na Srebrzystym Nowiu.
Lod5454... Bardzo polecam Marię Bucardi. Genialna osoba, o gołębim sercu. Bałam się próbować sama magii, bo nie wiedziałam czy sobie poradzę, ale Ty prosto wyjaśniasz i służysz zawsze pomocą.
howoldo... Z przyjemnością się zapisuję, zachęcam wszystkich, Maria pomoże każdemu.
Rozgwia... Bardzo twórcza z Ciebie osoba Mario i niezwykle utalentowana. Posiadasz cudowną energię, która udziela się także mi. Czasem słucham Twoich nagrań przed snem. Koisz moje skołatane ostatnimi czasy nerwy.
HonkaSt... Kochana, ja już czekam na Nów. Rodzice to mi takie DNA dali, ze wszystkiego się boję i lękam. Mimo tego staram się wybaczyć, by nie nosić tego żalu w sobie do nich :( Pozdrawiam Cię serdecznie i będę na pewno :)
Renata ... Podziwiam Twój Ogród Magiczny. Jest magiczny nie tylko z nazwy :D Rytuał to jest coś na co czekam, celebruję Nowie z Tobą i jest naprawdę duża poprawa.
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=Na8wiwPzb68


Maria Bucardi ciekawostki

Maria Bucardi ciekawostki

Historia kanału Maria Bucardi zaczyna się w dniu 2008-08-09 19:56:19.
Kanał od czasu założenia nagrał już, 610 filmów przez okres działania kanału
filmy zostały wyświetlone 4534106 razy.
Aktualnie kanał śledzi ponad 16100 użytkowników.