Asia „Azzja” Mądry „Smooth Operator” Live 2 The Voice of...


Kulisy, wywiady, pełne odcinki: DOŁĄCZ DO NAS: Od 2 września w każdą sobotę o godz. 20.05 w TVP2!!!! POLECAMY: Co nowego? STRONA The Voice of Poland FACEBOOK: TWITTER: INSTAGRAM INNE NASZE KANAŁY: iTVP SerialeTVP PublicystykaTVP Bitwa na głosy TVP TVP Kultura PL MuzykaTVP rodzinka.pl DzieciTVP Strona TVP

Najlepsze komentarze:

Hubert ... Klasa sama w sobie. Świetnie zaśpiewane.
Dima Kl... A little harsh, not smooth enough.
Mefisto... Sade uwielbiam, Azzja jest stworzona do takich klimatów, ale to za mało przebojowy numer na tym etapie rywalizacji. Choć to pewnie i tak nie miało znaczenia bo vox populi rządzi się innymi prawami. Sex appeal Azzji to nie jest coś co może jej zjednać przychylność w żeńskim elektoracie:)
SaladRo... Omg this is the best version of Smooth operator I've ever heard! Is she Spanish? She sounds like she has a strong, but fabulous accent.
Rafal K... Asia Azją Mądry była , jest i będzie najlepsza ever.
DarosKR... Odpadłaś Joanno przez te spodnie :/
Agniesz... Super jej to wyszło bardzo klimatycznie ☺️ powodzenia w dalszej muzycznej drodze Asiu !
† ???... Never forget, Maria, never forget... SMH.
Paulina... Nie mogę uwierzyć w to że odpadła
Alejand... Moim zdaniem Asia to najlepszy głos w drużynie Marysi. W przeciwieństwie do konkurencji jest bardzo wszechstronna, więc można słuchać różnych odsłon zależnie od nastroju, super.
Novembe... Super szkoda , że nie pszeszła
Patrycj... Lepiej od oryginału ❤
Anna Ma... Długo czekałam,by ktoś w VoP zaśpiewał tę piosenkę i czekanie opłaciło się! Pięknie,pięknie,pięknie! Jednak żadne nagranie nie odda w 100% tego jak rewelacyjnie Azzja brzmiała na żywo. Szkoda że był to jej ostatni występ,ale tak jak sama Marysia powiedziała- zajść od jednego odwróconego fotela do tego etapu to ogromne osiągnięcie.
Pozdrowienia Asiu! ?
Ola M... Zarzut Michała jest dziwny, moim skromnym zdaniem taka elastyczność (innymi słowy łatwość wykonywania różnych piosenek) jest cechą tylko wybitnych wokalistów.
Katarzy... Była moją faworytką, ale no wiadomo program jak program ktoś musi odpaść....ale uważam, że niesprawiedliwe jej powiedzieli że w tych utworach nie ma "jej". Patrząc na live 1 i na live 2 to dostała tak różniące się od siebie kawałki że nie da się ich zaśpiewać tak samo! Ja tam widzę Asię i jej starania i dla mnie nie zabrakło "jej". Powodzenia i mam nadzieję że jeszcze o Tobie usłyszymy :)
wild mo... Dobrze ją rozgryzł Michał Szpak, brawo
Magda M... Oj ale słabiutko:(
Anna Zi... Idealny występ . Brawo
Mariusz... Maria powinna ja zabrac dalej brawo asia swietny wystep
OrManFT... Wreszcie odpadła :)
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=1eNTdiokI1I


MowPoLucku ciekawostki

MowPoLucku ciekawostki

Historia kanału MowPoLucku zaczyna się w dniu 2007-08-01 01:49:01.
Kanał od czasu założenia nagrał już, 3824 filmów przez okres działania kanału
filmy zostały wyświetlone 190088924 razy.
Aktualnie kanał śledzi ponad 478000 użytkowników.