Witold Tumanowicz: jeśli nie MY POLACY, to Europę czeka zagłada! The right side of the Internet


Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=j4ko8Lpasy0Najlepsze komentarze:

almost... Dobrze gada. Polać mu
grzegor... Cały czas wmawia się nam naszą zaściankowość, skłóca się nas ( co widać takze w komentażach) od wieków tak na prawdę. Chociaż jak zachowanie demokracji czytaj KOD , w hiszpanii z Katalonią UE uznała że jest to problem wewnętrzny. Nasze płody rolne są skupowane po wyższych cenach niż od innych ze wschodu, nawet naszą krew biorą jak złoto ( czerwone autobusy w miastach).Dlaczego więc zachód podejmuje aż taki wysiłek w nas skierowany ?
Bo naród który przeżył tyle najazdów, przemarszów obcych armii, trzy zabory i dwie wojny światowe, nie może byś narodem słabym, wątłym i nie jurnym. Boją się nas tam na zachodzie, inaczej by nas olali -polaczków pijaków i awanturników. Ale nas nikt nie olewa , ba pracują nad nami pełnią swych sił, a i tak mało im się z tego udaje.
Patrząc na marsz w którym uczestniczyłem i ten który widzę w VTN to dwa rózne wydarzenia.
Nadchodzi nadchodzi .........
czarnyb... 0:33 Polska nie zawsze była katolicka. Nie raz papieże wysyłali na nas wojska rękami innych państw. Polska chrześcijańska nie koniecznie katolicka. Od Zygmunta który kazał nawracać Rosję na siłę na katolicyzm od 1612 dostajemy ciągle w pier$##dol.
Adam z ... Ad vocem : Avoy... Tacy .. Avoy--- je wysyłali ..STAROZAKONNYCH --Do .. Komór GAZOWYCH.. ..Właśnie...A,dziś Polakożercami są ..W naszym Nieszczęśliwym Kraju, Ponieważ.. Potomkowie ..Stalinowskich ŻYDO--KOMUCHOW.. wWYMIARZĘ ...tzw. sprawiedliwości... się.. Pałętają ..wspierani ..przez ..Talmudżicharzystoów Pejsatych Sukinkotów= Marksistów Neo-- MULTI--Kulti..Vide na.. YT: Krzysztof Karoń ..Niedouki...Won ..do.. U E--Na ..komisarzy ..Altiero Spineli...Wam ..się marzy... Czarcie... Knoty...Wypierdki.. Belzebuba ..na dnie.. PIEKIEŁ ....wasza , Judasza mać !!!Aj,WaaaJ!!!!!!!!!
Avoy... Upadek to jest ten cały marsz tych nacjozjebów, a tumanowiczowi to nazwisko pasuje ;)
Adam z ... Ale... Lewacki Kler.. A, także takie Osoby ,jak..Glinski,Waszczykowski, Duda + Żydobiśkupi + Potomkowie SB--ckich Żydokomuchów w WYMIARZE tzw..Sprawiedliwości... Stanowią Realne Zagrożenie..Dla ..POLSKOŚCI Katolickiej ....aj, Waaaj!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
PrawicowyInternet ciekawostki

PrawicowyInternet ciekawostki

Historia kanału PrawicowyInternet zaczyna się w dniu 2008-11-16 01:23:41.
Kanał od czasu założenia nagrał już, 4886 filmów przez okres działania kanału
filmy zostały wyświetlone 82249508 razy.
Aktualnie kanał śledzi ponad 116000 użytkowników.