WYSPA GEOJE z rodzicami Pyra w Korei] Pyra w Korei


Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=Nh9QpdeYM7ENajlepsze komentarze:

Ewelina... Widoki oczywiście przypominają Chorwację (tunele, autocesty, morze z górami i wodospad kojarzący się z Jeziorami Plitwickimi) :-)
Wycieczka superowska, tata jeździ super (pierwszy raz za kółkiem za granicą, w kraju, gdzie przepisy ruchu drogowego są, z tego, co mówisz, znacznie bardziej olewane niż w Polsce).
Rewela :-)
Mag Net... 10:38 - tak, podobały;
9:30 - a w tym momencie padłem xD
LEES... Na tej Hill of wind jaflam najlepszego Koreanskiego hotdoga ever :-D
I•Seo... Zainspirowałaś mnie do nauki Koreańskiego. Obecnie mam 12 lat i najlepiej wchodzi mi angielski. Z Koreańskiego potrafie kilka słów, ale próbuję się uczuć, nawet spokojnie mi wchodzi. Masz naprawde super vlogi.
Moim zdaniem Korea to piękny kraj, do którego warto sie wybrać. Moim 1 celem jest dostanie się na Koreanistyke, a drugim dostanie się na stypendium w Korei. (A ksiądz za samolot płaci ?)

Pozdrawiam twoich rodziców ?❤
Monika ... W końcu udało mi się obejrzeć :) Jeju, jak tam jest pięknie! dziękuję za filmik i dodanie kolejnej pozycji do mojej przyszłej podróży :D Masz super sympatycznych rodziców, fajnie się oglada jak razem spędzacie czas.
Edward ... Byłem na wyspie Geoje jakieś półtora roku temu. Najpiękniejsze są plaże oraz wycieczki morskie. Warto było pojechać na wysepkę Camellia z pięknym ogrodem botanicznym, dziełem pary bogatych zapaleńców, którzy z pustyni zrobili cudo. A po drodze Tongyeong z górą, która jest usytuowana pośrodku miasta, na którą się wjeżdża kolejką, a, a potem widać z niej dwa porty po obu stronach i bajeczne niezamieszkałe wysepki, wychodzące z morza. Ale rozumiem że zabrakło czasu. W Kyongju też chyba nie byliście. Wielka szkoda.
Patkaa... Przysięgam, że Twoje vlogi są najlepsze <3
Patq... Rodzice jak zawsze pocieszni :D w szczególności mama
thesame... Dlaczego w Korei nie ma słońca? :(
Polish ... super film :)
unnie... Super vlog, piękne widoki <3
agender... piękne widoki i jak zwykle świetny montaż! wzruszające są te odcinki z Twoimi rodzicami :') super,że im się podobało i mam nadzieję,że jeszcze kiedyś Cię odwiedzą ^^
???????... Pyrcia, nie przejmuj się negatywnymi komentarzami. Zgaduje iż większość twoich widzów uwielbia Ciebie i twoje filmiki. Swoimi filmikami zmotywowałaś mnie do spełnienia mojego marzenia, czyli wyjazdu do Korei. Rób to co robisz bo za to twoi widzowie Cię uwielbiają. Mam nadzieję, że tym komentarzem ja zmotywowałam ciebie do dalszej pracy na Youtube. Serdecznie pozdrawiam ???
Nadine ... ślicznie zmontowałaś filmik, pozdrawiam rodziców ^-^
Ania Wi... Uwielbiam filmy, w których pokazujesz Koreę ? Nagrywaj więcej takich materiałów ?
Avro Da... Koszulkę sprzedasz na ebay'u. Ogłoszenie w stylu: "Koszulka nówka nieśmigana. Garażowana, niepalona. Chodzona tylko do kościoła. Koreańczyk płakał, jak sprzedawał."
Paulina... Nie ma Taejina? Widać że twoim rodzicom wycieczka się bardzo podobała. Zazdroszczę!
Agniesz... Kiedy będą kolejne filmiki z nauką koreańskiego?
Alicja ... Hej jak się nauczyłas koreańskiego? Czy masz jakieś wskazówki, sposoby dla osób które uczą się języków obcych?
Teresa ... Wyspa ze skał lupkowych.
Pyra w Korei ciekawostki

Pyra w Korei ciekawostki

Historia kanału Pyra w Korei zaczyna się w dniu 2015-11-11 13:48:29.
Kanał od czasu założenia nagrał już, 198 filmów przez okres działania kanału
filmy zostały wyświetlone 10008058 razy.
Aktualnie kanał śledzi ponad 88900 użytkowników.