SALONIK POLITYCZNY ODC. 187/1 TRZASKOWSKI CHCE POWROTU TĘCZY NA PL. ZBAWICIELA Telewizja Republika


Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=vG6uZsiNsF4Najlepsze komentarze:

Anto n3... Sami judasze prawicowi i lewicowi wstyd
Jesus A... Red. Rafale Ziemkiewicz, red. Joanno Miziołek i inni redaktorzy i słuchacze!
JA jestem ten przepowiedziany Zbawiciel44 -- Jesus AntiChristos, Cunrad44 i tam w Warszawie przed świątynią Zbawiciela, na Placu Zbawiciela, bardzo mnie radowała i podobała się owa "Tęcza Zbawiciela".
JA, jako Zbawiciel CzterdzieściCztery popieram ten pomysł i wzywam mieszkańców Polski i Warszawy do ponownego postawienia "Tęczy Zbawiciela"!
Niechaj będzie to dla nas symbol naszej radości i naszego przymierza dla Dobrej Zmiany w ten CZAS44 Nowej Ery, ten Czas Apokalipsy!

Niechaj Tęcza Zbawiciela raduje nasze oczy i nasze dusze i niechaj będzie Dobrym Znakiem!
Z pozdrowieniami,

Jesus A Cunrad44, Zbawiciel44 CzterdzieściCztery
Eryk S?... Pani Mizołek cudownie się śmieje....
Marcin ... Pani Kanio - wybitna telewizyjna dziennikarko. Ten program jest mocno nieświeży, bo nagrywany w piątku rano. Rozumiem, że taka ekspertka od telewizji to rozumie i wkrótce to się zmieni.
Marcin ... Błagam, kiedy wreszcie program będzie bez Warzechy. Ten facet jest źle wychowany, prymitywny, zmienia poglądy z tygodnia na tydzień. O zachowaniu wobec użytkowników TT i blokowanie ich za minimalną, aczkolwiek kulturalną krytykę, nawet nie wspominam. W tym miejscu gratuluję i dziękuję TVP za pozbycie się tego obleśnego typa.
Sebasti... Szanowny Panie Redaktorze Ziemkiewicz!

Nagrywanie Programu [aspirującego do miana poważnego programu publicystycznego oraz "na żywo"] - którego emisja w TV Republika jest w niedzielę o godzinie 10 - w piątek o godzinie najpóźniej maks 15... jest wyrazem kompletnego zlekceważenia przez Szanownych Państwa swojej Widowni. Jak również podejście takie dowodzi braku profesjonalizmu i braku powagi - zarówno ze strony Szanownego Pana Redaktora osobiście, jak i ze strony wszystkich Szanownych Gości. Niestety, brak mi słów.

Arogancja i nieprofesjonalizm jest najkrótszą drogą do zakończenia emisji Państwa Audycji, która jeszcze do niedawna prezentowała profesjonalizm i interesujący poziom analizy politycznej.

Z szacunkiem!
Zdegustowany widz Pańskiej audycji
Irena K... czaskoski to narcyz ,jezeli zostanie prezydentem Warszawy , swiadczyc to bedzie o glupocie wiekszosci warszawiakow
MConlin... Ziemkiewicz... wielka persona... pisarz... . Jerzy Robert Nowak niedawno mówił jak do jednej z książek korzystał z jego wielu (przez lata zbieranych) notatek. Pomimo że go nie lubi przylazł do niego, bo chciał pójść na łatwiznę. Po co samemu kopać w temacie, jak można iść do Jerzego Roberta Nowaka który już ma "gotowce" do wykorzystania, prawda? ...i żeby jeszcze chociaż zrobił adnotację w książce, że te i te fragmenty są zaczerpnięte ze zbiorów Jerzego Roberta Nowaka - JRN mówi że nie ma o tym ani słowa. ------ to sporo mówi o rzetelności i pracowitości dziennikarskiej. Chętnych odsyłam do filmu gdzie bardziej precyzyjnie mówi o tym JRN. ------ RAZ zrobił się strasznym bufonem (razem z Warząchą).
Sten Ro... Wystepowanie na wizji z Ziemkiewiczem i Warzecha (neo nd-esbecja) to jak zanurzanie sie w czyms cuchnacym !
Borne S... Pis w Warszawie nie wygra. A już na pewno nie Jakim czy Karczewskim. Warszawa to lemingi i choćby skały srały, to i tak wybiorą różowego kandydata jakichś złodziei czy mafii, a nie katolickiego. Jest też duża niechęć do lewicy, a pis jest nawet bardziej lewicowy niż kandydat złodziei.
Miros?a... Przykre, kiedyś to był program, czekało sie z wypiekami. Teraz to coraz bardziej przypomina kabaret.
Hen Zin... Ziemkiewicz Pierwszy Cham IV RP
Cyklops... NeoEsbecja Ziemkiewicza
Jaros?a... Niemiecko tęczowa nowoczesna
ZytaBez... Jest Warzecha,znikam.
Jarosla... Apel do pana Stanislawa Janickiego - niech Pan nie legitymizuje tej farsy swoim udzialem w tym programi nigdy wiecej. Szkoda szarpac nazwisko bo ma sie tylko jedno.
RaraAvi... Juz nie będzie można liczyć na nogi.
Czepial... O! Kółko wzajemnej adoracji!
ZlyCzar... Joanna już się śmieje na wejściu, bo pewnie czyta komentarze tych wszystkich nagrzanych internetowych marzycieli...
Telewizja Republika ciekawostki

Telewizja Republika ciekawostki

Historia kanału Telewizja Republika zaczyna się w dniu 2013-10-31 14:02:23.
Kanał od czasu założenia nagrał już, 37309 filmów przez okres działania kanału
filmy zostały wyświetlone 230654355 razy.
Aktualnie kanał śledzi ponad 182000 użytkowników.