JAK ZAROBIŁEM 100K W 300 DNI i Ty Też Możesz ! Piotr Tomaszewski


Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=j0u5xhVLczwNajlepsze komentarze:

rozgrza... Hej Piotrek, jakie polecasz ksiązki o zarządzaniu i marketingu?
EfektMa... Piotr, mam 33 lata więc mogę powiedzieć, że jesteś bardziej, dużo bardziej dojrzały niż 24 lata które masz. Obserwuję rozwój YouTube od początku i ogólnie mediów więc nie pomylę się jeśli stwierdzę, za 10 lat będziesz bardzo znanym Polakiem. Chciałbym mieć nadzieję, że rosnąca popularność nie zmieni cię w celebrytę tanczacego na lodzie z gwiazdami. Niestety jest to smutny efekt, który dotknął wielu. Telewizja śniadaniowa, potem reklamują każde gówno za $$$. Życzę Ci tej autentyczności nawet jeśli w rok zaoszczędzisz 300k. Trzymam kciuki
Rafal S... Pieniądz zaoszczędzony to pieniądz zarobiony?
Dziki O... Jaką ty masz prace
alcatra... Dla wszystkich potomnych: po swoim przykładzie powiem, że w życiu potrzebne jest mądre podejmowanie decyzji. Z drugiej strony życie to sztuka wyborów. Życzę Wam tylko tych mądrych.
Aleksan... Co do aktywów i pasywów (pozycji bilansowych). W uproszczeniu: aktywo to to, CO mamy (gotówka, należności, środki trwałe itd.), a pasywa to SKĄD to mamy (źródło): kapitał, powiedzmy, początkowy, kredyt bankowy, zysk z ubiegłych lat itd.
Patryk ... Jeżeli uważasz, że kelnerowi nie należą się napiwki, bo już dostaje za pracę pieniądze od pracodawcy to jestes zwykłą parówą. Sorry, ale nie mogę powiedzieć inaczej. Jeśli nie wiesz na jakiej zasadzie pracują restauracje to zazwyczaj jest tak, że napiwki to połowa pensji kelnera ( w niektórych lokalach nawet 2/3 pensji), więc jeśli stać Cię, żeby zjeść w lokalu to powinno Cię stać na napiwek, w końcu to tylko 10% całej sumy, która wydasz. Prawie nic. Inaczej jest, gdy na rachunku jest wliczony serwis( w większości lokali 100% serwisu trafia do kelnera, ale często jest tak, że jest to 70%, tylko w niektórych lokalach szefostwo zabiera w 100% serwis dla siebie, dlatego odradzam takie miejsca) Zgodnie z Twoją logiką trener na siłowni nie powinien dostawać pieniędzy za treningi personalne, bo mu się nie należą, bo przecież dostaje już podstawę za pracę od pracodawcy.
corrado... nowe pokolenie skażone prlem
Meso Me... Skąd możesz wiedzieć jaką mentalność ma ktokolwiek, tym bardziej po trzydziestce. Domyślasz się jaka mentalność komuś przyświeca tak.
K4MIL... Bardzo fajny film. Więcej takich :)
Tomek C... Szmexy żyj i nagrywaj stoooooo lat ?
W.W. TR... Mysl i bogac sie
W.W. TR... Witam , polecam pryeczytac , Mysl bogac sie , autor Napoleon Hill
ReveRpl... Zajebisty film :D
Krzychu... Dobrze gadasz, ale gdyby nie boost od chłopaków z WK to byś połowy nie miał tego jeszcze :)
Dron Lu... Wakacje itp to dla Ciebie pierdoły? Myśląc w ten sposób można obudzić się za 30 lat i pomyśleć, że gówno się widziało. Nie zgadzam się z twoim tokiem myślenia.
pozdrawiam
Borys... sztosik :D
Marcin ... https://www.youtube.com/watch?v=dgYTJpLN_-o

Pierwsze co przyszło mi do głowy jak mówiłeś o napiwkach :)
Adam X... Taki mlody a taki madry. Ja w wieku 24 lat niestety mialem co innego w glowie, ale jak to sie mowi madry Polak po szkodzie ;-) Pozdrawiam ludzi ktorzy w swoim zyciu chca slonca ;-)
Krystia... ja zarobilem 200k i odłożyłem 100K ruszając dupę z domu i pracując w Norwegii
Piotr Tomaszewski ciekawostki

Piotr Tomaszewski ciekawostki

Historia kanału Piotr Tomaszewski zaczyna się w dniu 2008-12-26 21:57:03.
Kanał od czasu założenia nagrał już, 410 filmów przez okres działania kanału
filmy zostały wyświetlone 16629271 razy.
Aktualnie kanał śledzi ponad 105000 użytkowników.