Prekursorzy | Assassin's Creed Origins #17] Adrianna Skon


Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=udxcBE_BzO8Najlepsze komentarze:

HolySha... Tivolcie drogi czy masz zamiar zrobić w przyszłości Isu Armor ? :D
AirGami... 3 nie ma za co ;D
Piotr P... Oglądałem u ciebie każdą serie z assassina i nie żałuje ? jesteś dla mnie najlepszy Tivór!
Jakub K... Tivolt a także Yoji720 ma fajne wdzianko.
MacieG ... Musisz Tivolt odblokować zbroje za te 50 odlamkow bo sam ją zdobyłem i wyglądam jak totalny kozak :)
whiteku... 4:15 Czyżby do funny moments? xD
Monia G... A czemu Tivolt nie robisz przysięgi Bayeka ? Toć to na 5 lvl
matrixz... Przez chwilę można było odnieść wrażenie że zwraca się do tej dupery z przyszłości (Kiedy mówiła o Brutusie gdy podszedł do koloseum ponad 2000 lat temu) Ale z całej rozmowy to raczej ten cały narrator chufu idzie wywnioskować że zwraca się raczej do Bayeka :/ Ale nie powiem coraz ciekawiej się robi w assassynie :D
Bartek ... Tivolt...Gdy już odgadniemy wszystkie cyferki i dostaniemy hasło to w mailu piszemy dlaczego to ja mam wygrać figurkę...i czy w mailu mam podać swoje dane? Imię, nazwisko itp.????
N1k0... 20:38 - Numerek 3
Victor ... Na playliście brakuje kilku odcinków po 8 jest 10 po 13 odrazy 15 po 15 jest 17.
Maciej ... TIVOLT jaką ty masz vape ?
Karius... CAŁE CHASŁO: BĄDZMY SZEPTEM
KoLuNiu... Strój rabusia z sawanny jest spoko nawet, mógłbyś też skorzystać ze stroju Altaira jeśli masz możliwość :D
92TheMa... Odnośnie tej cut scenki z grobowca - po raz kolejny w asasynie przewija się motyw antycznych bogów jako obcych cywilizacji które przybyły na Ziemię i stworzyły/współtworzyły ludzi. Że jesteśmy ich narzędziem, oraz że ludzie są zacofani technologicznie w stosunku do nich; oraz że jesteśmy zbyt ubodzy mentalnie/duchowo żeby pojąć reguły rządzące wszechświatem.
Ten motyw był na pewno w którymś poprzednim asasynie - chyba tym w Londynie, gdzie animus się sypał i przenosił do oblężonego Londynu z II WŚ. Tam coś było że inna rasa nas stworzyła.
A tak poza tym, podobno pod Sfinksem znajdują się komnaty nie odkryte, w którejś piramidzie w Gizie nie znaleziono ciała w sarkofagu (Cyba Cheopsa, albo w innej), co w innych grobowcach się nie zdarzało nigdy - wygląda to na takie ciekawe nawiązania do różnych "teorii spiskowych" - że grobowiec był portalem dla obcych, albo że piramidy służyły do ładowania statków obcych inne takie takie fantazje.
BTW - nie jest to promocja żadnych poglądów tylko luźne skojarzenie.
Kirito ... kto poda wszystkie numerki jakie miał tivolt bo nie pamiętam 98753 takie czy inne
Hasiu... To co działo się w grobowcu wydaje się dosyć proste- Kataklizm to wydarzenie, które widzieliśmy w epilogu AC Revelations i wokół którego kręciła się fabuła trójki. Odnośnie wskrzeszenia- w czwórce i Unity spotkaliśmy jednego z Prekursorów, który co jakiś czas odradzał się pod ludzką postacią. Kojarzy mi się to też z antagonistą jedynki, który twierdził, że Jezus Chrystus używał jednego z Fragmentów Edenu. A w Syndicate poszukiwaliśmy artefaktu, który uzdrawiał, a być może też wskrzeszał. Epilog Synidcate'a sugerował, że ten artefakt ma być użyty do wskrzeszenia.

Z takich historycznych ciekawostek- w piramidzie Cheopsa (czyli Chufu) ostatecznie nie pochowano faraona. Teorie spiskowe twierdzą, że piramidy zostały zbudowane przez kosmitów. A niedawno potwierdzono hipotezę, że w tej piramidzie znajduje się jeszcze jedna komora. Mimo że wcześniej to była spekulacja, tą dodatkową komorę ponoć można znaleźć w Origins ;)
TheHori... Ten Grobowiec będzie twoim grobowcem :D ...
Ziemnia... Ubieraj strój Ezio
Qverty9... Pewnie 1000 ludzi już to pisało ale mogłeś się teleportować do punktu synchronizacji głąbie :p
Adrianna Skon ciekawostki

Adrianna Skon ciekawostki

Historia kanału Adrianna Skon zaczyna się w dniu 2012-04-17 20:49:22.
Kanał od czasu założenia nagrał już, 434 filmów przez okres działania kanału
filmy zostały wyświetlone 131440723 razy.
Aktualnie kanał śledzi ponad 882000 użytkowników.