Dzień z nami = 23.10 Badania, wspomnienia, Centrum Zdrowia Dziecka AniolNaResorach


Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=jvVhl2oecSINajlepsze komentarze:

Grzegor... No to trzeba głosować na Patryka Jakiego i będzie wszystko windy schody
Bogumi?... WITAJCIE KOCHANE GOŁĄBECZKI.WIDĘ JAK DZIELNIE BORYKACIE SIĘ Z SZARĄ CODZIENNOŚCIĄ. MIŁOŚĆ EMANUJE W WAS I Z WAS.TO TAK MA BYĆ. BARTEK ROBI SIIĘ JAK DUŻA PODUSIA PRZYTULUSIA.KOCHAJCIE SIĘ IBĄDŹCIE SILNI I ZDROWI. BOGUŚ MISIU ROBI SIĘ SŁODKIM LIZACZKIEM.UWAŻAJ BO CIĘ ZJE. BUZIAKI OD IMIENNICZKI BOGUSI
Mateusz... Z tymi dworcami to jest tak, że są one przystosowane dla ludzi pełnosprawnych. I Ty, jako jedna z niewielkiej garści osób niepełnosprawnych nie możesz mieć ciągłych pretensji, że tak jest. W każdym mieście tak jest. A dlaczego? Bo miasta budowały się wieki temu, kiedy to osoby niepełnosprawne zostawiano na śmierć, bo nie były przydatne.
To nie jest krytyka Ciebie konkretnie, i nie mówię, że w dalszym ciągu powinno się niepełnosprawnych eliminować. Po prostu to Twoje ciągłe narzekactwo na komunikację, ilekroć wychodzisz z domu jest denerwujące.
No i teraz zobaczymy czy moja konstruktywna opinia zostanie na kanale, czy też zniknie.
adaigan... Kochana Bogusiu, oglądam Cię od dłuższego czasu i muszę powiedzieć, że bardzo mi się podoba, że pokazujesz w swoich filmikach, że życie to nie tylko Beauty Days i wakacje na Korfu, ale też takie prozaiczne, czasem trudne, a czasem po prostu nudne i męczące dni...i że pomimo niedogodności można je przetrwać z uśmiechem na twarzy :) - chociaż szpitale to rzeczywiście depresyjne miejsca ;( Ściskam Was oboje. Ania
Piotr C... Bardzo podoba mi się Twoje podejście do życia, dobrze, że nagrywasz te filmiki, bo to na pewno dodaje wielu ludziom otuchy i powiem że jesteś osobą silną psychicznie i fizycznie. Starasz się być zawsze pełna optymizu, choć jesteś na wózku, ale wiele osób powinno uczyć się od Ciebie właśnie cieszenia się życiem, chwilą, a u Ciebie właśnie to widać, mimo tego, że los płata nam różne figle. Osobiście najbardziej lubię filmy, w których opowiadasz o sobie i swoich przeżyciach (tych o makijażu nie oglądam, bo mnie to nie interesuje).Uważam, że istnienie Twojego kanału na YT ma sens. Pozdrawiam Ciebie i męża, życzę wytrwałości i cierpliwości, no i jeszcze Twoje imię -Bogusia - Bogusława czy Bogumiła?:) Jakby nie patrzeć - i tak miła stwórcy:)
Martyna... bardzo do twarzy Ci w okularkach! :) <3
dziobac... u mnie szczęście w nieszczesniu synek jest fizycznie sprawny ale niestety ma afazje ruchowa. w szpitalach nie siedzimy ale w poradniach i przychodniach czujemy się jak u siebie. też łapie doła jak widzę jak synek się męczy, próbuje i mu nie wychodzi. chciałabym żeby było inaczej ale z drugiej strony zawsze mogło być gorzej i tego się trzymam. kocham go nad życie, ważne, że jesteśmy razem i ze mogę mu pomóc i go wspierać.
Krystyn... Najezdziłam się do centrum zdrowia dziecka z moim wnusiem był na oddziale neurologicznym a w tym hotelu nocowałyśmy z córką bo nie można było zanocować na neurologicznym tylko matki karmiącej. Oj wspomnienia, wspomnienia, Bogusiu życzę Ci wszystkiego dobrego i dużo zdrowia. Pozdrowienia dla męża ???
kikky81... Zdrowia Bogusiu
Monika ... Bogusiu, bardzo ładnie wyglądasz w okularach.
izusia9... Nadrabiam wlasnie filmiki bo ostatnio bylo duzo nauki . :( bardzo ladny komin :)
Gosia B... Mnie też przywróciłaś wspomnienia... dzieciństwo w szpitalach i sanatoriach:((( Cieszę się, że badania ok:) Pozdrawiam Was serdecznie:)))
Urszula... Bogusia, ten komino - szal do niczego Ci nie pasuje i wyglądasz jak ruska babuszka. nie zakładaj go więcej!
Always ... Piękna Bogusia wyglada znowu super, kolory pazurków pasują to twojej ślicznego jesiennego szaliczka, piękny płaszczyk?
Beata D... Pozdrawiam Was serdecznie życzę zdrowia i dużo radości kazdego dnia ☺
Potwór... Jestes cudowna oraz Bartek, nie przejmuj się komentarzami, bo te cebulaki zabijają swoje kompleksy dowalając innym. Polska to kraj cebuli i tyle w tym temacie. Pozdrawiam ! ♡
Magdale... Pytanie nie powinno brzmieć: Kto pójdzie do pracy? Tylko: Która kobieta zdąży zrobić zakupy w 2h? ?
Agata M... Jesteś wspaniałą osobą Bogusiu. Twoje filmy są dla mnie bardzo wartościowe. Pozdrawiam Was serdecznie :)
asia as... Nowe okulary Bogusiu? Prześlicznie Ci w nich :-) pozdrowienia i dużo zdrówka
Renata ... Ładne okulary i ładnie Cię ubierają.
AniolNaResorach ciekawostki

AniolNaResorach ciekawostki

Historia kanału AniolNaResorach zaczyna się w dniu 2012-02-11 12:08:00.
Kanał od czasu założenia nagrał już, 883 filmów przez okres działania kanału
filmy zostały wyświetlone 10922505 razy.
Aktualnie kanał śledzi ponad 42300 użytkowników.