Test NIE Taniej Drukarki 3D Z Chin Anycubic I3 Mega Artur Petrzak


Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=H3_bIUkDu8cNajlepsze komentarze:

Haker P... Dał byś jakieś zalecane ustawienia do Cury dla tej drukarki na jakich najlepiej drukuje?
Rafa? N... Nie wiem czy jest możliwość odbioru na miejscu w miastach Kraków jest w stanie to nie ma problemu i nie mam pojęcia co to za mało na 2 na to ze jest to możliwe proszę o kontakt 265
Pa Ab... Witaj Artur.Czy mozesz podac instrukcje jak zmienic gcode startowy tej drukarki.Pobrałem link i przeczytałem ale nie odsyła do konkretnego filmiku na Youtube
IMP_rat... Jak to nie tania bardzo tania. Dobra drukarka 3d kosztuje co najmniej 8000
Nearvey... Witam i mam pytanie czy po drukowanie i oderwaniu modelu na ultrabasie powinny zostawac slady po druku tj. jej ksztalt ? blat jest czysty i przemywajac spirytusem nic sie nie dzieje ale nie wiem czy nie powinienem jakos pozbyc sie tego zarysu poprzedniego druku?
???????... Блятб, ебаные поляки
Wasyl13... Kupiłem tę drukarkę i mam z nią taki problem, że drukarka pracowała dobrze do momentu gdy nie poluzowała mi się śruba phajaca filament (ta zębatka) przykrecilem ją jak należy, poskładałem wszystko do kupy i teraz zauważyłem, że w trakcie drukowania silnik krokowy strzela jakby miał zbyt duży opór żeby wypchnąć filament przez dysze.
Ciekawe jest, że gdy odłącze prowadnice filamentu to silnik pracuje poprawnie i nie strzela.
Myślicie że jest możliwość, że napięcie na serwo silnika jest zbyt wysokie? A może dysza do wymiany? Hmm nie wiem co to może być
Readme ... A po cholerę drukowac takie łódki czy sowy? Czy na tej drukarce można drukować zapasowe części mechanizmów np. laserowych drukarek tj.: małe kółka zębate, przekładnie, ramki itp?
nomysz ... cześć artur tak jak ty mam anycubic i 3 mega używam do niego ideamaker. Niestety podczas wydruku pojawiają się miliony niteczke z filamentu. Wiesz co można z tym zrobić?
Kodi St... Słaba lepsza jest drukarka 3d da Vinci minimaker jest za 990 zł a nie za jakieś 1100 ileś zł
TechDay... Cześć, powiedz mi proszę czy jest sens przerabiać tunel powietrzny w I3 mega. Wróciłeś do oryginalnego czy nie? Mam tę drukarkę od kliku miesięcy i jest to już moja 4 drukarka 3d w kolekcji. W poprzednich konstrukcjach robiłem wiele modyfikacji z tunelami i poprawa była znaczna. W I3 mega na starcie jakość wydruków jest spoko, ale proszę o szczerą opinię czy ulepszać tunel. Pytam, ponieważ po prostu nie chce mi się go drukować i montować tylko po to, żeby nie dostrzec różnicy w wydruku. A może możesz polecić jakiś inny projekt tunelu do i3 mega?
Zauważyłem, że I3 mega czasami nie radzi sobie z ścianami nachylonymi pod kątem poniżej 20 stopni. Inne moje drukarki po modyfikacjach drukuja 12 stopni bez problemu (da vinci 1.0 pro z e3dv6).
Z góry dzięki za odpowiedz.
nomysz ... a jakiego programu
nomysz ... a jakiego programu
nomysz ... Używasz cury
nomysz ... dzięki twojemu filmowi kupiłem ta drukarke
Familia... Can you send to me the file (.gcode) of the modification for my anycubic i3 printer? Please
Pawe? S... Czekam na film z modyfikacja tej drukarki. Zegar chyba robiłeś na anycubic.
daniel ... Ile ci za to zaplacili?
t t... pierwszy raz cię oglądam i widzę że twoje filmy to coś typu unboxal tylko u niego jest więcej chumorku
julian ... Pokarzesz twarz
Artur Petrzak ciekawostki

Artur Petrzak ciekawostki

Historia kanału Artur Petrzak zaczyna się w dniu 2010-04-13 13:58:42.
Kanał od czasu założenia nagrał już, 162 filmów przez okres działania kanału
filmy zostały wyświetlone 9622065 razy.
Aktualnie kanał śledzi ponad 57800 użytkowników.