CZY WAGI SKLEPOWE NAS OSZUKUJĄ??!!

Na bank wielokrotnie zastanawiałeś/aś się czy wagi sklepowe dokładnie ważą dany produkt. Chodzą pogłoski, że czasami mylą się o kilkadziesiąt gramów czy dekagramów. Sprawdźmy zatem czy tak jest naprawdę. Subskrybuj by nie przegapić żadnej produkcji! Patronite możesz nas wesprzeć, dziękujemy! Facebook co nowego u nas? Pierwsze info! Instagram najpiękniejsze foty tylko tutaj! Miniaturę wykonał zespół LPC Team Muzyka: Soundcloud Instagram Twitter Download Link: SKLEPOWE OSZUKUJĄ??!!


Najlepsze komentarze:

Anna Dl... Brakuje Lewiatana
Stefek ... Mowilem wam jak oszukuja sklepy w USA, kupujac cos przecenionego chociaz jedna rzecz ci policza za normalna cene a wiec przyklad sprzed 2-3 tyg....kupowalem steaki chyba 5 szt...normalna cena ok $14 szt po przecenie ok $7...oczywiscie pani jeden policzyla mi za normalną cene, tak robia na wszystkim i w wiekszosci sklepach.
Kasia B... Kolego, nie wiem kto Ci płaci z te bzdury, ale materiał jest do dupy. Od 2:56 widać, że na odważniku jest rdza. Słyszałeś może coś o certyfikacji odważników? Weź się nie kompromituj.
Anna Dl... Kabanosy sprawdź
Chicken... Tytuł powinien być " czy producenci żywności oszukują na wadze" a nie czy wagi sklepowe nas oszukują. Musiałbyś chodzić po sklepach z ciężarkiem np 1kg i sprawdzać czy jest waga skalibrowana poprawnie co by się tytuł zgadzał. Ale koncept fajny.
Arbuzik... Czemu ty jeszcze nie masz 1mln subskrybcji? Zdecydowanie ci się należy!
Kasia K... Czemu w opisie nie napiszecie w jakim miescie byl nagrywany dany filmik??
cytrusk... Może dlatego wszystko jest cięższe, bo wazysz z workiem
Zeda... Kaufland to złodzieje
Dumiunx... A ja z Chorzowa
Anna Dl... Pierwszy raz E.Leclerc i Stokrotka
Anita... 370 GRAMÓW
bachor ... Oszusty
cieplos... Ciebie to akurat lubię
Kamil D... Największe różnice są w wadze warzyw i owoców które są już z ważone i zapakowane.
Paradyn... a gdzie zieleniak?
Kacper ... Akurat co do Żabki i tych dwóch gramów to waga może mylić się o 1g ale względem wagi produktu a nie tego co zważyła inna więc załóżmy że waga w sklepie zaniżyła o 1g czyli podala 406g a rzeczywista waga jabłek wynosi 407g, natomiast waga na filmie zawyża o 1g i podała 408g, więc podsumowując teoretycznie możemy stwierdzić że dopuszczala różnica pomiedzy pomiarem jednej wagi a drugiej może wynosic 2g
Melanie... Oglądam w 2018 r :) Wpadłam na twój kanał przypadkowo a zostanę początkowo (Co ja wymyślam to ja nie wiem ) Ale chciałam powiedzieć że zostanę na dłużej ♡
Edit: ZAWAŁ DOSTAŁAM OD CIEBIE SERCE BOŻE ♡♡♡♡
boncia3... Ufasz ale sprawdzasz hm jak sprawdzasz to nie ufasz heh
Cze?? t... Spiewasz jak pedal
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/channel/UCSBmpo4ksx-1GzKorS4YOnQ