MrKryha ciekawostki

MrKryha ciekawostki

Historia kanału MrKryha zaczyna się w dniu 2016-09-23 13:26:35.
Kanał od czasu założenia nagrał już, 326 filmów przez okres działania kanału
filmy zostały wyświetlone 29123539 razy.
Aktualnie kanał śledzi ponad 150266 użytkowników.

KANAPKA DRWALA W MCDONALD'S KTÓRA NAJLEPSZA? TESTKANAPKA DRWALA W MCDONALD'S KTÓRA NAJLEPSZA? TEST ☛ PLAYLISTA POZOSTAŁE TESTY ☛ TWÓJ DONATE NA ODCINKU WYŚLIJ SPRAWDŹ ! ( Donate będą wyświetlane tylko na specjalnych odcinkach ! ) ☛FACEBOOK: ☛WSPÓŁPRACA: ☛GRUPA: ☛AUDIO W ODCINKU : 1. Tobu Candyland [NCS] 2 .Crimson Fly Huma Huma 3. Dj Quads Living in Stereo (Non Copyrighted Music) Soundcloud 4.[No Copyright Music] Those Nights (Vlog Music) Dj Quads 5.Lensko Cetus [NCS] Wszystkie przedstawione w tym filmie sytuacje są zmyślone i nie należy ich naśladować oraz traktować poważnie !! Jeżeli to czytasz napisz w komentarzu "PRECYZYJNE CIĘCIE KANAPKI " Dostaniesz serducho ode mnie za napisanie hasła ! PS. Zależy ci na kanale wyślij link do filmu kilku znajomym niech dobiją łapy w górę ;)KANAPKA DRWALA MCDONALD&039;S KTÓRA NAJLEPSZA?

Najlepsze komentarze:

Feather... Właściwie ten suchar ma więcej sensu niż się może wydawać. Na dworze jest zimno w nocy z braku ogrzewania (czyt. słońca), więc się ochładza :D Właściwie to jest powód, dla którego powietrze jest chłodne rano :)

A Drwal to najbardziej przereklamowana, przechwalana kanapka w jaka kiedykolwiek istniała. Nie jest zła.. jest po prostu przeciętna i jakoś mega dobra nie jest. Nie zmienię swojej decyzji sprzed roku, zwłaszcza, że w tym też kupiłem aby ją sprawdzić. Niestety okazało się, że kanapka wciąż nie urywa tyłka. Jest dobra, łatwo szukać lepszej. Nawet w samym Maku. Czisburger. Tak. Czisburger jest lepszy od Drwala. Tańszy i mniejszy, ale i tak lepszy. WieśMac to samo. A u konkurencji i tak nic nie przebije Grandera. Najlepsza kanapka na świecie, jaką kiedykolwiek jadłem. I TO Z KURCZAKIEM!?!? A to właśnie z wołowiny słyną burgery. Ale KFC udowodniło, że kurczak może być lepszy od soczystej wołowinki ;) Grander i Zinger. Najlepsze kanapki w moim życiu.

A co do frytek, to nie dadzą za 5zł ich, skoro te same frytki bez dodatków kosztują powyżej 6 ;) To są duże frytki polane dwoma sosami oraz prażoną cebulką. No a Magdonalds do tanich miejsc nie należy ;)

Ciekawi mnie skąd ta różnica w wadze Drwala zwykłego i na ostro. Bo jedynce co różni te kanapki, to to, że 1/3 sosu jest pikantna w Drwalu na ostro i dodatkowe są papryczki jalapeno. Więc sam sos i papryczki nie mogą czynić takiej różnicy.

Kurczaki w McDonalds SĄ lepsze od tych w KFC. Ale kurczaki. Nie kotlety z kurczaka, nie w kanapkach. Tych panierowanych kurczaków w Granderze czy Zingerze nie podrobi żadna kanapka, nawet z wołowiną czy topionym serem w panierce. Ale Chicken Box >>>>>>> Kubełek w KFC. Z wielu powodów. Darmowość sosów, dowolność komponowania i smak. Chicken Wingsy to sztuka. Stripsy też lubię, ale jak kupuję, to same Wingsy bo są świetne. Chociaż teraz mam ochotę na kurczaki z KFC xD Ale i tak wolę Grandera. Smaczniejszy. A, no i Chickenboxy są tańsze niż Kubełki. W KFC nie mogłem zdecydować który kubełek wziąć, bo zawsze musiałem się czegoś wyrzec. A w Maku, to mógłbym sobie sam dobrać składniki na jakie mam ochotę. Ale mmm, Grander... chyba se jutro kupię.
DragonG... Lol Przez moment myślałem ze samuraj to chwytak z tym kubełkiem od żarcia na głowie xD pod koniec filmu
Mi?osze... Drwal je DRWALAXD.
Filip... Przyjmij mi piątkę bo tylko kanapki z kurczakiem jem☺
Hubert ... Drwal jest najlepszą kanapką jaką jadłem w życiu! Czemu ona niezostanie na zawsze!!!!!
Luiza B... Zapomnieli dodać cebule prazona :D
Little ... Ja tam lubię tego z kurczakiem!
Adam St... tematyką ogólna spożywczą????!? XDDD powiedz po prostu że wpierdalasz kanapki
Kytrole... Przybij mi piąteczke
?Gryczp... Ja jak jem drwala na ostro to też się tak rozczulam?
krzyszt... 7.07 czy na pewno to był kęs?!:-)
krzyszt... 7.23 to miał być kęs xd
ZGRED94... Piątka dla mnie Krycha ;) lubię kurczaka w mc Donald ;) Pozdro wariacie ;)
smoczy ... Czy ty dajesz wszystkim ? ?
David W... Ale te frytki w tym pudełku to są : frytki , prażona cebulka, ketchup i masło roztopione
Arakiel... Te drwale przereklamowane jadłem i mdły najlepszy jak dla mnie McRoyal z tych wszystkich kanapek
Mr Nobo... mnie zastanawia po co ty to zawsze ważysz
Robert ... Muj brat uwielbia kurczaka z maka
? ? ? ?... Ja lubię kurczaka w McDonald's :D
ser nik... Krystianie, bo tak zapewne masz na imię, kanapka drwala wcale nie zrobiła sobie opinii takiej jaką ma samym smakiem. Po prostu zjesz tego drwala i gdy nie jesteś turbo głodny to frytki wpychasz na siłę. Oczywiście nie ujmuję temu jaki ma smak bo dla mnie trafia w 10 z tym roztopionym serem. Jadałem burgery w kfc, burger kingu te "lepsze" i żaden nie zadowolił mnie tak jak drwal. oczywiście pomijam burgery z normalnych burgerowni, gdzie wołowina to wołowina :) jednak drwal >> każdy burger z fast food-a... pozdrawiam
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/channel/UC_d2DbGUCL9QdloDq3YQmZw