POPSUTE MODY? Jak je naprawić. | Simowe Tips & Tricks #13

Krótkie T&T o naprawie MODÓW! Linki do nas w opisie poniżej. Rozwiń go! Grę dostarczył wydawca Electronic Arts Polska NAJNOWSZE SIMS 4 STUIDO: MC COMMAND CENTER: POSE PLAYER: WIĘCEJ KOLUMN W CAS: ♦Origin ID Pandoramy: ama937 ♦Origin ID DepresyjnejPandy: DepresyjnaPanda ♦Nasza strona: ♦Sims Week ♦Facebook ♦Grupa ♦Twitter: @Pandorama937 @tobiaszfrank @SmsWeek ♦Instagram @pandorama937 @kebabysadobre ♦Snapchat TobiaszSimsWeek pandorama937 ______________________POPSUTE MODY? naprawić. Simowe & Tricks


Najlepsze komentarze:

Duhovni... hymm, mam pytanie, w kreatorze simów, włosy ( z modów) działają normalnie, jeśli przeniose je do rozgrywki robią mi się jakieś dziwne paski na nich i nie wiem co z tym zrobić by działało normalnie, ten sposób na to też zadziała? :/
Natalia... Jak to zrobić w tej wersji Sims 4 Studio 3.1.1.4?
Klement... Mi znikają meble
MaSzKa... POMOCY!
Jak wchodze na simsy i nową gre to nie moge zmnieniać płci ( na tych ,,kwadratach'' gdzie można wybierać płcie to mi to zakrywa taka biało szara powłoka :( ) nie mogę zmieniać ustawień ( robi mi się ta sama powłoka ) . PLIS POMOCY!!!
Je?dzie... Ej czy tylko ja miała, błąd wywołania skryptu ze wszystkim?
Sandra ... Hej nic nie dało mi sims4studio, ciągle nie mogę umieścić blatu w świecie przez błąd skryptu, masz pomysł co może być jeszcze nie tak?
Kurwa M... Może MCCC się w końcu ode mnie odczepi ?
W ogóle naprawiło by mi to "Extreme Violnce mod"? (Gameplay mod)
Bo naprawiłam mody i od 10 min włącza mi się rodzinka ??
Jeszcze jedno:
Fajny odcinek ??
briar b... Bardzo pomogłam. Dzięki ?
Unicorn... Hej z live <3
Jednoro... Co mam zrobić jak po ostatniej aktualizacji usuneło mi wszystko co robiłam w ts4 przez rok?
tacojej... mam error na sims4studio :(
Kizi... Mi Sims 4 Studio i naprawa przez Origin pomogło
Julia s... sims studio to pobrać w installer czy zip? bo szczerze nie pamiętam
AriaAre... A co mam zrobić gdy jak na przykład wchodzę w casa to mi się nie pojawia lewa strona (tam gdzię się wybiera cechy sima, imię i nazwisko, dodaje nowych simów itd) I co mam zrobić gdy w trybie życia moi simowie na włosach z modów (nie tych maxis mach) mają pasemka?
Wooolf9... Ama bardzo ci dziękuje za ten filmik nie wiedziałam jak naprawić mody teraz dzięki tobie umiem jesteś moją aj youtuberką ♥
Julka M... Dzięki bo miałam z tym problem i myślałam że to ja coś zepsułam
Letton... Na pewno się przyda więcej tej serii ??
Piturci... A to pomoże też na znikające łóżka (podwójne)? Bo mam akurat taki problem, że zabiera pieniążki a nie pokazuje się to łóżko :/ dopiero po wyjściu i wejściu na parcelę pojawia się.
Simona ... Bardzo dziękuję. Byłam załamana gdy nie mogłam użyć modów. Dzięki tobie mogę się cieszyć rozgrywką. ?❤?
Weronis... pomocy ! zrobiłam to co na filmiku usunęłam starom wersję MCCC i zainstalowałam nową i nie działa. jak pobrałam Sims4studio i naprawiłam mody z objektów one nadal miały ,,bład wywołania skryptu". co mam zrobić ?
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/channel/UCV9H1FpMoPNCah5yZwRvs6w