Skazany na film ciekawostki

Skazany na film ciekawostki

Historia kanału Skazany na film zaczyna się w dniu 2014-07-16 11:49:30.
Kanał od czasu założenia nagrał już, 109 filmów przez okres działania kanału
filmy zostały wyświetlone 4191322 razy.
Aktualnie kanał śledzi ponad 45897 użytkowników.

Dla kogo jest ten kraj?FB: To nie jest kraj dla starych ludzi, ale czy tylko? Miłego oglądania! Muzyka Lakey Inspired Going Up Do zobaczenia/przeczytania Mark T. Conard The Philosophy of the Coen Brothers Lynn Hirschberg Coen Brothers County: No Country for Old Men Interview with Coen Brothers, Josh Brolin & Javier Bardem: Nicholas Rizzo "No Country" Hits Home: Social Media TT: IG: kontakt kraj?

Najlepsze komentarze:

Mati Zi... SPOILERZauważyłem w filmie pewną zależność. Gdy główny bohater ucieka przed Antonym płaci mężczyźnie za to, aby ten dał mu kurtkę. Pod koniec filmu gdy Antony ma wypadek płaci jakiemuś dzieciakowi, który dobrowolnie chcę oddać mu swoją bluzę. Płaci mu nie za kurtkę, ale za to by nikomu o tym nie mówił. Na ekranie główny bohater musi być podobny do antagonisty. Ta scena pokazuje, że antagonista nie chce być już antagonistą. Płaci nie tak jak główny bohater za kurtkę, tylko za to by nikt się o nim nie dowiedział. W tym momencie Antony Chighur kończy swoją ekranową historię, a to dlatego, że przestaje być "tym złym". Odchodzi i traci podobieństwo z głównym bohaterem, więc nie jest już jego wrogiem...
Piotr P... Pieprzysz chłopie nie wiadomo co i oco ci chodzi łapka w dół bez sensu pieprzysz ozorem
tofik20... Dzieki Tobie obejrzalem "To nie jest kraj dla starych ludzi". Nie zaluje
andoryt... Kto dziś jeszcze wierzy w zmiany klimatu powodowane przez człowieka?!
UNKNOWN... Dopiero dzisiaj cię odkryłem i zastanawiam się jakim cudem nie słyszałem o tobie wcześniej. Robisz naprawdę świetne filmy!
Fajniej... Ponoć były jakieś badania gdzie psychiatrzy przeanalizowali 300 postaci filmowych pod kątem zaburzeń psychicznych i bohater z tego filmu najlepiej oddaje prawdziwego psychopate
Andrew ... ...ocieplenie klimatu to nie spiskowa teoria dziejów... to skok na kasę dobrych lecz naiwnych ludzi... bo dobroć bez mądrości kończy się naiwnością.
Dlatego warto myśleć mądrze żeby wyciągnąć wnioski z faktów i wydarzeń w świecie.
Mamy problem z logicznym myśleniem i analizą faktów nie mówiąc już o ich syntezie. (Nic dziwnego, np. nie wykłada się już w szkołach Logiki).
Dlatego warto jeszcze raz sięgnąć do źródeł praw natury oraz interesować się faktami i wydarzeniami dnia codziennego a także pamiętać co do nas mówią przez media żeby umieć potem ich słowa porównać do tego co powiedzą za jakiś czas ;)
Można wręcz wprost wyczytać jak robią nas w konia!
A tak poza tym recenzja filmu jest bardzo ciekawa dltego proszę jednak pozostać przy trafnych recenzjach filmowych ;)
Marta A... Są już wszystkie odcinki dokumentów WWF , od obejrzenia pod tym linkiem https://energiaodnowa.pl/pl/odcinki/
Ace Bai... dobrze przekminione
Super S... dałbym 100 lików, ale nie można, więc dam tylko jeden :/
Patrycj... I na to czekałam świetna robota
Tomasz ... Wyglądasz na fajnego gościa,chciałbym mieć takiego kolege
Martwy ... Może jakiś film o Tarkowskim?
Grzegor... To jeden z lepszych filmów jakie widziałem
Yoda Wa... Takie luźne pytanko. Czy myśląc nad pomysłem na film(o filmie)masz takie gruube rozmyślenia, teorie i porownania od razu czy moze przygotowujesz sie np z pomocą jakiegos tekstu ksiązki czy czyjes wypowiedzi?
grysik5... No w końcu jakiś fajny kanał o filmach
MrJebie... Osz kurde! Dopiero dwa tygodnie od ostatniego filmu?? Nie doczekam się kolejnego video:) Jeden z niewielu kanałów, w których tak bardzo czekam na kolejny odcinek! Skazany - jesteś bohaterem w moim domu:) Pozdro
Krzyszt... O tych filmach epatujacych śmiercią myślę tak, kontrowersyjnie: znudzeni życiem ludzie xxi wieku czerpiacy doswiadczenie życiowe w 90% z telewizora, oni potrzebują nowych wrażeń. Najtaniej pobudzić emocje przez naturalistyczne pokazywanie śmieci. Widz nie może się oderwać od filmu nie bo jest on ciekawy, z takiego powodu jak np. wypadek samochodowy przyciąga wzrok. I tyle.
55kukur... NO DOBRA ALE CO Z PIENIĘDZMI??????
Patryk ... Mi to jego ciche pojawianie się mordercy z filmu na ekranie przywodzi na myśl raczej kostuchę [śmierć] która czai się za rogiem, i nie wiesz kiedy po ciebie przyjdzie.
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/channel/UC8ROk73ZAWnDk6VS5kXTzVQ