Brata Elia stygmaty, znaki i cuda


Gościem Tematu Dnia była dziennikarka Joanna Bątkiewicz Brożek, która w rozmowie z Ewą Pietrzak przybliżyła postać Brata Elia. Brat Elia to człowiek postawiony jako bardzo mocny znak. Spotkaliśmy się kilkakrotnie. Pamiętam to do dzisiaj. Przedostałam się do zakrystii, a tam siedzi skromny człowiek i obok puste krzesło. Pokazuje na mnie chodź, to krzesło czeka na ciebie. Wiedziałam, że ma dar widzenia w ludzkich duszach. Usiadłam i byłam zauroczona jego prostotą, skromnością i przepięknym spojrzeniem. Miałam wrażenie, że nie patrzył na mnie brat Elia, tylko, że patrzył na mnie ktoś inny opowiadała Joanna Bątkiewicz Brożek Wiedziałam, że nie ma sensu o niektóre rzeczy pytać, bo on był takim żywym świadectwem dodawała Był czwartek wieczór, dobrze po 22:00, spontanicznie krzyknęłam jak to? Stygmat! Żywy Stygmat! Co piątek Brat Elia współuczestniczy w męce Chrystusa. Widok tego stygmatu, który był wielkości pestki z brzoskwini, w środku żywa krew, stawia człowieka na nogi. Oczywiście wierzymy w obecność Żywego Chrystusa, ale to uświadomiło mi to, że męka Chrystusa nie zakończyła się dwa tysiące lat temu, tylko trwa podkreślała dziennikarka Jak zaznaczyła, "sprawę jego stygmatów bada dzisiaj Kongregacja ds. świętych". Brat Elia jak mówi, cały Kościół milknie. Są niesamowite emocje, bo on mówi tak, jak Pan Jezus. Czułam także oszałamiający zapach róż, który unosił się z jego stygmatów w piątek mówiła Bątkiewicz Brożek On wzywa do bardzo prostych rzeczy. Do modlitwy, Eucharystii i do zawierzenia się Matce Bożej podsumowała Temat Dnia to program ukazujący się codziennie od poniedziałku do piątku. O najważniejszych sprawach publicznych rozmawiamy z ludźmi, którzy decydują o ich biegu. Zobacz pozostałe odcinki na .... Salve TV www.salvetv.pl to nowa chrześcijańska telewizja internetowa. Główną ideą Salve TV jest emisja programów informacyjnych, rozrywkowych i edukacyjnych przyjemnych w formie i wartościowych w treści. Dziękujemy za oglądanie naszej stacji! Jeśli chcesz dobrze orientować się w tematach elektryzujących opinię publiczną lub szukasz rozrywki na poziomie subskrybuj nasz kanał: Znajdziesz nas również tutaj: FACEBOOK: TWITTER: INSTAGRAM: Brata stygmaty, znaki

Najlepsze komentarze:

Elaliza... oby nie było to jak w liście tym 4. 3-5
Teresa ... Aniol nazywa sie sw Eliasz
Celina ... Czy morzna wiedziec jak tam dojechac
Jo Lena... Aniol nazywa sie : Lehitiel
prorok ... Pierwszy raz widzialem tak wielkie zwodzenie .Slyszalem ,ze w czasach ostatecznych szatan bedzie czynil cuda ,ale az takie !Jak mozna w to wierzyc ! To opetanie .
soboles... jaki anioł...człowiek ze stygmatami...
Monika... Spotyka się z "matką Bożą"? Bóg nie ma matki. Ludzie czytajcie Biblię, nie wierzcie w te głupoty bo narobicie sobie tylko kłopotów.
Janusz ... Jak Pani natrafia na Takich ludzi .To naprawdę fascynujące.
Francis... To smutne jak mozna wierzyc w cos czego Pismo sw nie tylko nie potwierdza, ale zakazuje. Obrazy, wizerunki, kult swietych, wzywanie zmarlych, stygmaty, ktore nie sa od Boga. Ap, Pawel mial blizny od biczowania. Stygmaty to straszne zwiedzenie. Zalecam tej pani Biblie i tylko Biblie i kazdemu kto pragnie poznac prawde, bo zadna religia nikogo nie zbawi tylko Chrystus. Sa tez falszywe znaki i cuda ktore zwodza wielu.Matka Jezusa nikomu sie nie objawia . Bog pokazali kpbiete we wiezy koscielnej jako poganska boginie, krolowa niebios zob Jer 7r i 44r ktora czcza katolicy myslac ze to Maria. Nawroccie sie z balwochwalstwa do Boga i jego przykazan, abyscie byli zbawieni
l4nc... dlaczego komentarze piszą tylko ludzie przeciwni kościołowi? Tyle czasu i energi poświęcać by ewangelizować przez komentarze i to na jedyną słuszną drogę ;D
Krzyszt... Ewa i Joasia wymalowane z pięknie zrobioną fryzur ą. A Święty Paweł nauczał aby kobieta milczała a jeśli występuje z gołą głową hańbi swoją osobę to akurat są słowa prawdziwe , biblijne, nie to co głosi oszust czyjś brat!
lukasz ... https://www.mocmodlitwy.info.pl/files/14_Pani_Wszystkich_Narodow_oredzia.pdf Tá modlitwá Matka Boza chce ratowac swiat i prosi o jej rozpowrzechnienie!
Jolanta... Nastepny falszywy prorok!
Jolanta... Diabel tez czyni cuda chcac malpowac Pana Jezusa
Polcia ... Skąd określenie "Wchodzi w niego Anioł"? W Kościele Katolickim nie ma czegoś takiego, lecz jest kontakt z Aniołami Bożymi.
?ukasz ... Wierzę w Ciebie Boże żywy ........
Tomasz ... Piekne kobiety a jakie madre
Teresa ... Ach plemię żmijowe (określenie z Biblii )- nawet Bogu chcecie związać usta i ręce. Duch Święty wieje gdzie chce i jak chce. Pokora i modlitwa na kolanach. Diabeł nigdy się nie ukorzył. A czy wszyscy krytykujący potraficie upaść na kolana i powiedzieć przed Bogiem - mając żal doskonały - jakimi jesteście grzesznikami? My wszyscy -ja też! - muszę Boga przepraszać i dążyć do świętości każdego dnia, w pokorze wypełniać swoje obowiązki realizując powołanie.
Vel Ver... Drodzy bracia w wierze,wiem że sporo tu protestantów,wiem że usiłujecie wmówić że Biblia jest jedynym głosem Boga,ale jak byście poznali dobrze Biblię,oraz to że nie ma w niej wiele ewangelii takich jak odnaleziona np.Ewangelia Magdaleny lub Judasza,pojmiecie może że to co Biblia miała przekazać przekazała,wielu interpretuje ją tak jak myśli,ale skoro znacie ją dobrze jak mniemam,to powinniście wiedzieć o czym mówił Jezus,-kto wierzy we mnie, ten także dokonywać będzie uczynków, które Ja czynię, i większe nad te czynić będzie; bo Ja idę do Ojca (14,12) Więc drodzy bracia ,jeśli Bogu stawiacie jakieś bariery,niemożliwości lub uważacie stygmaty i uzdrowienia za coś szatańskiego,to niestety macie sami problem z podszeptami jego,już za samo ocenianie innych.Szatan nigdy nie ugiął by się Jezusowi,nigdy nie oddał by mu czci,więc jak można mówić że objawienia Matki Bożej która prosi o modlitwy do Jezusa oraz wielkiej pokorze,za szatańskie wyczyny.Szatan jest zwodzicielem i to właśnie on chce by ludzie zamiast wierzyć w Jezusa i Matkę Bożą,dzieli na części,proszę pomódlcie się do Boga o zrozumienie i niech wam przyniesie światło,bo nic co dobre i pełne miłości,nie może pochodzić od złego,jest to sprzeczne z samym szatanem.Bóg z wami.
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/channel/UCVWrvhpLs4BQ93wvkEnyIXg


Salve TV ciekawostki

Salve TV ciekawostki

Historia kanału Salve TV zaczyna się w dniu 2015-09-22 11:33:09.
Kanał od czasu założenia nagrał już, 2064 filmów przez okres działania kanału
filmy zostały wyświetlone 19334373 razy.
Aktualnie kanał śledzi ponad 53672 użytkowników.