JAK SCHUDNĄĆ Cykl Menstruacyjny i Kontrola Efektów

W dzisiejszym ostatnim odcinku trylogii JAK SCHUDNĄĆ, opowiem więcej o cyklu menstruacyjnym i jak on wpływa na nasze zapotrzebowanie kaloryczne oraz możliwości wysiłkowe, jak zmienić dietę i trening w trakcie cyklu i jak kontrolować nasze efekty oraz kiedy wprowadzać zmiany do diety :) ZAPRASZAM: ➤ Jeżeli chcesz pomóc w rozwoju kanału ➤ Fanpage ➤ Instagram ➤ Snapchat szmexy (odpowiadam na pytania) ➤ Mail ➤ Grupa na FB ➤ Podcasty iTunes Szmexy Podcast ➤ Mój E book ➤ Pytania tutaj ➤ Odzież, suple i syrop 0 "Szmexy" kod rabatowy 10% na wszystko :) ➤ Najsilniejsza Kawa Świata Kod szmexy na 10%SCHUDNĄĆ Menstruacyjny Kontrola Efektów


Najlepsze komentarze:

Xosti... Pierwsza faza zaczyna się zaraz po okresie czy wraz z okresem?
Hania G... Pomiary zaraz po owulacji, „w pierwszych dniach fazy folikularnej”????
Owulacja jest przecież mniej więcej w połowie, przy cyklach 31-32 dniowych pewnie w 17-18 dniu cyklu, a potem już faza lutealna...
wwa92... tuż lrzed miesiączką mam najwięcej siły :) dzieki za ten film
Kasia D... Bardzo dziękuję! Już wiem czemu "przed" zeżarłabym konia z kopytami:)))
Ró?a B... Robię redukcję 2 tyg ujemny bilans i 2 zerowy, chciałabym to połączyć z cyklem. Jak myślisz, kiedy lepiej mieć bilans ujemny? (5 treningów w fazie 1 i dwa w fazie drugiej ;)
Michal ... Mega przydatna seria nawet dla facetów szczególnie jeśli trenuje się kobiety. Pozdro
Asia Ja... 5:19 - to kiedy w końcu się ważyć? Bo najpierw mówisz, że tuż po owulacji a potem, że na początku fazy folikularnej.
Hanka C... Takiego filmu mi brakowało na polskim YouTubie! On jest po prostu... mądry. Zawarłeś tu wiele trafnych uwag. Rzeczywiście w połowie cyklu: szok! Co się dzieje? Waga stoi albo nagle rośnie, nie ma szans na wielkie aktywności, zwłaszcza jeśli ich z natury nienawidzicie, bo na myśl o wysiłku przychodzą... czarne myśli, a w ślad za nimi totalne zniechęcenie do odchudzania (szczególnie dwa dni przed okresem, wtedy to już prawie "depresja" ;)) Nagle jakieś ataki głodu, ciężko to opanować. A to trzeba po prostu... zrozumieć i przeczekać bez szaleństw! Tyle... Minie, a już po okresie będzie w dwa dni 2 - 3 kg mniej i to ot tak. Wiadomo, woda wodą, głównie o to tu chodzi, ale nie tylko, bo zwykle to co zostaje to też mniej w stosunku do poprzedniego miesiąca o tej samej porze ;) Moje odchudzanie to nic wielkiego, żaden mega plan, po prostu trzeba się ogarnąć, ale aby to szło sobie spokojnie i skutecznie, ba, aby w ogóle szło do przodu, trzeba zrozumieć swój organizm, bo inaczej łatwo w chwili słabości zaprzepaścić własne starania. Oj, przed okresem o to łatwo, bardzo łatwo :( Potem wszystko wygląda inaczej. Tylko tu trzeba cierpliwości i spokoju, czyli wiedzy, że tak może być ;) Dzięki!
Katarzy... I woda... Retencjia wody nawet 1,5kg waga idzie w górę ?
Aneta M... Piotrze mam pytanie, czy biorąc pod uwagę wszystkie uwagi w temacie samego treningu w przypadku kobiet, będzie mieć dodatkowe znaczenie wprowadzenie zróżnicowania ćwiczeń dla poszczególnych grup mięśniowych jeśli chodzi o ilość powtórzeń i zastosowany ciężar - chodzi mi o ideę, że np. biceps potrzebuje więcej powtórzeń a mniejszy ciężar, natomiast triceps mniej powtórzeń a większy ciężar. Nie wiem czy w ogóle jesteś zwolennikiem takiej idei.
Emilia ... Hej, czy pojawi się może na Twoim kanale filmik o budowaniu masy mięsniowej u kobiet? Jak dotąd pojawiły się filmiki z tematyką redukcji. Bardzo mi się podobały, można się dużo dowiedzieć od Ciebie. Widać, że mówisz od rzeczy i masz wiedzę.:) Interesuje mnie czy na masie urośnie mi biust? Co zrobić, żeby się nie "zalać" i czy powinnam startować od mojego zapotrzebowania+intensywność treningów i dopiero powoli dodawać sobie kalorii?
captain... Gorzka rules
anexx88... oglądam 2x żeby zakodowac :)) super informacje dzięx. mam tylko pytanie bo ci się pogubilam... "najlepiej się ważyć po owulacji w pierwszych dniach fazy folikularnej" chodziło że zakaz po menstruacji? Bo wtedy jest faza folikularna a nie po owulacji????
Ola_Saw... Rewelacyjny materiał Szmexy
Martyna... Zajebiście że nagrałeś taką serię. Mega, pozdro!
anyymor... Tematyka idealnie wpasowana w moją sytuację ?
Potrzebuje pomocy! W styczniu mam studniówkę, biorę tabletki anty i tak mi się zajebiscie złożyło że okres dostaje w piątek a w sobotę mam studniówkę. Znasz może jakieś sposoby na to, żebym nie była tak "zalana" interwały, tabletki cokolwiek? Jak każda kobieta chce wyglądać na studniówce zajebiscie a nie czuć się jak zalana świnia ???
michji2... No i też trochę sam się nauczyłem, bardzo ciekawe.
Jestem też ciekaw czy zależnie od oogenezy w lewym czy prawym jajniku w fazie folikularnej zmienia się odczuwanie i natężenie pozytywnych czynników [estrogen, wiecej energii, lepszy humor] a w fazie lutealnej negatywnych podczas menstruacji [depresja, zmiany nastrojów, uderzenia gorąca, zmiany temperatury]. Czy np. kiedy komórkę jajową wytwarza lewy jajnik to te skutki cyklu są mniej/bardziej odczuwalne przez kobietę, a kiedy wytwarza prawy jajnik to jest to odczuwane mniej? Czy to który jajnik bierze w cyklu aktywną rolę ma wogóle znaczenie ?
Co na to zainteresowane? Jak to u was może wyglądać ?
Daniel ... Jak zawsze wysoki poziom :) świetny materiał!
Klaudia... To wyjaśnia czemu raz w miesiącu jestem mega muchą i nie chce mi się oddychać ?
Wojtek ... Pięćdziesiąty trzeci!
Wygrałem życie bo mogę czerpać wiedzę od DR.SZMEXA <3 :D

SKUUUURWYSYN jaki mądry! :D
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/channel/UCo-DenWGczEuIYybFCjN7Mg