SargeThePlayer ciekawostki

SargeThePlayer ciekawostki

Historia kanału SargeThePlayer zaczyna się w dniu 2012-04-26 22:03:22.
Kanał od czasu założenia nagrał już, 6262 filmów przez okres działania kanału
filmy zostały wyświetlone 349017870 razy.
Aktualnie kanał śledzi ponad 606207 użytkowników.

Zagrajmy w Assassin's Creed Origins PS4 Pro] odc. 59...Oto pięćdziesiąty dziewiąty odcinek mojej serii Zagrajmy w Assassin's Creed Origins (lub jak kto woli: Let's Play Assassin's Creed Origins PL). Tym razem między innymi przechodzimy zadanie "Co twoje, to i moje". Produkcja została stworzona przez studio Ubisoft Montreal, a ja gram na PlayStation 4 Pro. Assassin's Creed Origins (wcześniejszy tytuł roboczy to Assassin's Creed Empire) to kolejna odsłona bardzo popularnej serii gier akcji od Ubisoftu, opowiadającej o odwiecznej wojnie pomiędzy asasynami a templariuszami. Tym razem przenosimy się do starożytnego Egiptu, a głównym bohaterem jest wojownik Bayek. W serii "Zagrajmy w Assassin's Creed Origins" pokażę Wam przejście całego wątku głównego wzbogaconego o zadania poboczne. Nie chcę ograniczać się wyłącznie do fabularnych misji, bo w serii Assassin's Creed z reguły bardzo ciekawe są także poboczne questy. Premiera gry Assassin's Creed Origins na świecie miała miejsce 27 października 2017 roku na PC oraz konsolach PlayStation 4 i Xbox One. W naszym kraju tytuł został wydany w polskiej kinowej wersji językowej (napisy). Muzyka z intra: Audiomachine All Or Nothing Spis moich wszystkich serii "Zagrajmy w" wraz z linkami: Sarge na Facebooku: Sarge na Twitterze: Zagrajmy Assassin&039;s Creed Origins Niespodziewana napaść

Najlepsze komentarze:

Jola Jo...Podobało mi się bardzo a szczególnie misja z Antą czekała na pieszczotę od Ciebie :) Pozdrawiam serdecznie )
Szymon ...Bardzo fajny i ciekawy odcinek :)
Olgierd...W przeciwieństwie do innych części serii tutaj znajdźki zbiera się z przyjemnością: takie w każdym razie jest moje odczucie.
Bia?y W...Fajny odcinek
Filip L...40 lvl tuż tuż
Wrench ...Sarge ile jest grobowców bo odkryłem tylko 3 ?
Open Wo...Sarge ile jeszcze na oko odcinków z tej gry przed nami ?
Piotr ?...Ktoś wie co oznacza ,, ukończ wszystkie lokacje '' ? Bo Ja dziś odwiedziłem i ukończyłem pozostałe pytajniki i inne odkryte małe miejsca które Mi zostały i myślałem że już po wszystkim i kolejne trofeum wpada, a tu jednak nie i teraz nie wiem czy trzeba wszystkie wyścigi na hipodromie i walki na arenach zrobić by zaliczyć to trofeum.
Kondzio...Co to za pancerz i tarcza ??
Patryk ...Dostałem pod choinkę tą grę i jest naprawdę fajna.
Fan Szk...Skad brac takie bronię i strój nie inwestując w grę
eMJaySc...Super jest ten miecz zakrzywiony - nakłada zatrucie i krwawienie, brakuje tylko podpalenia do kompletu :)
Kamil M...Jak odblokować odzienie ezio ? Trzeba jakas odznake assasyna zdobyc jakbto zrobic??
Kamil O...Sarge a powiedz mi zostało ci chyba kilka znaków zapytania w Herakleion Nome będziesz je rob w najbliższym czasie ?
Skapon ...sarge jesteś świetny nagrywasz prawie wszystkie gry i przechodzisz je bardzo dokładnie.Propsy dla ciebie, że poświęcasz nam tyle czasu
MrCafi...nie oglądam serii bo sam przechodzę a jestem trochę po tym jak dostałem ukryte ostrze i mam pytanie. do czego służy statystyka "STAN" w broni? chyba obrażeń nie zwiększa bo od tego jest statystyka obr. a mam miecz w ekwipunku który ma większe obrażenia ale mniejszy stan i nie wiem czy się na niego przełączyć.
KTK...Sarge czekasz na The last of us 2? ;]
Predato...SUPER ❤❤❤?
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/channel/UCGkgDU4KizOIvpV2I-4VYRA