Enklawa Marzeń odc. 54 The Sims 1 "Avril Lavigne!"


Enklawa Marzeń to luźne wyzwanie, w którym będę próbowała stworzyć małą społeczność zgromadzoną wokół przywódczyni i dwóch bóstw miłości oraz śmierci. Poniżej przedstawiam zarys zadania, jednak zawiera on głównie wskazówki do gry i nie będę się trzymała ich sztywno. Wszystko dopasuje się wraz z upływem czasu rozgrywki :). Miłego oglądania! Wyzwaniowe Wskazówki: Anastazja Sekta jest przywódczynią sekty Przywódczyni ma za zadanie poznawać nowych simów i zapraszać ich do sekty poprzez małżeństwo lub wprowadzenie Każdy wprowadzony sim musi mieć zrobione zdjęcie (zdjęcie w grze do albumu) Nowi simowie mogą pracować w domu lub poza nim (obecnie dopuszczam różne kariery) Każdy sim powinien w ciągu dnia poświęcić trochę czasu na modlitwę Sekta wyznaje wiarę w boginię miłości (Mana) i boga śmierci (Akuhei) Mana wymaga poznawania nowych simów i wzbudzania w nich uczucia Akuhei jest przeciwieństwem i potrzebuje ofiar co jakiś czas musi być złożony w ofierze jeden z simów W przypadku nieposłuszeństwa wobec przywódczyni również należy danego sima uśmiercić w imię bogów Śmierć może nastąpić w jednej z trzech komór pierwsza ze świnką morską, druga z basenem i trzecia puste ściany zgon z głodu Po tym jak sim zostanie złożony w ofierze należy jego nagrobek zostawić w ogródku razem z kwiatami Wyjazd na wakacje może być ufundowany przez Sektę, ale należy zminimalizować ich rozrywki (wyłączyć wolną wolę) Jeden lub dwójka simów musi odpowiadać w domu za porządek dopuszczona została możliwość posiadania Kościldy Możliwe jest płodzenie dzieci z członkami Sekty one również podlegają składaniu ofiar Zwierzęta... mogą się pojawić, ale trzeba ich zmienić w ludzi Zarówno przywódczyni jak i wyznawcy nie mogą zostać gwiazdami Przywódczyni nie może pracować Tylko przywódczyni może korzystać z magii (ewentualnie dzieci, aby dorosnąć) Używanie kodów jest niedozwolone Gra nie ma konkretnego celu lub czasu po którym ma się zakończyć Pod koniec serii zrobię podsumowanie i statystyki ilu simów udało mi się zabić Retro Simsy: Dodatki do The Sims 1, które posiadam: Wszystkie. Autorem grafik na kanał jest: Dziękuję :) Grupa Steam: Sklep: E mail: Facebook: Instagram: Twitter: Live: Muzyka użyta w filmie: "Jay Jay" Kevin MacLeod. Biblioteka YouTube.Enklawa Marzeń "Avril Lavigne!"

Najlepsze komentarze:

The Rab... ooo widać że wreszcie anastazja sie bawi kupuje bąbelka w którym można robić fajne rzeczy B) i wciąga maryche pamiętaj Ania od teraz to wciąganie powietrza jest zmarichauzowane XD
Klaudia... Cudne Ania
Connie ... Do modlitwy!
Ania ksiądz
Vevlayl... Szczęśliwego nowego roku!!!!!
Rainy D... Mam taką propozycję: A może gdy np. Pan Pianek zdobędzie awans to kupisz mu lepsze łóżko(jednoosobowe) i tak z każdym awansem?
Yunau... Omg Avril w simsach 1 :D Do dziś słucham jej starszych piosenek, te nowe omijam szerokim łukiem XD
2:07 Przecież rybki nie biegają XD
Kazimierz? No nie, ojciec nawet w simsach -.- Chociaż przynajmniej niepodobny xdd
I jeszcze Christina Aguilera :o Same sławne laski w tym odcinku :p
malibu... Nie rozumiem jednej rzeczy, kiedyś było tutaj mega dużo komentarzy, a teraz zaledwie 10? Poza tym świetny odcinek ;p
Xendrix... Witaj Aniu. Mam nadzieję że to przeczytasz. Istnieje rozwiązanie w postaci kryształu magicznego do podlewania roślin, musisz być tylko w bardzo dobrym nastroju do użycia go. Jest także możliwość taka że te gnomy ci podlewają rośliny w nocy ale musisz na nich użyć magii. Wybacz że się tak rozpisałem i mam nadzieję że to przeczytasz i że okaże się to dla Ciebie pomocne.
Dixie... Może po prostu mój wizerunek jest na tyle sławny, że każdy chce mieć taką twarz i taką samą fryzurę :D
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/channel/UCVI5AsAZifsELXkGa_tEC0g


NNiezapominajka ciekawostki

NNiezapominajka ciekawostki

Historia kanału NNiezapominajka zaczyna się w dniu 2011-11-30 17:28:26.
Kanał od czasu założenia nagrał już, 4252 filmów przez okres działania kanału
filmy zostały wyświetlone 48107175 razy.
Aktualnie kanał śledzi ponad 141039 użytkowników.