asmeredakcja ciekawostki

asmeredakcja ciekawostki

Historia kanału asmeredakcja zaczyna się w dniu 2007-03-29 20:37:33.
Kanał od czasu założenia nagrał już, 2981 filmów przez okres działania kanału
filmy zostały wyświetlone 50047715 razy.
Aktualnie kanał śledzi ponad 74202 użytkowników.

Hitler? Był to reżim lewicowy, rewolucyjny, burzycielski, a...


Wspieraj niezależność telewizji internetowej TVASME! Prześlij dowolną kwotę na konto: 39 7999 9995 0652 4104 2004 0001 z dopiskiem "Darowizna na rzecz TVASME". Adres dla wpłat na TVASME przez PayPal: Hitler? Był to reżim lewicowy, rewolucyjny, burzycielski, a flaga była czerwona! Piotr Zychowicz o rządach narodowych socjalistów w Niemczech i o wybitnych przywódcy socjalistycznym Adolfie Hitlerze, wywiad TVASME z okazji promocji wydawnictwa Capitalbook, Warszawa 21.12.2017 r. Zapraszamy do Klubu TV ASME: Nagranie pochodzi z witryny ASME: Nagrania TVASME w całości są dostępne w Klubie TVASME!Hitler? reżim lewicowy, rewolucyjny, burzycielski, flaga była czerwona! Piotr Zychowicz

Najlepsze komentarze:

asmered...Zwracamy się o wsparcie finansowe - w każdej wysokości - telewizji internetowej TVASME, najstarszej w polskiej części internetu (emitującej materiały już od 1998 roku i wywodzącej się ze środowiska konserwatywnych liberałów gospodarczych)!
Numer konta dla wpłat i przelewów - z dopiskiem "Darowizna na rzecz TVASME":
39 7999 9995 0652 4104 2004 0001
Adres dla wpłat na TVASME przez PayPal:
kpawlak26@gmail.com
CONSERV...Nazizm był ruchem skrajnie lewicowym, ale zmonopolizowane i lewicowe media zaczęły definiować rzeczywistość po swojemu. Tym bardziej, że ciężko lewicy było wziąść na barki samego Stalina, a tu jeszcze Hitlera. Nazizm był lewicą, ponieważ odrzucał stary porządek i opierał się na utopijnej ideologii i przebudowie społeczeństwa. Naziści tak jak komuniści, uważali siebie za ruch lewicowy i postępowy, dążyli do stworzenia świata idealnego, bezbłędnego. Gdzie wszystko jest równe, ładne i piękne. Naziści podzielili zdanie Marksa i Engelsa, że klasy i rasy niezdolne opanować nowych warunków życia muszą zginąć w rewolucyjnym holokauście. A narody, które noszą w sobie pierwiastek kontrrewolucji, muszą być eksterminowane, ponieważ stoją im na drodze do postępu i całkowitego zwycięstwa socjalizmu. Nazizm był w dodatku systemem partyjno-biurokratycznym gdzie cała masa ludzi niewykształconych, ale lojalnych wobec reżimu mogła zajść wysoko w strukturach państwowych, zawodowych i wojskowych. Hitler brzydził się arystokracją - główny składnik prawicy. Zamiast tego na każdym kroku podkreślano jak ważni są prości ludzie. Chłopi i robotniczy maszerowali z kilofami przez miasto. Różni bogacze byli zmuszeni do jedzenia wspólnych obiadów razem z robotnikami i klasą niższą dla podkreślenia solidaryzmu i zniesienia społeczeństwa stanowego. Nazizm, faszyzm, komunizm, bolszewizm to jest to samo co rewolucja francuska i Jakobini.
Sovic R...Komunista nie jest prawdomowca
Mateusz...Zychowicz jak Cię spotkam, to dam Ci w twarz. Należy się Tobie to tak jak Boniemu.
Bartek ...PiS to również lewactwo. Swoją drogą Zychowicz, to obecnie chyba najbardziej obiektywny historyk w Polsce.
Endriu ...Nazwa narodowy socjalizm nie ma wiele wspólnego z socjalizmem. To co chciał Hitler to państwowy ściśle regulowany kapitalizm. Rewolucja to tak samo nie domena tylko lewicy p, ja pierodole... Co by było większą rewolucja w Polsce gdyby wybory wygrało SLD czy Ruch narodowy albo ONR, No chyba kurwa pewne że to drugie bo byłby całkowity demontaż demokracji, konstytucji i prawa, w przypadku SLD to byłyby niewielkie zmiany typu trochę więcej zasiłków może większe podatki dla najbogatszych i może zalegalizowane związków partnerskich albo małżeństw jednoplciowych. Kurwa większego bełkotu i głupot niż w tym filmie nie widziałem od lat.
Hanna S...Żeby jeszcze podkreślić podłość tego niemieckiego ...syna: gdyby odniósł sukces to my Polacy Moglibyśmy dzisiaj łaskawie do rajchu jechać żeby odwiedzać naszą dawną stolice Poznań i Gniezno bo znajdowała by się na terenach wcielonych na stałe do rajchu. Niemcy by nam z aroganckim uśmieszkiem na gębie sprzedawali pocztówki turystyczne.
Hanna S...Szanowny panie Zychowiczu, mi nawet już nie przeszkadza że stauffenberg nie darzył nas szacunkiem. Mi przeszkadzają dwie rzeczy u niego i u jego kamarilli: Staufenberg planował kontynuację wojnę tyle że tylko i wyłącznie u nas. Kosztowałoby to dodatkowo setki tysięcy dalszych polskich żyć. W dodatku żądał granice z 1914 roku!!!! Znaczy że Polacy by umierali za to żeby Niemcy zachowali To co oni sobie zrabowali! Dalsze Plany obejmowały niepłacenie jakikolwiek reparacji i osadzenie własnych zbrodniarzy. Co Zresztą Niemcy częściowo zrobili. Ton żądań stauffenberga i jego towarzystwa jest niesamowicie arogancki między innymi znajdujemy tam zdanie że Polska otrzyma dostęp do morza przez Litwę. Bo to Niemcy decydują o tym i nikt inny! Prawda jest bardzo prozaiczna stauffenberg i Familia zrozumieli że alianci nie będą z nimi gadać tak długo Adolf jest przy władzy więc postanowili go usunąć. Wiedzieli że wojna jest stracona i albo alianci w powietrzu albo ewentualnie nawet naród niemiecki. Staufenberg w resztę był absolutnym wrogiem demokracji.
zombie1...Co to za zjebana logika, flaga Trzeciej Rzeszy była czerwona, więc był to reżim socjalistyczny. A więc Polska jest krajem socjalistycznym, lecz tylko w połowie xdd A tak naprawdę Hitler to był prawicowiec, nacjonalista.
Krzyszt...Mało rycerskie jest postępowanie Niemców również w I WŚ. Niemcy to krzyżacka zawierucha żaden naród.
Piotr...12:38 Zychowicz darzy sympatią mordującego Polaków von Stauffenberga. Jesteś pan gównem panie Zychowicz

"Miejscowa ludność to niewiarygodny motłoch, bardzo dużo Żydów i mieszańców. Naród, który, aby się dobrze czuć, najwyraźniej potrzebuje bata. Tysiące jeńców przyczynią się na pewno do rozwoju naszego rolnictwa. Niemcy mogą wyciągnąć z tego korzyści, bo oni są pilni, pracowici i niewymagający." Claus von Stauffenberg 1939
pezet...Przecież sam Goebbels w wywiadzie dla NYT w 1926 powiedział, że Hitler jest NAJWYBITNIEJSZYM KOMUNISTĄ,  a zaraz za nim Lenin.
Bob Fis...0:45 wcale nie nazywala się demokratyczna
Krzyszt...Zaraz zaraz. Przecież Hitler też był bohaterem dla milionów niemców i może jeszcze jest dla sporej rzeszy niemców do dziś, tak jak Stalin dla milionów rosjan a Pilsudzki dla milionów polaków. I co z tego że ten Stauffenberg był bohaterem, może po prostu Hitlera nie lubiał, może mu przynosił wstyd z powodu tego że obalił totalitaryzm prusacki i wybudował żydowski herrenvolk po niemiecku. Czyli rasę wybraną co w niczym się nie różniło od religii czy też ideologi judaizmu.
Krzyszt...Tylko naiwny idota będzie wierzył że dając żydostwu status "obywateli" pierwszej kategorii umocni pokój społeczny w swoim państwie. Car miał rację traktując ich per "pan but". Czy było gdziekolwiek królestwo, ipmerium lub państwo gdzie żydowstwo otrzymując status na równych prawach żyło uciwie i na tych samych zasadach etyczno prawnych jak ci którzy im ten status nadali? Ja sam nie wyczytałem z historii i nie widziałem jeszcze takiego miejsca na ziemi które mogło by to potwierdzić.
Jerzy K...W 56% półgłówek napisał głupoty - warto robić z nim wywiad ? Powinien przeczytać ,,200 lat razem,, A. Sołżenicyna Ignorant pisze to co wie - a że gówno wie , to i tyle pożytku.
fikimik...czyli PIS to socjalisci, w koncu wyszlo jak jest
Janusz ...Zychowicz ładnie masakruje lewaków, aż ci zaczynają wypisywać coś o antysemityzmie i rasizmie jako o wartościach (sic!) prawicowych. Czyli nienawiść klasowa jest WARTOŚCIĄ lewicową?

Chłopaki podpowiadam wam: napiszcie że Hitler był w sojuszu z tym przebrzydłym konserwatystą i reakcjonistą Franco. Oh wait, przecież sojusznikiem Hitlera był Stalin.
8grzesi...To musi być wyjątkowo dobry materiał bo komuchomory szaleją w komentarzach.
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/channel/UCBfN8PrJkCgQrjqo66cuQ8w