Inne Medium ciekawostki

Inne Medium ciekawostki

Historia kanału Inne Medium zaczyna się w dniu 2013-04-29 20:20:54.
Kanał od czasu założenia nagrał już, 1142 filmów przez okres działania kanału
filmy zostały wyświetlone 64867486 razy.
Aktualnie kanał śledzi ponad 194076 użytkowników.

Przepowiednie Baby Wangi na 2018 rok! Co nas czeka?


Zyskująca ostatnio na popularności bułgarska jasnowidzka znana szerszym kręgom jako Baba Vanga, zmarła przeszło 21 lat temu. Na przestrzeni swojej kariery jako medium przewidziała ona między innymi wydarzenia z 11 września 2001 r., tsunami z 2004, powstanie Państwa Islamskiego, a nawet to, że 44 prezydent USA będzie Afroamerykaninem. Jednak część z jej przepowiedni dotyczyło o wiele odleglejszej przeszłości. Nic w tym więc dziwnego, że przepowiadała ona również o współczesnych nam czasach w tym nadchodzacym wkrótce roku 2018. ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: LINK DO PATRONAITA: ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: LINKI DLA ZAINTERESOWANYCH: ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: SOCIAL MEDIA: Facebook główny: Facebook kontaktowy : Twitter: Snapchat: :::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: MUZYKA: Kevin MacLeod: Dragon and Toast – na licencji Creative Commons Attribution ( Źródło: Wykonawca: ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::Przepowiednie Wangi czeka?

Najlepsze komentarze:

Fox BOI... gdzie ten pluton ?
PAxxx C... jezu to z chinami to może być prawda bo donald trump bedzie walczył z chinami a jak wygrają to niewiadomo co sie stanie ( ma być to wojna atomowa czyli samo zło )
KUZKO T... dobrze że ta stara torba nie żyje
Pan Pie... Ty zniszczyłeś mi życie ??????????
Alan So... Pierdolenie na antenie
Mariano... Nasyp lodu do szklanki i zalej wodą, po roztopieniu lodu poziom sie nie podniesie. Proste
Psycho ... Ciekawe czy przewidziała że polska nie wyjdzie z grupy xDD
Piotr K... baba yunga :d
Kevlys ... głupia baba której każdy wierzy
Tomasz2... Pierdolenie
Maa Cie... Chyba sraba wanga
Alex To... A weźcie z tymi babojagami to tylko żeby zarobiła kasę ja w to niewieżę rok 2018 jest najlepszy a te przepowiednie są tylko po to żeby nastraszyć ludzi.?????
Markos... no raczej fake
Maka Pa... Co za kłamstwa
Wiktori... A ja przecierz muwilam babci żeby nie wychodziła z domu......?
Adam Ta... sranie w banie w chuj koniec świata był 2012 roku i my nie wiemy kiedy bębzie koniec świata
Wojtek ... no 2018 i co nie odkryli pomyliła się a szkoda :)
Kabuki ... Tylko Bóg wie co się stanie ?
Prawdzi... Babka za bardzo gada od rzeczy. Mowilem jej w Krakowie razem z SuperFlaflikiem zeby nie gadalaa od rzeczy a z sensem bo przeciez hajs musi sie zgadzac ... ale nie sluchala
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/channel/UCgS9WSzo2n79SVctgJrQP9Q