Cezary Pazura ciekawostki

Cezary Pazura ciekawostki

Historia kanału Cezary Pazura zaczyna się w dniu 2015-07-08 11:56:46.
Kanał od czasu założenia nagrał już, 180 filmów przez okres działania kanału
filmy zostały wyświetlone 45348642 razy.
Aktualnie kanał śledzi ponad 619414 użytkowników.

TRUDNE PYTANIA OD ŻONY: CHAMSTWO w TV, FEMINIZM I INNE #2


✔ Subskrybuj kanał by być na bieżąco: ✔ Jeśli się Wam podoba udostępniajcie dalej! Pomóżcie innym zobaczyć ten film. Dziś w programie dalszy ciąg trudnych pytań od Edytki. Piszcie, czy podobał Wam się taki format. O co jeszcze mogłaby mnie zapytać? Ścisk. Wujek Czarek.TRUDNE PYTANIA ŻONY: CHAMSTWO FEMINIZM

Najlepsze komentarze:

Dariusz... Mała poprawka do pana wypowiedzi. Kiedyś przeczytałem bardzo dobrą moim zdaniem definicję DOBREGO kompromisu:
"Dobry kompromis to taki, który nie do końca zadowala obie strony".
Jeśli mamy 2 różne strony konfliktu, to niemożliwym jest ustalenie wersji, która zadowoli obie strony, a jeśli zadowolona będzie tylko jedna, to nie jest żaden kompromis.
Gruba 2... Nierozumienia hejtu na Edytę. Jak dla mnie super kobieta :)
ElaPe1... Jesteście wspaniali oboje! Się uśmiałam.
borysbe... wiecej takich odcinków
Paula C... W tym wywiadzie Pani Edyta jest bardzo naturalna, pewna siebie, zabawna itp. - super! :) Fajna energia :).
koppi12... To się nazywa czyściec na ziemi z taką dziewczyną. Masakra... Nic tylko współczuć.
karolin... prawo dopuszcza aborcje w szczegolnych przypadkach do 22 tygodnia ciazy a nie 12.
Piotr L... Tak czy siak feministki są masakryczne. Nie da się z taką porozmawiać. Normalne nie są
Firma K... Pani Edyto! Krzysztofa Majchrzaka nie jest w stanie zrozumieć NIKT.
Danuta ... Szanowny Panie Czarku proszę to przeczytać i jesli można odniesc sie do tego co powiedział Tadeusz Boy Żelenski w 1929 roku ......Głosić wzniosłe teorie o prawie płodu do życia, znów grozic matce więzieniem w imie praw tego płodu, ale równocześnie nie troszczyć sie o to aby nosicielka tego płodu miała co do ust włożyć....i rzecz szczególna, ten sam płód, nad którym trzęsą sie ustawodawcy, póki jest w łonie matki,w godzine po urodzeniu traci wszelkie prawa do opieki prawnej, możę zginac pod mostem z zimna,gdy matka - jej świete macierzyństwo czyni nieraz wyrzutkiem społeczeństwa - nie ma dachu nad głową. Po 86 latach słowa Boya aktualne.....Pozdrawiam
skeeter... Pani Edyta chyba rządzi w domu?
Grzegor... Masakra! Z całym szacunkiem ale nie da się słuchać Pana żony. Jeśli Pani Edyta jest taka na co dzień to współczuję.
GoldenD... Panie Czarku, rozumiem, że chce pan robić materialy z żoną, ale chcialbym aby uszanowal pan nas, widzow i nie nagrywal juz z nia. Leming w czystej postaci, nie da sie tego ogladac.
Artur B... Ad. tematu bólu, proponuję Pani feministce zainteresować się tematem fibromialgii, może wtedy przestanie wygadywać bzdury. Syty głodnego, młody starego, zdrowy chorego, NIGDY nie zrozumie.
Artur B... TVN zrobił materiał którego już nigdzie nie można obejrzeć. Gdyby nie TVP Info już nikt by nie wiedział że brał Pan udział w takiej akcji. Nie myślał Pan, że czas już na czwartą żonę, albo zmianę managera? Chyba że można ją jeszcze "naprostować" światopoglądowo. Na początek niech Pan zaaplikuje to -> https://www.youtube.com/watch?v=kuBmxMhGZn8
Mateusz... Ta kobieta mnie irytuje
Marcin ... No faktycznie feminizm w niej jest duży masakra ma nawet problem że odmawiasz różaniec trochę się jej szuflady w głowie poprzesuwaly Czarek twardość przedewszystkim jesteś ok ?
Camille... wiecej odcinków z Edytą:) jest fajna
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/channel/UCY_fyIMTLLOZgmkuUYo6JKw