Ministerstwo Prawdy ciekawostki

Ministerstwo Prawdy ciekawostki

Historia kanału Ministerstwo Prawdy zaczyna się w dniu 2007-05-13 14:10:16.
Kanał od czasu założenia nagrał już, 699 filmów przez okres działania kanału
filmy zostały wyświetlone 10295362 razy.
Aktualnie kanał śledzi ponad 22333 użytkowników.

Komunikat Ministerstwa Prawdy nr 673: Świecka wigilia Wyborczej


MinPrawdy w tworzeniu nowych komunikatów na uchodźstwie można wspierać przelewając dowolną kwotę na konto resortowej fundacji: Fundacja Tradycji Miast i WSI 16 1090 1740 0000 0001 2088 2593 (BZ WBK) Tytułem: dar na cele statutowe MinPrawdy Petrudolary można wpłacać przez PayPal: Kryptowaluty: BTC: 39JtiqnYPi6Lwd5hJcDKajYXkHKdq3Gcwb BCC: 3DznsVVupgfURgayTPbQEMZoYmsyM4jmuR LTC: LM9VKmqJGhAq9kbuhpqUvzar8CZdwRxnVW LSK: 13176967213875008336L ETH: 0xf9682b6234312a27d90fb32b577c2221c8a1a585 DASH: XeribePY3XKEmm84n687jwJjdLFWCNazjJ GAME: GX4iS694RoMmzSDxk1RsZCECCgGi2as37D 24 grudnia o godzinie 15.30 na wezwanie aktywu redakcyjnego Gazety Wyborczej zebrało się przed Pałacem Prezydenckim w Warszawie około sto osób. Byli oni świadkami narodzin nowej świeckiej tradycji, czyli demokratycznej Wigilii, podczas której złożyli sobie jedynie słuszne życzenia: "Wszystkiego konstytucyjnego!". Wydarzenie to opisał w szczerych, prostych słowach tow. redaktor Żakowski: "To była ważna chwila. Gdy po prezydenckich podpisach zniszczenie rządów prawa stało się historycznym faktem, każdy, kto przyszedł, mógł dostać i dać innym wsparcie i nadzieję, nim banał świąt całkiem zalał mózgi." Niestety nie wszyscy w Święta walczyli o Demokrację. Świecka uroczystość Gazety Wyborczej spotkała się z podłą dywersją polityków opozycji, którzy zostali w domu. Spotkało się to z należytą reakcją tow. red. Żakowskiego, który zagrzmiał na łamach Wyborczaja Gaziety: "Normalnie Wigilia jest dla rodziny. Wiadomo. Ale w Polsce jest teraz nienormalnie. Paradoks polega na tym, że ci, którzy się zebrali, niewątpliwie są o tym przekonani. A zabrakło tych, którzy głośno i często niezwykle dobitnie zawodowo nas o tym przekonują. Co wyście, do jasnej cholery, robili w Wigilię o 15.30? Mieszaliście kapustę? Jak zawsze? Czy naprawdę po wszystkim, co zobaczyliście i powiedzieliście, wciąż jeszcze wam się zdaje, że jest i w najbliższym czasie dalej będzie jak zawsze?" Tak, już nigdy nie będzie jak zawsze! Dopóki rządzi kaczor dyktator wigilia powinna być świecka, bez kapusty. Albo najlepiej jakby w ogóle jej nie było. Tylko adwent przez cały rok, czyli oczekiwanie na przyjście zapowiadanych przez świeckich proroków unijnych komisarzy. By żyło się lepiej!Komunikat Ministerstwa Prawdy Świecka wigilia Wyborczej

Najlepsze komentarze:

Witek W... .....na wigilii powinien w zasadzie byc oplatek....nie robcie z tego zagadnienia...podzielimy sie jajeczkiem.....a ha......
https://www.youtube.com/watch?v=uzmZMP49OK0
Kc Ck... główne dania - konstytucja kiszona, konstytucja suszona, kompot z konstytucji, konstytucja marynowana, zasmażana, duszona, na twardo i miękko....... a po obfitym posiłku wyszła kupa konstytucyjna.
Sebo Pw... Tow. Zakowski w Wigilie o 15:30 mieszal w gaciach..
Barbara... Zdrajcy nie uszanują nawet Świąt. Najgorsza komuna za PRL nie ośmielała się psuć Wigilii i siedzieli cicho w mediach, a nawet podkreślali świąteczny nastrój. CO TO ZA BYDŁO NIEPOLSKIE, SKĄD TO BYDŁO SIĘ BIERZE W TEJ CHOLERNEJ WARSZAWIE? Czy to bydło pod choinkę dostało dodatkowe wypłaty od agentów wywiadów państw sąsiednich ?
Mano Ma... Dobry materiał,gratuluje pomysłu
mirodzi... Gdzieś czytałem, że posłowie opozycji odbierali nadgodziny z zeszłego roku.
Kemod A... ...więkrzość tych tekstów już znam, lub jestem o tym przekonany...

a może to tylko dykcja prelegenta? (sam już nie wiem)

pozdrawiam
i
dosiegoroku
by
żyło się dostatnio
johnny ... I tak najważniejsze jest zebranie 6 mędrców ze wschodu! Wszystkiego konstytucyjnego! :D
Arszczu... Konstytuta z 1997 tawariszczy Mazowera, Sztolcmana i ferajny święckim pismem towarzyszy komunistów i agresywnych wariatów ssaków TVN.
Na powa... Jezeli taki Lis Tomasz czy inny Szechter protestuje i drze morde to znaczy , ze w Polsce idzie ku dobremu.
Nikola ... aaron szechter i jego gównoburza , gówno prawda, gówno wybiórcza , itp, itd...
Lemingi może się nabiorą jak im żydzi kieszenie monetą wypychają.
Niestety żydowski hajs nie kupi prawdziwego Polaka !!!
Miguel ... Towarzyszu ministrze , jesteście niesamowici;)))
Q?... Ja to jest? Jak kobieta sprzedaje swoje ciało za pieniądze to wie, że jest kurwą... A lewak nie wie, że jest lewakiem? Trochę to dziwne.
Robert ... Tow. Minister znakomicie naśladuje złoty głos tow. Wiesława :D
Zielone... Nie no tow. Minister mistrzowsko czerpie pełnymi garściami z dorobku ple ple plenum Tow. Wiesława (Gomułki)
Dziki w... Politycy opozycji nie mieszali kapusty, ale starym świeckim zwyczajem piekli wigilijny pasztet!
Max Now... Żakowski komuch.
John Wa... A waj. O 15.30 w wigilię 3ego karpia patroszyłem
j@skini... zeby bylo tak jak bylo oto haslo obroncow 3rp i wsi
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/channel/UCPFtCQsmgUMgQiDcdH2eEHA