asmeredakcja ciekawostki

asmeredakcja ciekawostki

Historia kanału asmeredakcja zaczyna się w dniu 2007-03-29 20:37:33.
Kanał od czasu założenia nagrał już, 2981 filmów przez okres działania kanału
filmy zostały wyświetlone 50047715 razy.
Aktualnie kanał śledzi ponad 74202 użytkowników.

Na Wschodzie zabłysło światło! Ale był to błysk z rosyjskiej...


Wspieraj niezależność telewizji internetowej TVASME! Prześlij dowolną kwotę na konto: 39 7999 9995 0652 4104 2004 0001 z dopiskiem "Darowizna na rzecz TVASME". Adres dla wpłat na TVASME przez PayPal: Na Wschodzie zabłysło światło! Ale był to błysk z rosyjskiej rakiety balistycznej... Stanisław Michalkiewicz nie tylko o "znakach na niebie i na ziemi" związanych z Świętem Bożego Narodzenia, także o efektach podzielenia się Konstytucją podczas wigilii Obywateli RP, o zapowiadanej przez premiera Morawieckiego "rekonstrukcji rządu", o żydowskim parasolu ochronnym najwidoczniej obiecanym przez pana Danielsa nad Jarosławem Kaczyńskim, o realizacji żydowskich roszczeń majątkowych w stosunku do Polski i Polaków oraz o prognozie pana Friedmana o Polsce jako mocarstwie rangi światowej, a przynajmniej europejskiej... Zapraszamy do Klubu TV ASME: Nagranie pochodzi z witryny ASME: Nagrania TVASME w całości są dostępne w Klubie TVASME!Wschodzie zabłysło światło! błysk rosyjskiej rakiety balistycznej Michalkiewicz

Najlepsze komentarze:

asmered... Zapraszamy do jedynej grupy poświęconej propagowaniu twórczości redaktora Stanisława Michalkiewicza - publicysty prawicowego, którego oryginalne komentarze i analizy spotykacie później powielone wśród pseudoprawicowych intelektualnych popłuczyn medialnych :)
https://www.facebook.com/groups/Michalkiewicz/
oraz jedynego niekomercyjnego profilu (jedynego bez spamu!) redaktora Stanisława Michalkiewicza
https://www.facebook.com/0Stanislaw.Michalkiewicz/

Jednocześnie zwracamy się o wsparcie finansowe - w każdej wysokości - telewizji internetowej TVASME, najstarszej w polskiej części internetu (emitującej materiały już od 1998 roku i wywodzącej się ze środowiska konserwatywnych liberałów gospodarczych)!
Numer konta dla wpłat i przelewów - z dopiskiem "Darowizna na rzecz TVASME":
39 7999 9995 0652 4104 2004 0001
Adres dla wpłat na TVASME przez PayPal:
kpawlak26@gmail.com
kidaleg... zapomnial Pan wspomniec, ze kalendarz juliański spóźnia się o 1 dzień na 128 lat, natomiast opóźnienie kalendarza gregoriańskiego wynosi 1 dzień na ok. 3000 lat.
anaka s... Pan Stanislaw zegluje niebezpiecznie na lewacka strone, lamiac wysmiewajac wszelkie zasady,..chce dac Panu Bogu swieczke ,a diablu ogarek. Zaczna mnie juz to wkurzac.Bo nie mozna byc za i przeciw . nie mozna wysmiewac sie z wiary innych ludzi.. Stracil Pan moj szacunek. Moze to bedzie dla pana przyczek w nos ale cofam subskrybcje. Zegnam
?ukasz ... Martin Schulz !
?ukasz ... Nie przesadzę jeśli napiszę że Pan Stanisław Michalkiewicz to jeden z najmądrzejszych ludzi w Polsce. Nie jestem gejem, ale kocham Pana Michalkiewicza. Spijam jego elokwentne wypowiedzi niczym pszczółka nektar.
eox as... Kilka rakiet powinno spaść na syjonistyczny israel, te antyludzkie faszystowskie psy, a kilka na usa i jedna centralnie na prosyjonistyczny łeb trampa.
Robert ... Zdrowia i Szczęścia w Nowym 2018 Roku..........!!!! Najpiękniejsze słuchowisko roku 2017 !!!!! JEST PAN GENIUSZEM !!!!
qucha... MARRTIM SZULC !!!
Boma Wa... Witam, czy 100 milionów PLN z budżetu naszego państwa przeznaczonych na odrestaurowanie cmentarza żydowskiego przy ul. Okopowej w Warszawie to jest już początek wypłat - rekompensat wynikających z dokumentu parlamentu USA o której Autor felietonu wspomina ?
Krzyszt... panie Michalkiewicz nie uważnie pan śledzisz tv bo Rachoń z Cejrowskim rozmawiali na temat tej amerykańskiej ustawy o roszczeniach żydowskich;
T T... Ekumenizm zatryumfuje za kilkanaście wieków ???. Szczęśliwego Nowego Roku dla Pana Stanisława i całej Asmeredakcji!!
SQron18... "Jest dobrze a będzie jeszcze dobrzej!" - jeden z moich ulubionych cytatów p. Redaktora. :-)
alina d... Program Cela + pilnie oczekiwana przez Polaków.
gerard6... Najgorzej że rewolucja październikowa -jej rocznica - będzie w maju
nomader... Nie zgodzę się tylko z tymi "dwoma owczarkami niemieckimi". Do tych dwóch typów bardziej pasuje bezzębne, stare ratlerki.
Tomaszu... Ciekawe... jestem z Gorzowa Wlkp a to samo się zdarzyło na pasterce
Kaz Raf... gwoli ścisłości: TreUga Dei a nie "tregła Dei"
Kemod A... ...jak zwykle;
docent Michalkiewicz w idealnej formie...!

pozdrawiam
KApral1... 11:49 celowy błąd? ;) "byliśmy 10tą potęgą gospodarczą Polski?" ;)
Murmeni... Panie Stanisławie szczęścia w nowym roku!
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/channel/UCBfN8PrJkCgQrjqo66cuQ8w