Wyznania do wysłuchania ciekawostki

Wyznania do wysłuchania ciekawostki

Historia kanału Wyznania do wysłuchania zaczyna się w dniu 2016-07-06 10:58:16.
Kanał od czasu założenia nagrał już, 198 filmów przez okres działania kanału
filmy zostały wyświetlone 7432753 razy.
Aktualnie kanał śledzi ponad 170302 użytkowników.

Tęsknię za nim... czyta: D&W


Wyznanie 15 letniej Julii. Podziel się swoją historią na: Oprócz samej historii, podaj proszę swoje imię, wiek oraz informację, skąd pochodzisz, chociażby w przybliżeniu. Nie jest to obowiązkowe, możesz pozostać anonimowy, aczkolwiek podanie powyższych danych pozwoli widzom znacznie lepiej wczuć się w Twoją sytuację. Pisz starannie. Jeśli Twoja historia wydaje się krótka, spróbuj rozbudować ją na tyle, aby jej przeczytanie zajęło mi przynajmniej 30 sekund. Zastanów się, co interesowałoby widzów podczas słuchania Twojej historii i rozbuduj ją o te informacje. Być może pomogą ci następujące pytania: kto? co? gdzie? kiedy? dlaczego? W tytule wiadomości napisz tytuł swojego wyznania. Pamiętaj, że im lepiej przedstawisz w nim, o czym jest Twoja historia, i im ciekawszy będzie, tym większa szansa, że wyznanie zostanie wykorzystane. UWAGA!!! Wysyłając swoją historię, oświadczasz, że posiadasz do niej autorskie prawa majątkowe, nie publikowałeś jej nigdzie indziej w internecie, została stworzona specjalnie na potrzeby kanału "Wyznania do wysłuchania", oraz uprawniasz nas do jej nieodpłatnego przeczytania w jednym z filmów na tym kanale. Za historie, które naruszają obowiązujące prawo lub prawa osób trzecich, wyłączną odpowiedzialność ponosi użytkownik, który je wysyła. Zastrzegamy sobie prawo do wykorzystania tylko wybranych historii, nadania im własnych tytułów oraz, w razie potrzeby, zredagowania ich treści, aby były czytelniejsze. Jeśli masz PILNĄ sprawę dotyczącą OPUBLIKOWANEGO JUŻ wyznania lub rozmyśliłeś się i nie chcesz, abyśmy publikowali wyznanie, które wysłałeś na adres napisz na adres Jeśli CHCESZ ZOSTAĆ LEKTOREM na tym kanale, zapoznaj się z instrukcją znajdującą pod tym linkiem: Kanał lektora: (nazwa oraz odnośnik znajduje się na końcu filmu) Muzyka: (biblioteka YouTube) Audionautix: Acoustic Guitar 1 – na licencji Creative Commons Attribution ( Wykonawca: Tęsknię nim... czyta: D&W

Najlepsze komentarze:

Kuba D?... Współczuję Ci bardzo. 13-go sierpnia są moje urodziny
bartosz... O joj mój dziadek też nieżyje już a simiełem sie przed śmierćom z nim że powini go wzionści do lekaża a teraz mam wyżuty sumienia że to przezemnie :(???????
Patisie... muj dziadek się udusił :'( a tak go uielbiałam
Lakria... Też tęsknię za swoim dziadzusiem ???????? był najlepszym dziadkiem na świecie.a teraz to nie ma zawsze nazywał mnie swoją księżniczkom choć mam 13 lat tak za nim tęsknię, umarł na raka???????
Fikuss9... Znam to i współczuje
miki wi... współczuje
Królow... Za 7 dni rocznica [*] mam nadzieje ze twoj dziadek jest teraz u.gory szczesliwy, wspolczuje
Gracjan... Miałem podobnie...
?liczna... Współczuję moja babcia zmarła 7 czerwca 2017 też za nią tęsknię ???
Pusiq... O jeju 10 dni przed moimi urodzinami naprawdę mi cię żal nawet ja mam łezke w oku kiedy ty to opowiadalaś
Tomek P... Współczuję. Mój dziadek również nie żyje.
Gracek ... Wspułczuje :(
PiotrTo... Aż łezka się w oku kręci... ?
jula i ... Ja urodziłam się 8sierpnia a moja siostra 13lipca
Milena ... Urodziłam sie 13 sierpnia jest mi teraz smutno
Milena ... Popłakałam się
__justi... Przykro mi...
Asiek... miałem podobnie ;c
Kizi... Kurcze ten dziadek umarł 13 sierpnia, a ja 15 miałem urodziny!
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/channel/UCTGCgpV66UqFnlftnJd6bDA