W. GADOWSKI, S. MICHALKIEWICZ Noworoczne wróżby czyli co dalej...


Oglądaj nas i czytaj także na portalu www.telewizjarepublika.pl codziennie nowe wiadomości z Polski i świata!GADOWSKI, MICHALKIEWICZ Noworoczne wróżby czyli dalej Trójmorzem Komisją Europejską?

Najlepsze komentarze:

Knrd Wc... Unijna gospodarka jest w trójce najpotężniejszych gospodarek na świecie, depcze po piętach Ameryce, którzy boją się stracenia swojej pozycji wieloletniego hegemona. Logiczne, że Trumpa się tego obawia i w jego interesie jest to, żeby krytykować Unię i robić wszystko, żeby spowolnić jej dalszy rozwój.
artez s... Gdyby polski rząd był pewien, że przeprowadzona reforma sądownictwa nie zagraża praworządności to by bronili swoich racji i ewentualnie wygrali sprawę w Trybunale Sprawiedliwości. A tak widać, że pierwotny kształt reformy był sprzeczny z przyjętymi normami i partia rządząca chciała przeprowadzić reformę z korzyścią dla siebie, a nie dla społeczeństwa.
ja Rogo... Trump taki fantastyczny, a zaostrzył przepisy wizowe dla Polaków, gdzie w UE możemy podróżować bez problemu.
gregor ... Na mocy Traktatu Unia gwarantuje przestrzegania praworządności. Komisja odpowiedzialna jest za pilnowanie poszanowania zasad i wartości UE, a swoje decyzje opiera na przepisach prawa. Wykonują tylko swoją pracę, ciężko mieć im to za złe.
Wojt Co... Unia ma swoje wady i zalety ale jeśli chcemy dalej być jej częścią to musimy podjąć jakiś dialog,z którym KE wyszła już jakiś czas temu. Mam nadzieję że się dogadają i dalej nasza współpraca będzie owocować naszym rozwojem.
Yre Neu... Korzystamy z funduszy unijnych, a także z innych pożytków płynących z Unii Europejskiej więc powinniśmy się jednak stosować do prawa unijnego. Współpraca działa w dwie strony.
Andrzej... W przypadku artykułu 7, Polska liczyła się chyba z jakąś reakcją Komisji Europejskiej, od dłuższego czasu już tylko o tym gadali nie podejmując żadnych kroków.
Piotr O... Sorry, ale w UE nie ma samowolki, jak już siedzimy w tej Unii i bierzemy sporą kasę, to powinniśmy respektować jej prawa.
Timo Re... Prawo unijne jest znane od samego początku i wchodząc d Unii Europejskiej musieliśmy je poznać, podczas gdy Polska nie dostosowuje się do niego to robią się problemy takie jak z artykułem siódmym.
Mnemoni... Komisja od dwóch lat prowadziła rozmowy z rządem polskim w sprawie zażegnania problemu z praworządnością w Polsce, w końcu musiała jakoś zareagować.
anka ra... Sankcje, Komisja Europejska nakłada wedle ustalonych zasad, i tylko w momencie gdy zostało złamane prawo unijne którego każdy musi przestrzegać.
Janusz ... Wreszcie super ziom ki lapka
Tretown... A w PiSowskich telewizjach trwa caloroczna propaganda teraz cwicza w tv propaganndzie dobra zmiana dobra zmiana wspanily morawiecki wielce wapanialy morawiecki dobra zmiana, morawiecki morawiecki dobra zmiana I nic z samokrytyki ze.... kto to wie jaki to bedzie ten morawiecki ? I jego chlopacy ? Ale trza ludziom wbjac do glowy dobra zmiana morawiecki tu morawiecki tam wnet beda slipki produkcji dobrej dobrej zmiany model morawiecki : Czyli propagucha jak za PRLu nikt jeszce nie wie kto to ten morawiecki ale jest dobry ? A dlaczego jest dobry ? Bo od dobrej zmiany. Zapomnijcie te miedzy morza bo to kolejny slomiany zapal jak Zbudujemy druga Japonie jak Polak potrafi czy Polska bedzie potega w budowie elektrycznych samochodow ! Ta polaka balwochwalczosc na maxa . a w zeczywistosci to 4.000.000. polskich niewolnikow honorowo pracuje u np. tureckiego niemca na zmywaku albo na glebie u szweda . Nie ma to jak PiSowska propaganda sukcesu ale jakiego ? A toz samego w sobie sukcesu czyli wynarodowienia sie z Krainy Nadwislanskiej .
Vortal ... nie bierze sie pod uwage tego ze w usa moze wybuchnac wojna domowa o np. tle rasowym, nie po to budowano tysiace obozow fema, jak wlasnie na planowany krach i stan wyjatkowy w usa juz dziesiec lat temu to przewidywano, kto wie czy trump nie zostal wybrany wlasnie po to aby podzielic narod i wywolac wojne domową, gdzie jedna strone podburza Soros a drugą Trump i bracia Koch finansujący ruchy prawicowe np. tea party czy ruchy na rzecz wolnosci posiadania bronii, a moze po to zaplanowali rotszyldowie czy inni wojne domową w usa aby przygotowac grunt pod zradykalizowanie usa i parcie ich do wojny swiatowej np. pzreciwko chinom i rosji, iranowi, a na nowej jalcie po wojnie ustanowienie swiatwoego rzadu gdy okaze sie ze zadna z poteg nie jest w stanie zdominowac swiata
Katarzy... WITEK SUPER!
Beata C... Odnosnie ankiety na temat opini o polityce emigracji to obywatele francuscy sa juz tak wyprani z logicznego myslenia wiec opinia ich bedzie jak najbardzeiej politycznie poprawnwa
Bogdan ... PROWADZACY SIE NIE PRZYGOTOWAL? MichaLkiewicz?
Pawel S... Wow razem są niepokonani.
Przydał by się jakiś lewak na pożarcie dla tych gości.
zenon d... Ładne jaja Trój morze z Banderą na sztandarach i stolicą w Kijowie oraz Warszawskim Knesetem w Polsce. Który odda jedną trzecią Polski żydom Pod lufami karabinów amerykańskiego żołdactwa okupującego Polskę.
Tomasz ... Panie Morawiecki, żadnych uchodźców z Afryki i Bliskiego Wschodu, czy to z korytarzy humanitarnych, czy to z relokacji, nawet tych zweryfikowanych - taka jest wola Polaków wyborców PIS. Jeśli ważycie się przyjąć jakichkolwiek uchodźców Polacy szybko was pogonią Panie Morawiecki pana i pana syna szczególnie szybko.

Jesteście wybrani przez Polaków i dzięki nim sprawujecie władzę i musicie spełniać wolę wyborców, którzy nie życzą sobie żadnych uchodźców z Afryki i Bliskiego Wschodu w Polsce.
Jakakolwiek forma przyjęcia uchodźców z Afryki i Bliskiego Wschodu byłoby wielkim oszustwem wobec wyborów PIS-u.
Polska to nie plac zabaw do przeprowadzania lewackich eksperymentów. Polska to nasz dom.
Stworzymy listę polityków prawicy którzy są za sprowadzaniem uchodźców z Afryki i Bliskiego do Polski rozpropagujemy ją dopilnujemy żeby ci politycy nie dostali się do sejmu. I zniknęli z życia politycznego Polski.
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/channel/UCc282c_TN8xIba_Z6GaDnQw


Telewizja Republika ciekawostki

Telewizja Republika ciekawostki

Historia kanału Telewizja Republika zaczyna się w dniu 2013-10-31 14:02:23.
Kanał od czasu założenia nagrał już, 33546 filmów przez okres działania kanału
filmy zostały wyświetlone 183512072 razy.
Aktualnie kanał śledzi ponad 144188 użytkowników.