WRESZCIE ZACZĘŁAM CZYTAĆ SANDERSONA! | WRAP UP Cat Vloguje


Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=a7OT29EPAzINajlepsze komentarze:

Clariss... Zazdroszczę ci, że tyle książek przeczytałaś w październiku, ja żadnej nie przeczytałam - zbytnio nie potrafię pogodzić na razie czytania i studiowania.
South G... Mała wskazówka na przyszłość. "Osławiony" nie znaczy popularny, lubiany, chętnie czytany (w odniesieniu do lektury), ale cieszący się złą sławą. To określenie o charakterze pejoratywnym. Pozdrawiam :)
Cassand... Uważasz, że opłaca się sprzedawać książki na skupszopie? Ja taz próbowałam i niestety za jedną z nowych książek policzono mi kilkadziesiąt groszy... Zrezygnowałam
Kratka ... Ciesze się, ze Z mgły zrodzony ci się podoba - przynajmniej na razie. Mam nadzieję, że zrobisz film na temat tej książki, czy może nawet trylogii :) Co do Dworu... to zgodzę się z tobą, że rzeczywiście był o niczym (pomijając momenty, w których pojawia się Nesta i Cassian, bo jak dla mnie to o to chodziło w tej książce, żeby poustawiać ich w konkretnych miejscach i sytuacjach), ale ja tak bardzo lubię tych bohaterów i świat, że mogliby przez całą książkę obierać ziemniaki a i tak bym to kupiła!
Lubię ci oglądać :)
Alex Sk... Kocham "Z mgły zrodzonego"! ?
buziacz... Jak zawsze miałaś cudowny miesiąc czytelniczy :) Ja w październiku przeczytałam 1."Świat dla ciebie zrobiłem" Zośka Papużanka jestem zachwycona tymi opowiadaniami w tej książce. Koniecznie trzeba przeczytać. 2. "Pracownia dobrych myśli" Magdalena Witkiewicz jeśli ktoś chce przeczytać dobrą książkę gdzie spędzicie miło czas to Magdalena Witkiewicz jest mistrzynią. Tutaj jest dopracowany każdy szczegół - czego nie można powiedzieć o innych autorkach. 3. "Ramona, Mila, Bobo i pięćdziesiąt sześć innych zwierząt" Kamil Sipowicz książka inspirowana wszystkimi zwierzętami, które pojawiły się w życiu Kory i jej męża. Dodatkowo Kora sama zilustrowała tą książkę :) 4. "Tadeusz. A....B....C....." Eliza Orzeszkowa cudowne dwa opowiadania przy, których miło spędziłam czas :) 5. "Mała Dorrit" Charles Dickens niestety klasyk nad którym wszyscy się zachwycają mnie niestety nie powalił na kolana. Jedyny bohater to Athur. Przeczytałam wydanie skrócone i nie wiem jak wygląda całe, które ma 900 stron. Wiem, że nie przebrnęłabym ... 6." Przewodnik prawdziwych tropicieli. Jesień" Adam Wajrak wszystkie jego książki to dla mnie mistrzostwo i ile dowiedziałam się o pająkach ... 7. "Elizabeth i jej ogród" Elizabeth von Arnim niestety książką się nie zachwyciłam, ale tło krajobrazów i roślin cudowne :) 8. "Wiersze wybrane" Julian Tuwim to jest pozycja przy której nie da się przeczytać wszystkiego od razu - trzeba sobie jego poezję dawkować, ale niektóre wiersze zachwycają. Pozdrawiam
In?ynie... EWA! EWA!! A nie mówiłem?! Pewnie ludziom chodziło o to, że Brandon zawsze się trochę rozkręca, ale warto czekać:D to co, wstępujesz do fanclubu Sandersona? (Po z mgły zrodzonym czas na Drogę Królów!)

PS Ludzie... sami siejecie ferment w Internecie. Jakby selery były jedynymi osobami na świecie, którym się ta książka nie spodobała.. wyjmijcie głowy z tyłka i zacznijcie realistycznie patrzeć na świat, a nie żyć w dziwnie przerysowanej rzeczywistości. Nie wszystko się kręci wokół tego, co się wam wydaje.
Roksana... Też wzięłam się za Sandersona :D czytam "Elantris", jestem jakoś w połowie i jestem zachwycona! Wyobraźnia autora nie ma granic, nawet objętość powieści nie jest jakimś problemem, ponieważ czyta mi się ją tak lekko. Nie mogę się doczekać, aż zabiorę się za resztę jego powieści :)
Sabetha... "Z mgły zrodzony" złamał mi serce... Drugi tom przeczytałam dopiero dwa lata po pierwszym, a zabierałam się do tego trzy razy. Kocham książki Sandersona!
Wsz?dzi... Pranie wisi chyba tylko dzięki tobie ;) ? ja też nie miałam za dużo czasu w październiku, ledwie wyrobiłem się ze wszystkim na co się zadeklarowałam, ale koniec końców nie było najgorzej ;)
Sandersona przełożyłam na grudzień... Ciekawe czy nic się nie zmieni ?
Desanka... Dlaczego to robisz? Dlaczego bez sensu wpychasz do swojej wypowiedzi aluzję do Bestselerek? Chyba większość oglądających zauważyła, że to odniesienie tyczy się właśnie dziewczyn. Nie wiem czy szukasz na siłę dramy? Oczywiście, że nie wszyscy na tym booktubie muszą się lubić, ale wystarczy zachować odrobinę kultury i po prostu pomyśleć. „Nie wiem jak się może komuś nie podobać” - naprawdę Cat? Może ktoś ma inny gust niż ty i o tym nie ma co dyskutować czy wszczynać dram. Miałam cie za inną osobę.
szalony... Sanderson my love!
SwarmOf... ACOFAS to takie "Pada Rhysand" xD I wlaśnie sobie wyobraziłam taki deszcz ze spadających Rhysandów...wszyscy łapali by swojego własnego Księcia Dworu Nocy. Piękna wizja...
Co do mojego październik to u mnie powrót na uczelnię sprawił, że mam więcej czasu, bo są okienka, zajęcia nie trwają codziennie 8h, mogę też olać niektóre wykłady i na nie nie iść albo iść i czytać...także...8 książek za mną, najniższa ocena 8/10, więc październik stał dobrymi książkami. W końcu zrobiłam sbie re-read "Mechanicznego anioła", skończyłam "Drogę królów" (kto jest za tym, aby wypróbować czy Cat da radę przeczytać to w jeden dzień łapka w górę!), zapoznałam się z "Wichrowymi wzgórzami" (po bardzo średniej "Jane Eyre" i przenudnej Austen w końcu zakochałam się w jakimś głośnym tytule z klasyki literatury angielskiej, nie może być!), przeczytałam 2 cudowne biografie - "Slash. W jamie węża" oraz "Człowiek z metalu. Szczegółowa biografia Jamesa Hetfielda" (bo Pszczółki kochają rocka i metal <3 I O MÓJ BOŻE KONCERT WITHIN TEMPTATION Z BEYOND THE BLACK JAKO SUPPORTEM BYŁ CUDOWNY, JA CHCĘ JESZCZE RAZ!), przeczytałam też "Marzyciela" (i kocham jak Cat) i ACOFAS (i siedziałam w skarpetkach w pingwiny i piłam gorącą czekoladę, żeby poczuć magię świąt...), a na koniec przeczytałam w końcu "Wywiad z wampirem" (który miał swoje lepsze i gorsze sceny, gdyby nie miałkie zakończnie ocena byłaby wyższa)...plany na najbliższą przyszłosć? "Losy Tearlingu", "Geekerella", "Błąd", "Sebastian", "Szczygieł" oraz "Dwie krolowe" :D Listopad też zapowiada się cudownie :3
Marzena... "Z mgły zrodzony" - pierwszy tom to tak naprawdę wstęp do tego o czym dalej jest ta historia :) Sanderson jest niesamowitym opowiadaczem i twórcą światów - wychodzą mu spójne koncepcyjnie, oryginalne i fascynujące. Bardzo się cieszę, że ci się podoba. :) Szkoda, że "Kirke" nie wciągnęła, ale może jeszcze coś w tobie dalej zaskoczy.
Lost In... Chciałabym zacząć czytać książki Sandersona, ale ciągle się boję, że to nie jest ta fantastyka, którą lubię i przez ten strach nie mogę się przemóc by ją kupić. :c
Cat Vloguje ciekawostki

Cat Vloguje ciekawostki

Historia kanału Cat Vloguje zaczyna się w dniu 2013-11-27 21:35:58.
Kanał od czasu założenia nagrał już, 450 filmów przez okres działania kanału
filmy zostały wyświetlone 1933549 razy.
Aktualnie kanał śledzi ponad 15200 użytkowników.