Warsaw Night Racing vs TVN Uwaga GOLDZOR


Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=qEalI8WCAOwNajlepsze komentarze:

Stochma... W 2015 albo 2016 roku (już nie pamiętam dokładnie) w budżecie obywatelskim Krakowa wygrał właśnie projekt stworzenia toru, ale do tej pory go nie wybudowali. Podobno były problemy z wykonawcą, potem z drogą dojazdową, a teraz nie ma pieniędzy na to. Chyba się go nigdy nie doczekamy.
??Firss... Władza jest jak zbiorowy hejt, wcale nie chcą żeby było lepiej, chcą na siłę coś zmienić i zwalać winę na młodych :D
Aras Ar... Jest jakis link do materialu uwagi?
Piotrek... Zacznijmy od tego że TVN nie jest w żadnym stopniu rzetelną stacją, znajdą sensacje i chcą wywlec temat do ostatniej nitki maksymalnie stronniczo bez żadnej równowagi TVN to dno i pół metra mulu. BTW też bym chciał takie eventy, udostępnianie toru
Dominik... No dobra zamknęli tor fso, ale przecież jest tor modlin wcale nie tak daleko od wawy (40 km), są tam track day, można sobie trochę poszaleć
Gzymsik... Mam 20 lat i bardzo bym chciał pojeździć po torze żeby się wyszaleć, ale nie mam tyle chajsu i czasu aby pojeździć.
Jacek Z... Cześć Waldek. Nie wiem, czy sytuacja z GPSami łapie się na ten przepis - TVNy żadnego zabezpieczenia nie przełamały. Czy samo śledzenie kogoś jest nielegalne - nie wiem.
Pozdrawiam.
Moto Do... Dołącz do nas i zasubskrybuj kanał - pozdrawiam Waldek :)
Eryk Er... Nic dodać nic ująć. Fajnie że osoba medialna nie boi się mówić o takich sprawach głośno, szanuję i mam nadzieję że inne rozpoznawalne osoby będą brały z Ciebie przykład. Pozdrawiam i życzę sukcesów.
Marian ... To nie jest problem braku torów - to tylko bzdurna wymówka. Nawet jak będzie 100 torów to i tak będzie taki lans na mieście. Tyle w temacie „jak temu zapobiegać”. Zabierać prawka i zamykać.
lukaszt... Waldek pewinie sam na WNR toyotą sie na ćwiare bierze.
dolce p... Waldek jak zwykle w punkt, pozdro ze Zgierskiego :)
Insane ... Ich kręci właśnie to że nie jest to legalne. Zamiast starać się ich zrozumieć to należy piętnować przyszłych zabójców.
Miros?a... Dokładnie zgadzam się z Tobą Waldek dać ludziom możliwość się legalnie wyszaleć na torze lub zamkniętym odcinku drogi,a nie tylko pokazywać jakie to mamy wszędzie piractwo na drogach ( bo gdzie mają poszaleć jak tory się zamyka )
Marek... Wypowiedź szczera jednego z dziennikarzy motoryzacyjnych tvnu została usunięta :) ciekawe czemu. Oczywiście że hajs i wyświetlenia. To nie jest dziennikarstwo, to są szczury lecące za serem.
Awangar... Leci lapka w górę
Michu... Waldek jak tam prawo jazdy na motor? Jakiś odcinek o tym?
M8T40X... My na Podkarpaciu nawet nie mamy toru żadnego
Wilkurr... Warsaw Night Racing utworzyło się bodajże po zamknięciu Toru Rzerań FSO ?
Depp... Waldek jak zwykle w sedno ?
Marcin ... O jak Waldek się tym zainteresował to bedzie sie działo. :D
Diwid d... cześć Waldek dzisiaj jestem 50
Diwid d... cześć Waldek co tam u Ciebie kiedy
PLSKacp... Cześć, pozdrawiam wszystkich :)
?ukasz ... Siema Waldek ;)
GOLDZOR ciekawostki

GOLDZOR ciekawostki

Historia kanału GOLDZOR zaczyna się w dniu 2013-06-19 17:24:03.
Kanał od czasu założenia nagrał już, 1410 filmów przez okres działania kanału
filmy zostały wyświetlone 31763164 razy.
Aktualnie kanał śledzi ponad 158000 użytkowników.