Nie przyłożę ręki do rozwalenia Kukiz 15 Marek Jakubiak | OnetOpinie Onet News


Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=cmQYfi1jQhQNajlepsze komentarze:

Kemod A... ...dziwne, jeszcze na czas przed euro-wyborami pan Jakubiak nie przykładając do tego ręki, rozbija oszołomionego Kukiza i ponownie dzieli całą opozycję patriotyczną!
(jeśli WSI-oki w tym palców nie maczały, to kto?)

...
Mateusz... Pan Redaktor kiepski. Pan Gość ok.
Sylwest... Nie rozmawiałbym z takim prowadzącym.
Radek W... Andrzej Stankiewicz - dziennikarz? Hahahhahahahaha dziennikarstwo ala goebels...
MARIUSZ... Bardzo sprawny ten przesłuchujący :) Powinien dostać podwyżkę od swoich ofi...Co, ja mówię ? Nie ! Przecież tego nie powiedziałem. Oczywiście miałem na myśli oficjeli, ofiarodawców. Olejnikowa wysiada !!! :)
albert ... Stanliewiccz pa))ac frajer
mgagala... Szacunek dla Pana Jakubiaka za bycie prawdziwym mężczyzną w tych czasach.
the Tem... stankiewicz wyglada na cwela.
Ryszard... Tyś to już zrobił on ma problem z rozumem, nie odróżnia dobra od zła i nie pojmuje pewnych zagadnień i logiki jak każdy warszawiak-cwaniaczek.
Natalia... Poznaj życie i trudy innych Polaków tych prześladowanych. Dla tych co mają ludzkie odruchy i okażą dobro poszkodowanemu Numer konta WBK PL 21 1090 2851 0000 0001 3637 8241 dane odbiorcy to ; Katarzyna Michallek https://youtu.be/zEBms_0g71E Dziękuję wszystkim co na mnie zagłosowali. Nie byłem jedynką a zdobyłem bardzo dużo głosów w wyborach samorządowych. Poznaj życie i trudy innych Polaków tych prześladowanych. Na końcu filmu zobaczysz jaki prezent dostałem na urodziny. Jestem wnuczkiem byłego więźnia obozu zagłady Auschwitz-Birkenau. Obóz był na terenie Polski i w tym obozie nad moim dziadkiem tak samo jak na mną znęcali się polsko języczni Kapo. Swastykę na moim aucie nie narysował Niemiec tylko Polak po moim proteście Pod urzędem miasta z powodu moich warunków mieszkaniowych. Pretensję o to miał ustępujący klawisz będący Burmistrzem, że jego wybranka nie wygrała w Pierwszej turze. Auschwitz w Ząbkach dla wnuczka (Tomasza Rutkowskiego) byłego więźnia (Stanisława Grzesiaka) z Oświęcimia
Marek M... Myślę że z tego ugrupowania Pawełka Kukiza wyjdzie szajs a dopiero Jakubiak stworzy na doświadczeniu partię świadomą.
marchor... Wiemy, wiemy, że za Pawłem stoję murem... Wystarczy spojrzeć tutaj https://www.sejm.gov.pl/sejm8.nsf/PrzebiegProc.xsp?id=940913FAD45149EBC1257F7800433129
Zbignie... Panie Jakubiak gra, którą Pan zna, będzie inna w maju 2019! Popuścisz Pan w majtki!
Zbignie... Panie Jakubiak, Tyszka posłużył się Pana osobą! To on gra na rozwalenie Kukiz'15. Kukiz nie jest w stanie tego zrozumieć, niestety!
staryku... redaktor wrogo nastawiony, źle się to ogląda
Mario D... K..mać nie da sie tego oglądać. Wyrzucić tego kretyńskiego prowadzącego na zbity pysk. Przecież Jakubiak nie skończył żadnego zdania bo ten non stop szczeka i przerywa. Nie będę oglądał żadnego "wywiadu" z tym prowadzącym, niech idzie na pole poganiać krowy.
Lukasz ... Brawo iść do onetu. Teraz to nie wiem kto jest winien Kukiz czy Jakubiak osobiście nie za bardzo ufam jednemu i drugiemu ale Kukiz po ostatnich wiadomościach na Tweeterze nie mówił jak jak Jakubiak codziennie że nie zostawi Kukiza to tylko plotki itp a i jeszcze sam mówił że Tyszka nic z tym nie ma wspólnego a potem co powiedział że to przez niego. Dla mnie ten cały kukiz 15 to jedna wielka lipa
pawe? n... Nie mogę oglądac że względu na tego marnego dziennikarza
wiiiikt... Jakubiaka zawsze miło posłuchać
Onet News ciekawostki

Onet News ciekawostki

Historia kanału Onet News zaczyna się w dniu 2014-08-26 16:33:31.
Kanał od czasu założenia nagrał już, 4976 filmów przez okres działania kanału
filmy zostały wyświetlone 65766886 razy.
Aktualnie kanał śledzi ponad 90800 użytkowników.