Spotkanie Edeńczyków 11 jasnowidzenie, pismo automatyczne i duchowe podróże POPKO TV


Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=bXTEBnNloMYNajlepsze komentarze:

emiloo ... Interesujące przekazy były dzisiaj Dzięki ?
Pawe? H... Przekaz - PISMO AUTOMATYCZNE- Jasnosłyszenie.

No i zabawę czas zacząć. A to sobie pisze pisząc . Przyjdź pismo automatyczne przyjdź. Przecież to jest zabawa , zabawą to jest ten cały rozwój rozwój duchowy . Nie ma co się spinać i podchodzić do tego na poważnie.
Czy to już ( słyszę głosy - i śmiechy ) już. ( Ujrzałem grupę grupę istot ) hmm...
Piszę tą ręką sobie . I co jest dziś mym przekazem? A no to. To jest wszystkim . A wszystkim jest jest głębia . Uda się uda. Dobrze Zbyszek mówi.
Nie masz co być taki spięty . Przecież Cie nie zbijemy. Ty się wciąż uczysz . Jesteś jak dziecko w piaskownicy z tą różnicą , że jesteś dzieckiem , które jest świadome.Wystarczy , że wyluzujesz . Nie musisz wiedzieć do czego zmierzasz ( choć wiesz ) .
Wystarczy , że będziesz się cieszył. Radował. Korzystał z życia.Przeciez jesteś jak to dziecko z piaskownicy.

Działanie przestrzenne będziesz mógł prowadzić jak się ustawisz ( ok. 2 lata )
Tylko się ustaw i ugruntuj te stany.
Te informacje do Ciebie spłyną w odpowiednim dla Ciebie czasie . Teraz podstawy są dla Ciebie dyktowane. Stosuj się więc prosimy jeśli chcesz by się zadziało. A zadzieje. Zaczynasz tym żyć. Lecz pamiętaj o zdrowej równowadze. I byś nie wpadł w obsesję.

Nie ważne , że motasz. Ważne , że właściwe klucze - informacje są pisane .

Jedność jest z Toba i wszystkimi jasno-bracmi. Kocham...
Się zacialem. O już .
Nie skupiaj się na negatywizmach bo zło chce cię kusić i skusić. Wiesz co masz robić Jednia- Pokochanie- Poczucie jedności- Uwierz - Bycie Światłem - Drogowskazem - Radość - Dobro - Wypelnianie światłem - emankwanie-cje.
= Budowa się w wartościach.

Wiesz to kochany braciszku . I nie udawaj . Lenistwo . Nie to że za mało robisz. Po prostu Pracy więcej w to włóż . Prosimy . Zrób to.
Emanuj dobrocią . Bądź ( drogowskazem ) Tym.
Niech twa Anielskosc Cie prowadzi- serce - prościej się nie da. Już nie udaj. Do roboty mały Draniu ! ( W pozytywnym tego słowa znaczeniu).

Jeszcze chcieliśmy Ci powiedzieć , że Cie kochamy . My twoi swietlani bracia.
Troches namieszał Pieronie ale da się to ładnie - składnie posklejać . Oj mamy z Tobą roboty ( śmiech ) . Ale pamiętaj weź się za siebie . Tak. I uszy do góry kochaniutki. No! Nie jest z Tobą najgorzej.

Już się wam montuje paczka . Będzie fajno! Światło ( atom i połączenia jakby neuronowe ujrzałem) w świetle rozświetli wszystkosc. Jest pięknie .

I wypluj w końcu swoją żółć i jad. Po co ci to. Nie potrzebujesz już tych technik obronnych / pomocniczych. Istota od światła tak nie postępuje - tego nie używa. Wiemy ,że się musisz jakoś ratować. Że jesteś przyciśnięty do muru.
To są wymówki . To ma być jakość .
Dobrze ma być zawsze ( nie tylko jak jest dobrze to używasz światła ) a nie od święta . Weź się w garść . Pójdzie łatwiej niż przypuszczasz . Bądź jakością w tym świecie . Lecz nie daj się zwariować . Do następnego Mistrzu :)


Do książki Zbyszku tak jak prosiłeś.
soinka... ... doskonałość powiedzie wielu ku światłu. Powstanie Eden szczęśliwych ludzi, obudzonych w Duchu. Idą pochodem ku swojej chwale, ich pochód zapoczątkuje zmiany. Bądź światłem w tym pochodzie, niech twoje serce będzie przykładem dla innych podążających, by odnaleźli się w Edenie ...
GRANIA ... fragment cd."Twój długopis tak śmiga jak wicher,więc z łatwością to zrobisz kochanie,maluj słowem me prawdy a za nic nie za zaginą na Twoim ekranie..."
bE eM... Wydawało mi się, że plan jest na piątek... Biegalem z dzieciakami po osiedlu i zbieralem cukierki ;) szkoda. Przeslucham jutro. Sciski dla wszystkich!
Skornik... 1.
Synu Mój – Intencja jedno, prawo drugie. Chęć bycia lepszym, chęć mieć prawo do zmian, chodź by w ułamku. Chęć zmiany świata, chęć ocalenia tej rzeczywistości, chęć wywołania w ludziach pęknięcia, wyłomu, rysy na tym ich oprogramowanym świecie. Takiego wyłomu aby poczuli prawdę, aby światło przedostało się pod tą skorupę tam gdzie siedzi kierowca auta. Tak aby sobie przypomniał kim jest, tak aby w świetle rozpoznał siłę i prawdę, aby dzięki światłu mógł jeżeli będzie chciał nabrać i wzrosnąć tak aby wyjść z tej skorupy, z tego osamotnienia i wyrazić się w świetle. To jest kawałek tego co chcesz uzyskać, twojej intencji, tędy którędy chcesz iść. Jednym pomożesz bo załapią, że w tym jest Prawda, inni, sami od środka zalepią dziurę lub usuną się w mrok. Wolny wybór ale szansa dana w tym świecie zagłady. Bódź się mój Synu. Zbudowałeś pomost na wszystkie poziomu -> port komunikacyjny. Teraz działanie, Intencja, wszystko będzie przebiegać sprawnie i szybciej. Bódź się Synu, doświadczaj, wzrastaj i ucz się. Poznawaj radośnie, doświadczaj radośnie, pomagaj radośnie, wyraź się w radości. To nie jest trudne, sam widzisz. Kwestia spokojnie, kwestia podejścia do tego na spokojnie, wyciszony na tyle ile potrafisz, w radości doświadczenia jak małe dziecko, które dla przykładu cieszy się z tego że może zobaczyć pszczołę lądującą/będąca na kwiecie mleczu, że wronę może poganiać, że może się huśtać, że może doświadczać. Toż to przepiękne jest. To wszystko ta piaskownica, ten świat, ta rzeczywistość. To skarbnica wiedzy i doświadczenia, to bogactwo, to wszystko. Cieszę się, że chcesz odkrywać siebie, swoją moc. Korzystasz ze wskazówek, tworzysz własne, że chcesz się wyzwolić i wprowadzić zmiany i zawalczyć o tę Planetę. Wesprę Cię -> wytrwaj w tym.

2.
Ciśniesz maluszku, ciśnij. Ileż to jeszcze dni, ileż to jeszcze nocy. Chwila jeszcze co tu dużo mówić. W końcu jak rozprostowanie nóg, jak wyciągnięcie się po długiej podróży, jak po siedzeniu w kiepskiej pozycji. W końcu wolność, w końcu można oddychać i doświadczać.
Piękne drzewo, brzoza, liście, jesień. To takie piękne -> widzisz ten liść? Zaraz spadnie. Spada, widzisz ten ruch ogólnie, a widzisz szczegóły? Słyszysz go? Widzisz i słyszysz jak leci, jak się porusza, jak to jest -> jak przebywa swoją drogę? Jak zaczyna, jak trwa, jak kończy swoją podróż z drzewa na ziemię?
W twoim perspektywicznym widzeniu jest to chwila. Ależ ileż tu się dzieje. Połyski w pełni słońca, błękitne niebo. Wiele w koło, w jednej chwili ileż doświadczenia w koło, ileż? Ta jedna chwila zawiera pełne doświadczenie. To tylko miara. Pamiętaj chwila w której spada liść może być i jest całym doświadczeniem jakie tu jest dostępne. Czy chwila spadającego liścia jest równoważna 20 lat? Nie do końca. To zależy od obserwatora, od tego, który przeżywa i doświadcza. Od niego zależy ile w tej jednej chwili może odczuć, zrozumieć, załapać, a dzięki temu poszerzyć i poszerzać swoje doświadczenia. Z każdym doświadczeniem następuje pogłębianie doświadczenia i to się napędza dalej. Dalej i dalej – tak jak to Zbyś powiedział -> lekkość. Wyłączenie myśli to podstawa, umysł na bok. Tu masz wskazówkę punktu czasu. Doświadczenie, poszerzenie/rozszerzenie doświadczenia. Im więcej w momencie pauzy wyłapiesz tym bardziej poszerzysz doświadczenie.
Stań na liściu, ale czy musze obserwować liść? To może być centrum obserwacji z którego zaczynasz. Rozszerzać, już nie liść, a okolica: blok, łąka. Poznajesz to co w chwili się dzieje. A to świerszcze, a to ptaki, a to ludzie, a to kot, trawa, rośliny, powietrze. W tej chwili masz dostęp do doświadczenia elementu. Uruchomienie świerszcza aby poznać czym jest. Uruchomienie chmury i poznanie czym jest. Każdy element -> to się pogłębia. Uruchamiasz wszystko i to nie po jednym, a po parę naraz -> poznajesz, doświadczasz. Kiedy stwierdzisz, że w tej bańce doświadczenia nie już poznania -> dalej poszerzasz swój pogląd na doświadczenie. Na miasta, na województwo, na kontynent, na planetę. Poznajesz to co w tej chwili jest do poznania, co jest dostępne i do pogłębiania. Kiedy poznasz, poznasz energetykę, Świat Duchowy i …(bazgroły). Będziesz wiedział co zrobić, będziesz wiedział jak się zmienić, będziesz wiedział co uruchomić. Będzie to oczywiste.
Nim liść spadnie masz doświadczenie wszystkiego co dostępne. Wiesz i odnajdujesz się. Możesz wprowadzić zmiany, możesz zatrzymać liść, możesz z niego wyrosnąć drzewo itp. Możesz też stwierdzić , ten czas spadającego liścia jest wystarczający do zrobienia wszystkiego co jest potrzebne aby ocalić ten świat. Czas jak widzisz nie ma znaczenia bo w jednej chwili może zajść wszystko, w jednym zwolnieniu czasu. W jednej pauzie czasu. To z punktu świadomości tego co może zrobić w jednej chwili. To jest potęga.
Teraz od Ciebie zależy jak będziesz obserwować. Czy tak jak zawsze? Czy może zaczniesz patrzeć z poziomu pauzy spadającego liścia? Dodatkowo co zrobisz gdy się w tym odnajdziesz zdobywając całe doświadczenie? To pytanie zostawmy na koniec. Jedna chwila zatrzymania czasu, a poznanie całości.
Adam Ci... w sumie nie do końca wiedziałem jak mam się zamykałem oczy i otwierałem i pisałem coś takiego jakąś ścianę widzę w ziemi kopię jestem w lesie i dalej idę w las w sumie nie wiem gdzie zmierzam ale wybieram drogę nadal kopię w ziemi widzę zwierzęta moze sarny idę na pole jakieś pagórki coś mam czapeczkę taką długą szpiczastą i ma takie kropeczki wzorki jakieś ta czapeczka ma też zacząłem grać na czymś i mam też słuchawki i jakbym pisał do siebie w chodzę biorę coś z lodówki jakieś chyba jabłko gryzę i jeszcze językiem przejechałem w ogrodzie też się znalazłem i jakbym widział kapustę obserwowałem co za płotem jest w sumie fragmenty odczytałem i ptaka ujrzałem jest ok pozdrawiam
Anna Ja... Witam kochani, piękne było to spotkanie i szkoda, że tak ciężko się dodzwonić, ale to dobrze bo znaczy, że jest nas dużo :D Chciałabym się podzielić tym co napisałam i mam nadzieję, że był to jakiś dobry poziom i nie byłam w tych 5% ociemniałych.
"Leży pomarańcza w koszyku obok cytryny. Pomarańczę wzięłam ja a cytrynę mój ukochany. Dlaczego płaczesz, spytałam, bo tak mi kwaśno.
Nie martw się, zobacz ja mam w sobie tyle słodyczy, że wystarczy dla nas obojga, tylko otwórz się na mnie.
Cytryna otarła łzy i przytuliła się do pomarańczy, a ta natchnęła ją swoją słodyczą i radością.
Widzisz, możesz być szczęśliwa ze mną tylko nie należy się bać. Nasze soki się dopełniają i tworzą piękną całość, której nikt nie rozłączy. Należy tylko spróbować bez lęku i bez obwiniania się nawzajem.
Moje serce jest otwarte i wiem, że Twoje też może się na mnie otworzyć. Na świecie nie ma nic mocniejszego niż miłość, a moja jest silna jak słoń i wieczna jak Feniks, który zawsze się odrodzi z popiołów. Radośnie przyjdź do mnie i weź tej miłości ile tylko zapragniesz i ciesz się, żebyśmy wszyscy byli szczęśliwi. Nic nie znika bez śladu.
Namorzynowy las wyłania się z rzeki, a na brzegu ja i ty w objęciach i pocałunku.
Fale delikatnie obmywają brzegi i korzenie drzew, a z nurtem umyka całe zło i nieszczęścia, których doświadczyliśmy. Pozostaje tylko szczęście i miłość i radość.
Wszystkie problemowe sprawy rozwiązują się jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki, a w ręku pozostaje pióro anielskie, które jak kompas wskazuje drogę ku wspólnej radości.
Powiedziałeś, że wreszcie masz piękny sen, który wskazał Ci mnie i upewnił w miłości, takiej szczerej, prawdziwej.
Zmierzamy do szczęścia razem, a w dłoniach mamy pomarańcze i cytryny z naszego przydomowego ogrodu.
Pociąg pędzący, wyłaniający się z mgły i zmierzający w stronę zachodzącego słońca."
Pozdrawiam Cię Zbyszku :)
Anna Ma... Widzę wielką pasiata pszczole w czarne paski na łące ona sie unosi maleje i leci z lekkoscia widzę jej oczyma łąkę pełną kwiatów róż makow i habrow pezczola zebrala nektar i poleciala w strone lasu do ula na drzewie kiedy byla w srodku niepostrzezenie przyszedl niedzwiedz i dobral sie do miodu zrywajac ul i obalajac go na ziemie pszczoly unosza ul na drzewo napawają go i znowu wylatuja po nektar na łąkę .Zatoczylo się koło wszystko zaczęło się od nowa .Raduj się z małych rzeczy ciesz się chwilą nie bój sie to nie słabość okazywać miłość.Milosc to moc nie słabość śmiech życzliwość troska to broń ogromna .Ci którzy do ciebie przyjda Mnie szukają pokaz im drogę do Mnie.Bedzie ich z czasem bardzo duzo .W milosci do Mnie siła........i to wszystko .
Jolanta... Ale miałam zfiksowane wizję( do dzwonić się nie mogę oglądam cię Zbyszka na telefonie i reakcja nie jest tak szybka)powiem wam.Nogi kobiece poruszające się jak na rowerze od pasa w górę zbroja czarną,potem droga zima czarno białą,las spowity mgłą ale mlecznoswietlna i ja poruszająca się lecąc między drzewami ,dziwne zwierzątko do którego się przytulam czując jego delikatność .nagle pojawiły się białe drzwi które otwieram widzę mleczną biel i zaczynam odczuwać drgawki chwilę mną wstrząsa .na końcu ukazuje się scena z dzieciństwa w której kontaktuje się ze swoim przyjacielem ,pokazywał mi często świetliste publiki połączone ze sobą
Ma?gorz... Trochę tego jest ale tak mi się podoba, że piszę wszystko:" Uśmiechnij się wariatko moja mała tak byś jak dziecko się zachowywała, pamiętasz jak marzyłaś, jak huśtając się latałaś w marzeniach samolotami? jak podróżowałaś pamiętasz jak było super, prosto i beztrosko? No przecież żyj tym dalej, naucz się ponownie marzyć a wszystko będzie się tobie darzyć. To radość ma cię wypełniać, roztaczaj ją wszędzie w okół zarażać tym będziesz innych ludzi. Spójrz jak ludzi szczęściem ratujesz, miłością ich ujmujesz. Kocham cię Ja i ty tą miłość ludziom ślij. Dobrze wiesz jakie to piękne, niektórzy całują cię w rękę z wdzięczności, z radości w poczuciu twojej miłości. Pączkiem małym jesteś róży, białej róży. Kwiatki w Edenie rozsiałaś i ostatnio o nich zapomniałaś. Życie cię strofuje nie potrzebnie, ty żyj w Edenie ciągle bądź w Niebie, dbaj o Swój Dom i swoje kwiatki a na ziemi będzie ci dużo łatwiej. Jak coś cię złego poruszy, chwyć ten "pąk" róży i wal w to zło niech idzie w swe piekiełko. Ty masz świecić, jaśnieć i się śmiać, bo podoba mi się twoja radość dziecko. Zawsze otrę twe łzy, twa miłość mnie ujmuje bo serce nią steruje. Prawdziwa jesteś i bądź ciągle ze mną a łatwiej w życiu będzie ci się wiodło. Światło cie prowadzi przez noc ciemną by dzień nastał srebrzysty i przejrzysty, by słońce wstało i swymi promieniami cię otulało. Kocham cię Małgoś i zawsze o tym pamiętaj, to się nigdy nie zmieni puki ten świat się ciągle zieleni, puki twe oczy widzą wciąż słońce, puki wiatr drzewa kołysze ja ciągle cię słyszę i cieszę się, że moje dziecko pisze. .. tak maleńka tańczysz z gwiazdami, skaczesz po chmurkach i gadasz ze zwierzętami, Ja ciągle to widzę tylko czemu ty ciągle w to nie dowierzasz? uśmiechnij się to prawda jest przecież. No...już jesteś pocieszona? zadowolona? ze wszystkim sobie dasz radę bo to Ja cię poprowadzę w głąb siebie zaglądasz. PISZ - troszkę ten świat posprzątasz. Tyle na dziś"
wychodzi mi poziom 11 - 14 (uczę się). Buziole
Zaklina... Widzenie i przekaz: MIŁOŚĆ, Twój dom to źródło, do którego będą schodzić inne zaświaty inne wymiary. Kanał będziesz miała wciąż otwarty. Wszyscy będą z przyjemnością do Ciebie przyjeżdżali. Czuć będzie miłość, zdrowie, piękno. Wsparcie masz od nas wszystkich. Bądź lekka jak chmurka. Będziesz mieć piękny ogród z prawdziwymi owocami, roślinami z którymi będziesz w kontakcie duchowym. Wszyscy będą czuli się jak w niebie i jakby wiecznie słońce świeciło. Otacza cię spokój, cisza i radość tak ogromna, że poczujesz ją w sercu (odczulam)....widzialam obrazy radujacych się moich zmarłych..... ... Drugie pisanie.... Widzę jak w moich dłoniach zamiast światła sypie się złoty pył uzdrawiający. Powiedzieli mi : oto twoja nowa "broń" uzdrawiająca. Od tej pory w ten sposób będziesz uzdrawiala wszystko i wszystkich. Złoty pył jest już twój. Powiedzieli ale nie rozumiem co to ma znaczyć :Drzewo mocy wewnętrznej. Potem weszłam w złote drzwi, które były na niebie a potem się okazało, że byly to złote drzwi w słońcu, weszłam do środka i stałam się złocistą istotą lub złotym człowiekiem....
martini... Kochani, zapisałam taką skupioną na jednym scenę, ona była dla kogoś, było wyjaśnienie w słowach, pilny problem i duży, zobaczyłam i zapisałam te słowa i od razu zadzwoniłam do tej osoby, przekazałam tę radę: została dobrze przyjęta. tekstu nie mogę wpisać, bardzo prywatny. sprawdzałam sama, że z poziomu 10-11, ale nie jestem pewna, może ktoś zechce sprawdzić :) bo teraz będę czekać, jaki będzie skutek, czy ta osoba w ogóle pójdzie za tym. pozdrawiam!!! piękne są te spotkania, dziękuję!!!
Anna Ko... Mój przekaz " Obrazy moje nie są wyraźne, ale zarysy już widzę. Światło wypełnia mnie i moją przestrzeń. Rodzina moja drogą mi jest i nie chcę jej stracić. Butelkę lekarstwa w kieszeni mam i chętnie się nią podzielę.Sport i ruch jest bardzo ważny, dla naszych kości i dla naszego ciała. Schodami swoimi wytrwale idź A wszystko będzie ci dane. Do światła należy iść by ujrzeć prawdy zarysy. Uzbroisz się w światło, potężna jesteś, odczujesz to już niedługo.
Skrzydła unoszą Cię, jesteś jak ta wróżka z bajki.W żaglówkę chcesz wsiąść, podróżować i zwiedzać, rób to.Zrobisz to w przyszłości na pewno. A czemu nie? A czemu nie pogodzić wszystkiego skoro daje Ci to radość?
Ocknij się Aniu że snu, weź pigułkę jak w Matrixie i otwórz oczy w rzeczywistości. Ale nie będziesz przerażona, będziesz szczęśliwa, że prawda jest Ci dana. Lecieć na chmurze, leżeć na nich, patrzeć na wszystko z góry.
Zachód czy wschód słońca, piękno, śpiew i taniec. Dlaczego taniec?bo to radość, to radość, którą kochasz.Wiec znajdź czas na przyjemności, pozwól sobie na radość choć na chwilę.
Mikrofon w rękę weź, niech Cię uskrzydli. Samotna już nigdy nie będziesz w swych odczuciach , swych myślach, odczuciu świata i piękna. Bo odnalazłas Źródło, Dobro, odnalazłas Ojca Swego Najwspanialszego. Jest dużo rzeczy, które poznasz, jeszcze dla Ciebie niezrozumiałych. Wspaniałe jest To, że się tu odnajdujesz. "
Pozdrawiam ☺☺☺
zieLark... [Fragmenty]:
I nie wiem co powiedzieć czasem...
Zostawić tej wolnej cząstce/istocie/dziecku... do doświadczenia, do przerobienia.
Pomóż mi Boże, proszę...
Prawda we mnie. ONA JEST. I nie podlega ocenom. Nie podlega żadnej ludzkiej karze! ONA JEST. I nigdy nie ustąpi, nie podda się. Jest nienaruszalna. Kompletnie. Rozumiesz... Strumień. Nigdy nic nie jest takie samo. Więc i nie ma pierwowzoru do naśladowania. To JA - do kochania. Proszę dostrzeż siebie i bądź sobą. Radość o poranku, gdy już nic więcej nie trzeba.
To jest tak piękne co robisz Zbyszku. Po prostu...to bezinteresowne COŚ. Co czyni nas lepszymi. Dziękuję Zbyszku, przepraszam za swoją niedoskonałość jeszcze... Cudowne i prawie niewiarygodne.
I nie ma już czego się bać. Z Bogiem.... Szczęśliwa, bez fałszywych potrzeb.
Mic D... ( Duch siedzi mi na karku częściowo wtopiony w Moją głowę... Potem spisywałem za swoim głosem. )

Duch siedzi w mojej głowie i mnie szarpie za Uszy. Uszy mi puchną, bo nic nie rozumiem. A On mi kładzie do głowy i gestykuluje
i robi różne głupie miny. A ja nic nie rozumiem, choć udaję, że rozumiem. I udaję, że wszystko jest w porządku. Ale nie jestem głuchy, choć jestem lekko głupkowaty. Tak mnie nauczono. Być głupkowatym i nie słuchać swojego Ducha. A mój Duch krzyczy do mnie.

-To ja tu rządzę ! To Ja jestem Ja, a nie Ty. Nie śmiej się ze mnie. Jesteś tylko Robotem. I wyłączę Ciebie, kiedy tylko zechcę.
W nosie mam Twoje potrzeby egzystencjonalne. Masz kochać, masz złorzeczyć i nienawidzieć na mój gest ! To ja jedynie odczuwam. Bo Ja jestem Ja. I ja mam kaprysy i Ja mam zagwostki. I Ja rzucę Świat do swych stóp. Ty się nie liczysz. Masz być lepszym mechanizmem. Masz być lepiej naoliwiony. Masz mieć lepszy węch, smak i słuch. Masz przeczyścić swój procesor, swój mózg. Ma działać powoli i dokładnie. Masz wlewać doń Światło, by lepiej chodził. Wlewaj w te i we wte. Nie spiesz się, wlewaj powoli, delikatnie. Odżywiaj się właściwie i miej pieczę nad swym ciałem, nad swym mechanizmem. Potrzebuję tylko sprawnego mechanizmu ze sprawnym

procesorem. Potrzebuję Ciebie do Wielkich Rzeczy.Nie buntuj się, bo jesteś tylko Robotem. Chcę zobaczyć, ile z Ciebie wycisnę.
Będę wyciskać i cisnąć, ile się tylko da. Obleje Cię kubłem zimnej wody, podgrzeję Cię na Ogniu, aż będziesz wyć. A potem cisnę Cię w wir zabawy. I będziesz szaleć i będziesz tworzyć i będziesz tańczyć, z kim Ja zechcę. A potem obsypię Cię złotem i dam Ci Miłość Swą. A potem Ją zabiorę i wstrząsnę Tobą, to znaczy wstrząsnę Sobą. J zbuduję Wszechświat. Wszechświat z Tęczy, z Gwiazd i z Ciebie-Robota. I na koniec z Siebie. A potem stopię się z Sobą, z potężniejszym Duchem. Bo to także jestem Ja. Jestem Mocą, jestem wszystkim tym,

co najlepsze i tym, co najgorsze. Ale jestem także tym, co najwspanialsze. I chcę być coraz wspanialszy. I mieć coraz wspanialsze Roboty.
I tym wspaniałym Robotem będziesz także Ty.
szybuj?... Dziękuję :-*
Anna Ko... To trochę dziwne ale dziś jak powiedziałeś o byłej rodzinie z innych wcieleń to przypomniał mi się mój przekaz że snu , w którym wprowadziles mnie w widzenie, szłam i mówiłam wtedy co widzę, szłam po mieszkaniu..nie wspomniałam ostatnio( bo też w komentarzu opisałam ten przekaz) bo było to dla mnie trochę dziwne ?..ale widziałam tam zdaje się jakieś zdjęcia i to było jakby nasze mieszkanie..i mówię " o pieska mieliśmy " ..czyżby byliśmy rodziną? ☺albo weszłam w doświadczenie innej osoby ☺
Luki Ko... Gratuluję wszystkim pięknych przekazów :)
POPKO TV ciekawostki

POPKO TV ciekawostki

Historia kanału POPKO TV zaczyna się w dniu 2012-05-16 16:04:28.
Kanał od czasu założenia nagrał już, 1487 filmów przez okres działania kanału
filmy zostały wyświetlone 20847049 razy.
Aktualnie kanał śledzi ponad 23900 użytkowników.