2 Liga: Magazyn skrótów 16. kolejka AsfaltRecords


Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=hNJabx0_KqENajlepsze komentarze:

Ad7siem... No no... Widać że prowadzący nawet nie obejrzał meczu Widzewa z GKS. Jedna wielka bzdura pokazana. Przeczytane informacje o kartkach i tyle wiedzy. Działo się o wiele więcej a przede wszystkim GKS nie umiał wypracować jakiej kolwiek akcji. Dwa oddane strzały grając w przewadze dwóch graczy. Zero pokazania akcji Widzewa a było ich z 3-4 razy więcej niż GKSu... Do tego dwie akcje po których powinny być karne. Akcje z wyrzucenia na trybuny dwóch trenerów... Słaby skrót... Bardzo bardzo słaby. To już lepiej polska reprezentacja grała w pierwszej połowie z Włochami w Kotle Czarownic
Maks Sz... Jebac Widzewa??
xcnbixm... BEŁCHATOWSKI GKS ! ?
figus87... Dlaczego skrót z meczu Widzew : GKS pokazuje jakby to Bełchatów miał więcej okazji i przewagę w meczu? Byłem na tym meczu i GKS mimo jednego a ostatnie 20min meczu dwóch zawodników przewagi, to Widzew stworzył sobie więcej sytuacji i miał więcej strzałów(celnych również) na bramkę przeciwnika.
Takie trochę zakłamywanie rzeczywistości, a stronniczego sędziego powinna przetrzepać prokuratura(pierwsza czerwona Świderskiemu się należała, nie zaprzeczam),ale jak już tak rozdawał chętnie kartki w stronę Widzewa to przynajmniej tyle samo powinno być pokazanych zawodnikom GKSu. Wystarczy wpisać sobie w wyszukiwarce "sędzia Rokosz" i ładnie widać że to nie pierwsze jego drukowanko ;)
Mateush... sędziego już na widzewie nie skomentował
Rayinge... RADOMIAK !
Johnny ... Ruch nadal stabilnie :D
Nippon... Widzew to my
AsfaltRecords ciekawostki

AsfaltRecords ciekawostki

Historia kanału AsfaltRecords zaczyna się w dniu 2007-01-27 23:43:00.
Kanał od czasu założenia nagrał już, 1348 filmów przez okres działania kanału
filmy zostały wyświetlone 927680951 razy.
Aktualnie kanał śledzi ponad 1020000 użytkowników.