Zagrajmy w Clive Barkers: Jericho Rzeka Krwii part 4

Zagrajmy Clive Barkers: Jericho Rzeka Krwii


Najlepsze komentarze:

Alexand... Nagraj The Evil Within 2 !
Predato... Ha fajna scenka była jak Billie poderznęła gardło tej wiedźmie Litchhammer i kopnęła na dół aby wejść do kolejnego wymiaru Puszki czyli do tyłu epoki do Średniowiecza, która jest jedną z lepszych rozdziałów.

15:38 Wcale nie!!! Sam jej nie doceniałem, bo jak widzę na ekranie bardzo osłabia wrogów dzięki temu szybciej padają martwi z osłabienia a nasi w drużynie są w dobrej formie. Haaa sam nie wiedziałem że to takie dobre.

19:12 Właśnie spotkałeś pierwszego Behemotha (można powiedzieć że to nie mal boss lub sub-boss), który żyga ogromną ilością toksycznej krwii raniącej niezwykle mocno z wielgachnej mordy. Ja natychmiast rozkazywałem drużynie aby kryła się za każdą przeszkodą aby nie dostawać obrażeń od toksycznej krwi. Będzie jeszcze kilka spotkań i walk z nimi. Nie rusza się z miejsca i trzeba strzelać w jego symbole runiczne rozlokowane dookoła wielkiej mordy. Najbardziej zajebista walka właśnie jest z nimi niż z pozostałymi wrogami.

20:54 Haaa zaraz po pierwszej walce nastepna walka z nimi kurde !!! I to z dwoma na raz SHIT XD :D!!!! Ale wiadomo jak już z nimi walczyć. A po walce z nimi kolejny Trzeci Behemoth Unikatowy ze specjalnym żółtym runem na samej górze. Po zlikwidowaniu czerwonych zwykłych runów ostatni run żółty należy zlikwidować za pomocą tej kobitki z kataną w sekwencji QTE które nie należą do prostych. Bo ona jest najbardziej zręczna i potrafi się szybko wspinać.

26:19 Fajna scenka po uniesieniu bramy przy pomocy Delgado, w której zawali się most i część drużyny spada w dół , ale spoko nie ginie. Jeszcze ich spotkamy i jesteśmy rozdzieleni na dużo dłużej niż w pierwszym rozdziale. A ten rycerzyk co spotkamy go pierdoli głupoty wraz z Arnoldem Leachem.
spartak... Ragnar mam pytanie czy będzie seria z total war medival
Damian ... Ta gra była ciekawą produkcją chciałem w nią pograć ale nigdzie jej nie było i na szczęście dostałem ją w cd-action , klimat aż spływał ze ścian a od ilości łusek można było się poślizgnąć ,czasem była trudna ale meh skończyłem po kilku sesjach jedynie co było wnerwiające to te quick time eventy taka moda przynajmniej były efekciarskie, zakończenie było dość intrygujące ale wielka szkoda że niema jerycho 2 bo aż się prosi o kontynuacje.
SuperPa... Jasne nagrywaj to the evil within 2 ale proszę skończ najpierw tą serie :)
Agrael... We Will Take Jurusalam ! Deus Volt ! Deus Volt ! ...
Iszimur... Ta Church to fajna dupa.
Ragnar church to ta Azjatka z kataną oraz z fajnymi cyckami, Delgado to ten łysy latynos z Gatlingiem, Rawlings to ksiądz z Deagle'ami, Jones to murzyn co umie wejść do głowy, Black to ta z snajpą, Cole to ta cała spec od informacji, co też spowalnia czas.
24:44 FUUTON! RASEN-SHURIKEN!
26:54 Przynajmniej Azjateczka żyje.
28:12 Po większości przegranych części AC, mogłem się spodziewać, że Templariuszom nie można ufać.
VVitcha... Mistrzowska produkcja!
marecze... Kocham strzelanie w Jericho - w horrorach popularna jest ta estetyka ostatniej linii oporu, gdzie wrogowie szarżują przez ścianę ołowiu bohaterów, gdzie "ziemia niczyja" to jedna wielka smuga błysków pocisków a wrogowie i tak nadchodzą coraz bliżej - Jericho to jeden z nielicznych shooterów który zdołał to odwzorować to bez ginięcia co trzy sekundy jak i bez sprawienia że całkiem lekceważymy słabych wrogów.
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/channel/UCtq-JD1tNrjkW0i_RvpBHsw