Wstawaki 76 Bądź kim jesteś! Vanila Records


Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=Ifwybbv8me0Najlepsze komentarze:

uzia og... Lubie myslec o tych wszystkich Swietych i szczegolnie tych ktorzy sa dzis pomiedzy nami. Zyje na swiecie, w tej chwili wielu swietych ktorzy potem beda okrzyknieci swietymi, ale oni sa juz dzis tu miedzy nami. To jest taka wielka gromada swietych, w Niebie i na ziemi ze moze spokojnie sprostac calemu pesymizmowi swiata. Tak cos czulam ze dzis beda Wstawaki i sa! buona e santa giornata
Krystyn... To jest droga i cel naszego zycia i smierci.Wielki Bog Zaplac.????
Piotr... To było naprawdę potrzebne i mądre!
Michal ... Witam wesołych wszystkich świętych po spowiedzi komunii i różańcu radość okrutna z Bogiem
Ania Bu... Super odcinek ? Wszystkim życzę radosnego dnia ??
Sylwia ... Ojej, Ojcze a ja mam dziś urodziny , ale niestety do świętości to mi niestety daleko. Bóg zapłać za te słowa .
Big Bil... Jest kontynuacja myślowa ?w wstawakach. 100 procent trafia w sedno moich potrzeb.
Miłego świętowania ?
Ewa Maj... Witajcie wszyscy swietujacy Wszystkich Świętych niestety ja pracuje idę na mszę święta po pracy. Błogosławionego dnia z Panem Bogiem ? ?
Rados?a... Jal mam to wszystko zrobić leżąc pod kroplowkami najsilniejszej chemii. I tak przez pięć dni z rzędu. Mam żonę, cudownego syna, mialo byc lepiej po pierwszej chemii 90 % uleczalnosci i co... Modlilem sie, wierzyłem i znalazlem sie w grupie dwóch osób w historii szpitala, ktorym ta pierwsza chemia nie pomogła. Za co mnie to spotyka? Mam żonę, syna 4 lata. Gdzie jet Bóg. Czy to jest sprawiedliwe
Bogdan ... Czulem ,ze cos sie swieci. A to przeciez nie Wielkanoc. Jasne ,ze sie slucha i sie cieszy z porannego kopa w Niebo.
danke d... Dzisiaj zaczynam pierwsza Nowenne Pompejanska , czyli mam zdecydowac sie na jedna intencje tylko ? Wszyscy Swieci wspomagajcie mnie bym wytrwala. Dobrego dnia
B Rober... Prosze Ojca, czy jest konferencja na temat Kazania na Gorze i blogoslawienstw? Potrzebuje wyjasnienia
Ma?gorz... Zaczynajmy Pompejanke...pozdrawiam Was wszystkich...Jestescie???
Renia R... Ja koniecznie chcę żyć wiecznie! ❤❤❤ To moje motto na resztę życia ?
Lucynka... No właśnie, zawsze mówiłam że dzisiaj jest radosne święto, pozdrawiam
Renata ... Amen,amen, amen. Dzięki za słowo Ojcze. Pięknego Dnia kochani. ?????
Agniesz... Dzien dobry kochane wstawaki pozdrawiam Blogoslawionego dnia Wszystkich Swietych Amen :-* O:-)
Margo K... Tak bądźmy sobą wtedy PRAWDA w nas króluje bardzo cenne słowa to ogromna zachęta do bycia lepszym czlowiekiem Bog zaplac od razu serce się śmieje pozdrawiam wszystich?
Iwona I... Do tego dążę. Sympatycznego dnia ?
konwali... To czemu się przyjęło ,że wszyscy dziś na cmentarze ,a jutro już tylko niewielu na cmentarzach???
Kajetan... To „amen” na końcu fantastyczne:)))
Renia R... No jesteśmy jesteśmy ? ❤❤❤
FORGET-... Oczywiście, że jesteśmy, Ojcze Adamie, jesteśmy ♥️????‼️ Wczoraj, dziś i zawsze.
ellaosi... Gobing to wcale nie jest takie wolne
Weronik... Mam dzisiaj 17 urodziny, proszę pomódlcie się za mnie. Bóg zapłać❤️
Soniq D... „Do rzeczy wyższych zostałem stworzony i dla nich pragnę żyć”

Jak często nasze życie jest zamiast? Jak często żyjemy po coś ? I to coś przyziemnego.
Słynne … nie żyjesz po to żeby jeść a jesz po to by żyć ….

Ponieważ człowiek ograniczony w swej wielkości jest łatwo sterowalny, jest prosty w obsłudze zaspokajania potrzeb, ma przewróconą piramidę potrzeb i dlatego staje się ogromnym konsumentem strachu, to tak właśnie kształtuje się nas od najmłodszych lat. Społeczeństwo, szkoły przedszkola, uczelnie …. Czynią z jednostki ludzkiej IDEALNEGO KONSUMENTA, najczęściej nie zdolnego do świadomych wyborów.
Dlaczego niezdolnego ? Bo on się nie wychyla. Ba, nawet nie przychodzi mu do głowy taki odruch jak wychylenie niestandardowym myśleniem, zachowaniem, odstępstwem poszukiwaniem. Wstawia się w głowy zamiast myśli … zamiast. Czyli skupienie się na walce z lękiem ( o pieniądze przede wszystkim , bo one dają możliwość bycia pięknym , zdrowym, bogatym, niemal nieśmiertelnym, szanowanym, akceptowanym, pożądanym, spełnionym człowiekiem sukcesu itd.. czyli one pozornie niwelują lęk).

Ale człowiek nie jest ptakiem z podciętymi skrzydłami osadzonym w klatce. Człowiek w naturze ma wolność. Wolność myśli, wyboru i …. ponad wszystko poszukiwania prawdy. To instynkt/wewnętrzny głos czyni jego położenie niewygodnym. Czuje, że mu za ciasno w miejscu przypisanym społecznie. Że nie pasuje do miejsc, do reguł, do treści wpajanych w jego świadomość.
Światło w środku budzi się iskrą, by dać świadectwo. By uwolnić człowieka od lęku, wszechobecnego. By wskazać drogę odwagi, a człowiek staje się Wędrowcem dnia. Każdego dnia wie, że musi poznać siebie. Znaleźć Światło w sobie i Jego dary. Zrozumieć przeznaczenie darów, znaczenie znaków Światła. Odkrywać drogę życia i prawidła potyczek, upadków, zwycięstw. Wędrowiec wie, że jego przeznaczeniem jest Być. Stawać się sobą każdego dnia. Podejmować trud drogi i wyzwań. Wie, że nie musi nosić z sobą bagażu doczesności, bo cały świat ( w tym materia) sprzyja mu i oddaje się we władanie, gdy posiadł wiedzę przeznaczenia. Gdy wypiera się lęku i ograniczenia przekonaniami, energie świata są narzędziem w jego drodze.
Wędrowiec nie cofa się przed trudem, mrokiem i w obliczu wroga. Dobywa narzędzi, talentó według obranej taktyki działania. Nie zawsze wygrywa, ale zdobywa doświadczenie i wiedzę, aby mógł kiedyś zostać Wędrowcem przyszłości.
On nie daje wpoić sobie wzorców konsumpcji, nie poddaje się trendom i modom, a porzuca nawyki oparte o lęk, gniew, lenistwo, wycofanie, destrukcję myśli niemocy. Na skrzydłach odwagi, wiary, Światła pokonuje samego siebie.

Bo to właśnie o to chodzi, że choć to nie jest proste, mamy wykorzystywać każdą sekundę dnia do odkrywania potencjału, jaki otrzymaliśmy do bycia sobą w każdej chwili. Do czynienia świata lepszym przez lepszych siebie. Do rozwijania siebie wiarą i poznawaniem. Do budowania wartości w życiu innych ludzi, przez budowanie wartości we własnym życiu.
Byśmy dobierali powierzane nam role, zgodnie z odczuciem własnym, a wówczas wypełniali je całą mocą.
Byśmy w czas zadumy (sztucznie wytworzony przypisanymi datami) …. Nie, nie w czas zadumy 1 i 2 listopada, ale każdego dnia czerpali lekcję z życia przeminionych. Dziękowali im za opowieść ich drogi Wędrowca, lub opowieść niepodjętej drogi. To dla nas drogowskazy jak zostać Wędrowcem przyszłości, lub z klatki codzienności nie dostrzec nawet promieni Światła.

Trzeba poznania, zdobycia wiedzy, narzędzi, umiejętności. Trzeba widzenia. Trzeba podjąć wędrówkę… inaczej nigdy nie dojdzie się choćby w pobliże Celu.

W ciszy krzyży i płomieniu świec dojrzyjmy treść lekcji … usłyszmy opowieści Wędrowców …
Kamil... W tym tygodniu odcinki wstawaków są dla mnie wyjątkowo inspirujące!
Dominik... Dzień dobry.
Agniesz... Dzień dobry Pandeczki ???? To co, zaczynamy wspólnie odmawiać nowennę pompejanska?? Ręką do góry kto się przyłącza ?? ?‍♀️?‍♀️?‍♀️
Tesia P... BĄDŹMY MEGA.....?????????radosnego poszukiwania siebie...dla wszystkich
Renata ... Dzień bez wstawaków zmarnowany dzień pozdrawiam cieplutko?
Teresa ... Modlę się do was wszystkich świętych by dzisiejszy dzień był tym dniem radość i pokoju miłości i dziekczynienjem za to że jesteście Amen z Panem Bogiem Amen Błogosławionego dnia ????❤??
Ola G.... A ja dziś jadę do Rostkowa do Stasia właśnie ???
Błogosławionego dnia i radosnego świętowania ☺☺☺
Moja Ma... Amen, pięknego świętowania , pogody ducha i przyrody, ??????
Ewelina... Tak bez Pompejanki?
Maja... Jak pozbyć się pustki?
Marcin ... Bądźmy Świętymi, takimi jakimi zaplanował nas Dobry Bóg, AMEN! ?
Emilia ... KOCHAM STACHA I OJCA :)))
Bajka C... Dążmy całym swym życiem do świętości, abyśmy kiedyś załapali się na bal wszystkich Świętych w INebie ?❤️.. Błogosławionego dnia??????????
Edward ... Szczesc Boze.Witam ,u nas w Hamburgu dzisiaj normalny dzien pracy i Wstawaki koniecznie potrzebny.1 Listipad i pierwszy dzien NowennyPompejanskiej.Pieknego dnia kochani????
Ks. Mar... Dziś wszyscy mamy imieniny ;)
pale lu... ? Nowennę Pompejańską czas zacząć. ????
Panie proszę wynieś na ołtarze Czcigodnego Sługę Bożego O. Wenantego Katarzyńca, Nasza koleżanka miała bardzo trudną sytuację finansową. Zaproponowałam, że odmówię w jej intencji nowennę o wyniesienie na ołtarze O. Wenantego i poprosiłam jeszcze jedną koleżankę i zapytałam tę z problemem czy też się włączy, wiedząc, że od wiary jest daleko. We trzy odmówiłyśmy tę nowennę i znalazła się raptem propozycja dorobienia sporej kwoty i udało się znacząco poprawić sytuację. Chwała Panu za to i za wszystkich Świętych. Radujmy się w Panu z Nimi. Pozdrawiam serdecznie.???
Krystyn... Wszyscy Święci i Święte Nasze módlcie się za nami ❤??‍♀️ ❤
Krystyn... Szczesc Boze wszystkim na ten nowy, piekny dzien , niech Pan nas prowadzi.....
Karla K... Wrocilam z pracy ( Chicago ) a tu Szustaczek video , Jak Milo
Ewa... ❤ Życzę nam wszystkim , abyśmy Święci byli....
Niech nam w tym Boży Przyjaciele pomagają, swoim życiem do bliskości z Bogiem zachęcają
I Niebo zamieszkałe przez siebie ku ziemi przybliżają....
Maryjo - ty któraś w Bogu żyła - ku Bogu nasze myśli , słowa i czyny kieruj...
Oddajemy Ci nasze słabości, inności, życiowe zawiłości i wszelkie pragnienia
A Ty uczyń z nas Ogród piękny -
wonią swoją Bogu miły
Mocą Bożą i radością ludziom pożyteczny.
Amen ?

Ps.
Dziękowajki wielkie ojcze za to codzienne prowadzenie w Dobrym kierunku....pełno tu u ojca Ducha Świętego....i każdy może przyjść i nabrać Go do serca...
Nawet jak jest pokręcony, nietypowo funkcjonujący, słabujący obficie, życiem przyciśnięty, niezbyt mądry, niezbyt zaradny, grzeszności pełen i niespełnionych postanowień....
W Niebie chyba będzie taki drogowskaz Szustakowo - osada słabciów od Boga Miłosiernego i najŚwiętszej Panienki ?

Ps...
Dzisiaj start Pompejański...uffff, nareszcie.?
????????????
Maria M... Kazdu swietym moze byc taki duzy taki maly swietym moze byc taki gruby, taki chudy swietym moze byc, taki Ty, taki Ja swietym moze byc, ,,,, , , , Kazdy swietym moze byc wiec zycze Bozego pieknego Dnia Wszystkich Swietych :-)
Izabela... ....ja oglądam i słucham...
POKÓJ DOBRO z Holandii!❤
Tu nie ma Święta...super, że ojciec zdecydował coś rano powiedzieć!
Ma?gorz... Szukajmy najlepszej wersji siebie....??? Pozdrawiam ?
Zooz Te... AMEN! ????
Tadzik ... Bal wszystkich świętych....wszystkim Wam Błogosławieństwa Bożego!
Katarzy... BRAWO dla Ojca Adasia brawo dla Stacha brawo dla WSZYSTKICH ŚWIĘTYCH ??❤
seryjny... No to czas wyruszać w ten dzień. Dobrego i Błogosławionego czwartku wszystkim, hey! ?
Ella Ba... Dzieki Ojcze za dzisiaj:)! ??
Ella El... Kochany Ojcze Adasiu-Ty jestes dla mnie Swiety! Odmieniles moje zycie,na ktore nie mialam ochoty....Kocham Cie z calego serducha i niech Cie Pan Bog blogoslawi!!!!
Usciski dla wszystkich kochanych Wstawakow:)))
Patryk ... W Holandii nie ma wolnego. Do roboty trza iść!
Ja jestem potłuczony (kiedyś był o tym odcinek) i odkąd to zauważyłem - przestałem się przejmować wszystkim i staram się robić swoje. Zły próbuję swych sztuczek, ale trzeba go przezwyciężyć. Boże dopomóż!

Zacząłem nowennę i mam już za sobą 3 dziesiątki. Lecimy dalej. Miłego wolnego dnia wam życzę wam kochani!
B B... Świętość ......to dopiero wyzwanie.
Renata ... ?☺️ pozdrawiam gorąco
Gra?yna... Wszyscy sw.modlcie sie za nami??
Polish ... Witajcie Wstawaki!
Niech Wszyscy Święci będą dziś z nami!
Vanila Records ciekawostki

Vanila Records ciekawostki

Historia kanału Vanila Records zaczyna się w dniu 2009-10-25 12:46:32.
Kanał od czasu założenia nagrał już, 626 filmów przez okres działania kanału
filmy zostały wyświetlone 802510633 razy.
Aktualnie kanał śledzi ponad 546000 użytkowników.