Tęczowy Piątek Czyli Jak PIS i LGBT Robią POLITYKĘ W SZKOLE Kosztem Dzieci Analiza Komentator TO JUŻ JUTRO


Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=spUEDjBuUG0Najlepsze komentarze:

Erwin B... Krzyśku wywal zboże korporacyjne z jadłospisu i pocenie się stanie się mniejszym problemem.
Erwin B... Youtubie przybywaj
Witold ... Przecież pisory to socjalistyczni komuniści, stwarzają problem aby później z nim niby chwalebnie walczyć a ta ich walka polega na pięknych słowach i na zerowych lub pozornych działaniach, pisory to załamane dzieci pani co się oddaję za pieniądze
Tomo Ba... Chceliscie tęczowy PISSLAM to macie. To niby Ci co mieli też imigrantów nie przyjmować- może tylko z afryki zapomnieli dodać
Konrad ... Niestety, gdyby PiS od początku zabronił tęczowego piątku to opozycja jak i środowisko LGBT postawiłoby się w roli wielce uciśnionej ofiary i znowu głupi ludzie zaczęliby wierzyć w takie prowokacje.
KRÓTKO... Panie Ator a kiedy Pan zrobisz materiał o ostracyzmie dzieci nie wierzących w szkole? W naszym katolickim kraju modne ostatnio stało się, wbrew temu co twierdzą prawicowe media, organizacje balów Wszystkich Świętych. Czy takie bale można urządzać i zmuszać dzieci niewierzące do uczestniczenia w nich bo są w trakcie lekcji na przykład czy to nie jest ostracyzm wtedy? Czekam na odpowiedź
FRACTAL... +wideoprezentacje 9:50 IDŹ SIĘ W KOŃCU KRZYCHU OSTRZYKNĄĆ BOTOXEM, A TWOJA LEGENDARNA POTLIWOŚĆ, O KTÓREJ CIĄGLE GADASZ ZNIKNIE JAK KAMFORA !!! Potliwość również leczy się laserem! To naprawdę nie jest aż tak drogie, jeśli komuś zależy.
X Xanad... A mnie zabrali tęczowy piątek zabrali, bo jakiś debil zadzwonił do szkoły, prawdopodobnie dużo debili, którzy się uważają za rodziców
Java Pr... Ja uważam że powinna być zgoda na adopcje dziecka przez LGBT, ponieważ zawsze lepiej jest mieć jakiekolwiek oparcie i miłość że strony opiekunów niż jej nie mieć wcale.
Adam Br... #KDS
John Ti... KWIIIIII HOMOPROPAGANDA KWWIIIIIIIIIIIIIII KWIIIII KWIIII KWIIIII
FoxyKin... Miesiąc? Chyba Ator miałeś zaplanowany ten film na jakiś późniejszy termin? Od tęczowego minął tydzień
Adam S... Hej nie wiem czy słyszałeś złapali gruzina w Kijowie
Shidosh... Może zróbmy krwawy piątek polityków?
Witold ... Kochany misiu, "tęczowy piątek" odbył się 26 października 2018 raptem jakby nie liczyć 6 dni temu głuptasku:-)
Kuba K... Niedługo heterosexualni ludzie będą się chować w piwnicach bo nie będą mogli bronić swoich przekonań
Monika ... Ja jestem za tolerancja odmiennosci seksualnej (poza pedofilia) ale nie za taka szopka pytu teczowy piatek. W szkole mojej corki (UK) jest przedniot na ktorym rozmawiaja o takich problemach i innych spolecznych i nie robia z tego politycznego dnia (nikt nie nosi teczy).
icek go... Jaki miesiąc , dzień
SASA?... Znów robienie prania mózgu dzieciom, pamiętam jak byłem w podstawówce i robili nam pranie mózgu odnośnie wejścia do unii europejskiej. Było to do tego stopnia, że jako dziecko przychodziło się do domu i mówiło się rodzicom, że mają iść na referendum.
Szkoły jako takie powinny mieć zakaz do robienia propagandy politycznej.
Jakub M... W mojej szkole Tęczowy Piątek nie będzie się odbywał.Pani dyrektor powiedziała że nie będziemy uprawiać polityki w szkole
Pawe? A... Precz z pederactwem!
Jarek K... Nie baw się susiakiem bo oślepniesz :)
Jarek K... proponuję ludziom z LGBT ( śmieszne,ktoś ich zebrał razem do jednego gara i nazwał,w sumie prawidłowo) zaszczepić tę ideologię w
Afganistanie,Arabii.
ala a... Katecheci i katechetki, księża, którzy prowadzą zajęcia z religii, nauczyciele z etyki, wydaje mi się również powinni być tu aktywni.
kkk... Ja tam się cieszę z tęczowego piątku.
Będzie śmiech na zajęciach.
Bo chyba nie rozumieją że osoby do 1 liceum nie będą brać udział w zajęciach tylko cistnąć przysłowiowom beke.
To proste umysły trędowych klonów (gimby).
I osoby niedokońca rozumiejące ideę spodkania (szkoła podstawowa).
Filipo ... Tolerancja to nie stawianie oporu czemuś co się nam nie podoba i z czymś z czym się nie zgadzamy a to o czym spierdolą miłośnicy pedalstwa i arabusów to akceptacja czyli że komuś się to podoba i że jest fajnie i w ogóle spoko
Wiktor ... A ja siedze sobie w Szwecji i pierdole wasz teczowy piatek.
maciej ... 2:48 to nie jest OK ale czy rodzice z uprzedzeniami nie przyczyniają się do takich sytuacji. Homoseksualizm czy biseksualizm należy tłumaczyć a nie zachęcać do jakiejkolwiek opcji, niestety w TVP Woronicza 17 w niedziele zrobili z tego szum na 10-minut. Ja uważam że o ile jest to sama edukacja to należałoby to wprowadzić, a czy obowiązkowo to nie wiem, ja tam wolę jak państwo jak najmniej ingeruje w sprawy osobiste obywatela i daje mu więcej wyboru niż nakazu.
Luna Ma... dobrze mówisz
Ba Bara... Czytałam, że (chyba w Lublinie) dyrektorka jakiejś szkoły groziła rodzicom prokuraturą, jak nie puszczą swoich dzieci na tęczowy piątek. Moim zdaniem powinni ją odwołać ze stanowiska - natychmiast! Druga sprawa, ja nie mam jeszcze dzieci, ale słyszałam od innych rodziców, że dzieci mówiły im, że to jakaś głupota ten piątek, bo oni nie mają z tym żadnego problemu. Mają w klasach kolegów o innej orientacji seksualnej, oraz których rodzice albo jedno z rodziców pochodzi z innych krajów, nawet afrykańskich i są normalnie traktowani jak inny koledzy, Dzieci nie mają z tym problemów i dziwą się po co to wszystko robią dorośli, bo oni nie chcą obchodzić jakiegoś kolorowego piątku - ponieważ to ich nie interesuje i cieszyli się, że rodzice nie puszą ich w ten dzień do szkoły. Chciałoby się krzyknąć - DOROŚLI! STUKNIJCIE WY SIĘ WSZYSCY W GŁOWY, bo to wy macie z nimi jakieś problemy! Dzieci w tej sytuacji okazały się mądrzejsze!
Enter a... Heterski kds.
Jacek K... najstarsze prawo na ziemi czyli Prawo Boga mowi........(13) Mężczyzna, który obcuje cieleśnie z mężczyzną tak jak z kobietą, popełnia obrzydliwość; obaj poniosą śmierć; krew ich spadnie na nich. Kpl 20 a ty krzysiu jako wykrztalcony .mowiles ze skonczyles prawo to powinienes to wiedziec najlepiej.a tak apropo my w Warszawie mowimy jak cos brzydko pachnie to dla nas to smierdzi pozdrawiam.-.-.--.--.--.-.-.-.-.-.--.--.----.--.--.--.---.1bc
Anna No... Bo często lgbt nie zachowują się tolerancyjnie wobec zwykłych ludzi. Bo my przecież jesteśmy nietolerancyjni dla nich kiedy właśnie niepozwala się im adoptować dzieci.
antes f... Niech się pedala niech se grzebią wiertlami to studni niech se jedzą kupy swoje. Ale od dzieci i normalnych ludzi WARA!!
Aspi Fr... Cóż za chory wymysł! Dziwię się, że nie zbojkotowano tego piątku. Ale młodzież naiwna z wypranymi mózgami ochoczo pójdzie ???
niewinn... Jak już te wszystkie pedarystyczne organizacje dopną swego, to żeby potem nie było zdziwienia,że jak będzie chciał cię pomacać a ty się nie wwkur.....sz to zostaniesz oskarżony o brak tolerancji.Jak będzie sprawa w sądzie będziesz na straconej pozycji tak będzie na 100%. Proszę nie nazywajcie ich LGBT,gej czy lesbijka tylko to są HOMOFILE(nazwa z Norwegi,która jest używana przez wszystkich radio tv) jak PEDOFILE,ZOOFILE tid.
Jakub N... Rozstrzelac gejów, lesbijki, kuny, jenoty, losie, jelenie
Alex Ra... Ator jest jak Wałęsa,za A nawet przeciw?
Jele?... czy ja wiem uczyć empatii, a tego czasem nie ma sie w genach. jedni są wrażliwi i empatyczni a inni obojętni i znieczuleni
Jarek K... Tęczowy Piątek urzędowy dzień wolny od pracy od przyszłego roku???
Szkolna... Jestem gejem i JESTEM PRZECIW PROMOWANIU HOMOSEKSUALIZMU W SZKOŁACH. Tego jest już za dużo!
Check M... Zróbmy jeszcze odlotową sobotę dla ćpunów i wyskokową niedzielę dla alkoholików. A 12 XI będziemy leczyć kaca.
Akwa Na... Gościu, pieprzysz głupoty, co ma do tego PiS. To znaczy że mamy pozwalać na taką samowolę i odchyły w szkołach. Totalna schiza. Współczuję pokręcenia prowadzącemu. Niech się opowie w końcu za czymś. Jak mówi Pismo mowa nasza powinna być ta i nie, a wszystko inne od złego pochodzi. Prawicowiec w cudzysłowie.
Grajki ... Mądrze mówisz
Mike Z ... Kogo obchodzi co gdzie lubi!? Geje (nie myliś z homosiami) chcą deprawować nam dzieci! A co najgorsze, inspirują PEDOFILI DO WALKI O SWOJE "PRAWA"!!!
Krzysie... Masz rację
szczyt ... Zboczony piątek won
Robert ... "kosztem"
Bea Bea... Biedne dzieciaczki.
Prawico... W Szczecinie zablokowaliśmy. Byłem z Młodzieżą Wszechpolską w kuratorium, do każdej jednej szkoły wysłałem zapytanie czy to organizują i jeśli tak to czy mają zgodę Rady Rodziców. Wycofały się trzy szkoły. Trzeba walczyć oddolnie!
ZYZIO P... Jaki miesiąc XD
Karol S... Trzy wyświetlenia i ja. Witam
Andrzej... Pieeeerwszy!
Brudny ... witam serdecznie
TO JUŻ JUTRO ciekawostki

TO JUŻ JUTRO ciekawostki

Historia kanału TO JUŻ JUTRO zaczyna się w dniu 2016-05-06 12:40:23.
Kanał od czasu założenia nagrał już, 157 filmów przez okres działania kanału
filmy zostały wyświetlone 40397801 razy.
Aktualnie kanał śledzi ponad 446000 użytkowników.