Dzisiaj Informacje TV Republika 07 01 2018 Telewizja Republika


Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=cpWy8YnVzKgNajlepsze komentarze:

Simon S... No niech spróbują coś powiedzieć o efekcie cieplarnianym
HUBAL... Owsiak w Chinach dostyał 20 tys zł do puszki gdzie połowe weżmie dla siebie na swoją Wille!!! Na bilet dla jednej osoby do Chin to kosz 5tys zł !!! Chińska Komunistyczna Propaganda w Polsce !!!
HUBAL... Żona LISA zaczeła prace w Polsacie gratuluje !!!
Lublin ... Gdzie jest Komisja Europejska!? Amerykanie ratują żółwie! Ingerują w nietkniętą ręką człowieka przyrodę! Żółwie powinny wymarznąć do ostatniej sztuki, skoro tego chce przyroda. Wszystko zgodnie z zasadami jakie Komisja Europejska i ekoterroryści stosują w Puszczy Białowieskiej.
S?awek... W przemilczaniu spraw istotnych osiągnęliście poziom TVNu.
vadim l... "Letka" przesada z tą zimą stulecia. Skąd więc ta woda na ulicach? Mieszkam tu i nie widzę żadnej wody, bo temperatura spadła do minus dwudziestkilku stopni C. Mam 70 lat i przeżyłem już trzy zimy stulecia. A ile z nich jeszcze przeżyję? "Wuj wi"?
guywith... to ze w stanach jest jakas zima stulecia jest to sciema... wiem bo mieszkam... i jakim kurwa cudem ludzie wypompowuje wode? chuba jest na minusie nie? a moze nie? komu zalerzy na takim fake newsie?
Rhtr... Ochhh Paulinka <3 hehehe
Zofia S... mam takie pytanie -- co robił chiński smok na katolickiej procesji trzech króli w Warszawie ?czy tam ktoś zwariował ?
Telewizja Republika ciekawostki

Telewizja Republika ciekawostki

Historia kanału Telewizja Republika zaczyna się w dniu 2013-10-31 14:02:23.
Kanał od czasu założenia nagrał już, 37309 filmów przez okres działania kanału
filmy zostały wyświetlone 230654355 razy.
Aktualnie kanał śledzi ponad 182000 użytkowników.