3 Kryptowaluty które wzrosną 1000+ % w 2018 roku!?! DDFX


Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=4eVbIyf49G4Najlepsze komentarze:

CRYPTO ... ❎Tutaj zakupisz swoje pierwsze kryptowaluty!!! - https://bit.ly/2AwwYTt

☑️Kryptowaluty z filmu zakupisz tutaj - https://www.cryptopia.co.nz/Register?...

???NOWA GRUPA INWESTYCYJNA! - https://goo.gl/T3cEj1 ☑️

❎Bitconnect (Inwestycja) - https://bit.ly/xbitconnect
❎BitBay (Giełda) - https://bit.ly/2AwwYTt
❎4coins (Portfel) - https://bit.ly/2zpa2nw
❎Bit4free (Darmowy BitCoin) - https://bit4free.net/
❎FreeBitcoin (Drugi darmowy BitCoin) - https://bit.ly/2w9au9n

/!?!/ XDDFX.EU - https://xddfx.eu/

/@/ FANPAGE - https://bit.ly/likeddfxshoty

/@/ SNAP - XDDFX

/@/ INSTA - https://www.instagram.com/ddfxgosex/

/@/ PARTNERSHIP - adrianodkrywca@gmail.com
Rafa? K... Zamiast skupić się na technicznych aspektach projektów, o zamyśle, o problemie jaki rozwiązuje, o teamie, o partnerstwach to wygadujesz rzeczy wyssane z palca nie poparte niczym konkretnym (kilka tysięcy procent, radzę się śpieszyć, wypierdzieli w kosmos czy ,,będzie najbardziej przyjazną kryptowalutą dla użytkownika na świecie'' Co??? A skąd ty to już dziś wiesz?) Nawet najwięksi wyjadacze na YT w tej branży nie pokusiliby się o takie odważne stwierdzenia. Skup się na technicznych aspektach (szczegółowo, bo coś tam powiedziałeś) Wtedy ludzie to docenią
Jarosla... Geniusz wie więcej nie wcześniej - Wymiatamy hajs zawodowo na crypto https://www.facebook.com/bachu.bachu.756/posts/2088927134697811
shakire... best faucet free bitcoin https://freebitco.in/?r=5303167
gyrayec... W przypadku redcoina to nie mam zamiaru zarabiać na pornografii popełniając grzech lub "dzięki" czyjemuś grzechowi. "Cóż bowiem za korzyść odniesie człowiek, choćby cały świat zyskał, a na swej duszy szkodę poniósł? Albo co da człowiek w zamian za swoją duszę?" (Mt 16, 26)
Szymon ... skąd ty możesz wiedzieć ze osiągnie $ 300 ten NeXus i kiedy ...... pffff łapa w dół
Tadeusz... fala hejtu a ty dalej ten film trzymasz ale rozumiem że mimo że dotarło do ciebie że nie dość że się nie znasz na tym i nie potrafisz nawet yyy mówić i czytać płynnie i sam pierdzielisz to oglądalność jakąś film ma
Marcin ... Gościu gibiesz tym suwakiem jak pojebany.
I w sumie już pierwszy typ (minęło prawie 2 miesiące od uploadu) gówno wort.
Kiedy ma osiągnąć te 5$ jeśli spadło do poziomu 0,07?
Uwzględniłeś taki parametr, czy ma 10pokolenie czekać na efekt?
Po 3 minutach wiadomo ze jesteś niepoważny więc odpuść sobie takie poradniki.
Ronbol... Koleś teraz te kryptowaluty kosztują grosze !
iMarkxa... Przejebałeś póki co XD
Daniel ... Zgodzę się co do pozycji nr 2 = NEXUS. Ogromny potencjał wzrostowy i świetny team developerski może być "gwarantem" rozwoju projektu. Electroneum - słyszałem wiele dobrego na temat tej krypto. Zobaczymy... Co do RDD, czyli ReddCoin to chciałbym wiedzieć co Cię przekonało do tego projektu? Uważam, że tutaj należałoby być ostrożnym. Odsyłam do mojego filmu na kanale o krypto z dużym potencjałem w 2018 roku. :)
M Drwal... ELECTRONEUM da popis w 2018 roku ;] altualnie jest na mega promocji ;)
Amelcio... Kolego Redcoin cena 10 dolarów? Pomyśl troszeczkę. Kapitalizacja BTC to 187 mln USD aby Redcoin cenę miał 10 dolarów to musiało by to posiadać dwa razy większą kapitalizację niż Bitcoin ;) Człowieku zajmij się czytaniem książek i kup sobie kalkulator i nie wprowadzaj ludzi w błąd. Taka kapitalizacja jest absolutnie nie realna. Po za tym żadna kryptowaluta nie pobiła jak narazie kapitalizacji BTC.
Amelcio... Ale Ty nie masz zielonego pojęcia kolego na temat tego jak oceniać wartość danej kryptowaluty. Czy potrafisz liczyć? Electroneum1000 % wzrostu? Czy Ty wiesz ile musiała by wynosić kapitalizacja łączna? Obudź się. Nie patrz na cenę lecz na łączną kapitalizację danej kryptowaluty.
ronin91... Panie, to ma 21 mld tokenów, co znaczy, że przy cenie dolara musiałoby mieć kapitalizację na poziomie 21 mld, a więc byłaby to pierwsza piątka krypto... Owszem, kapitalizacja wszystkich krypto idzie w górę, ale cóż... Są lepsze typy z mniejszą podażą, pewniejszym teamem, oraz bardziej przełomową technologią.

Jak szukać czegoś co może urosnąć bardzo mocno, to celowałbym w hackena (kapitalizacja 16-18 mln), playkeya (kapitalizacja 28 mln), czy snovio (kapitalizacja 39 mln). Te krypto (szczególnie hkn, który swój roadmap kończy już w drugim kwartale bieżącego roku, więc będzie miał być wówczas już absolutnie w pełni funkcjonalny) mogą osiągnąć kapitalizację 1-2 mld do wakacji (przy bardzo optymistycznym scenariuszu, ale jednak), co de facto da im 100-krotność wzrostu, przy wzroście kapitalizacji rynku, jest to realne. Natomiast Elektronum, cóż... Już obecnie ma miliard, więc meh, nie liczyłbym na wielkie wzrosty.
Mateusz... a gdzie o lisku ?
Wiktor ... Tutaj kupisz swoje pierwsze krypto na polskiej gieldzie Bitbay: https://auth.bitbay.net/ref/37163
P.S. Uciekam stad jak najszybciej do Philla na kanal
Wyindua... z calym szacunkiem po co nagrywasz filmy o kryptowalutach jak sie na tym nie znasz?
DDFX ciekawostki

DDFX ciekawostki

Historia kanału DDFX zaczyna się w dniu 2013-08-22 17:41:22.
Kanał od czasu założenia nagrał już, 325 filmów przez okres działania kanału
filmy zostały wyświetlone 4637038 razy.
Aktualnie kanał śledzi ponad 40700 użytkowników.